Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Öneriler

Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Öneriler Günlük Yaşamı Kolaylaştırma, Günlük yaşamını kolaylaştıracak pratik yöntemleri sizler için derledik.

Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Öneriler Günlük Yaşamı Kolaylaştırma

Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Öneriler
Sayfa İçeriği: Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Öneriler, Günlük Yaşamı Kolaylaştırma, Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik Yöntemler, Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik Öneriler, Günlük Yaşamınızı Kolaylaştıracak Pratik Öneriler, Hayatınızı Kolaylaştıracak Öneriler

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak öneriler ile ilgili bilmeniz gereken pratik bilgiler sayesinde, günlük yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Günlük yaşamı kolaylaştırma hakkında bilinmesi gereken önerileri sizler için sayfamızda hazırladık. Günlük hayatınızı kolaylaştıracak yöntemler

Hayatınızın bazı durumlarında yapılacak pratik yöntemler sayesinde günlük yaşamın zorluklarını kolaylaştırmanıza fayda sağlayabilmektedir. Günlük hayatınız da zorda kaldığınız durumlar da yardımcı olabilecek pratik zeka ile uyarlanmış pratik yöntemleri sizler için yazımızda maddeler halinde hazırladık.

GÜNLÜK HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK PRATİK YÖNTEMLER

Tencerenin üzerine yatay şekilde, tahta kaşığınızı koyarsanız suyun taşmasına engel olabilirsiniz.

Spor yaptıktan sonra, gerginleşen kaslarınızın sakinleşmesi için düzenli olarak turşu suyu tüketebilirsiniz.

Telefonunuzun daha hızlı şarj olması için, uçak modu ayarına alarak ederseniz, daha çabuk dolmasını sağlayabilirsiniz.

Portakallarınızı sıkmadan, soğuk bir suyun içinde bekletin ki, portakalların suyu daha çok olmasını sağlamış olun.

Kavanozlarınızın kapakları açılmıyor ise, çakmak ile ısı verip genleşmesini sağlayarak kapığı tekrar çevirdiğiniz de rahatlıkla açılmasını sağlayabilirsiniz.

Muzlarınızın sap kısmına uzun ömürlü olması için streç film takın, böylelikle kabuklar taze olarak saklanabilmektedir.

Beyaz ayakkabınızın temizliğini yaparken diş macunu kullanabilir vede lekeleri çıkarmak için ise beyaz sirke uygulaması yapabilirsiniz.

Salçanın kutusunu açtıktan sonra küf olmasını önlemek için, içine sıvı yağ ilave edin.

Burnunuz tıkalı ise, bir bardak suyun içine bir çay kaşığı tuz koyarak karıştırıp, sonra burnunuzun içine çekin vede burnunuz açılacaktır.

Sarımsağın küçük parçalara ayrılmasını rahatlıkla yapmak istiyorsanız, sarımsağı küçük kavanozun içine yerleştirin vede küçük parçalara ayrıldığını göreceksiniz.

Eğer duvara çivi çakacağınız zaman, parmağınıza vurmaktan korkuyorsanız, çivinin üzerine ince uçlu düz tarak koyabilirsiniz.

Pilavın tane tane olması için içine limon suyu ilave edebilirsiniz. Parlak olması için ise, bir tutam toz şeker ekleyebilirsiniz.

Bıçağınıza peynir keserken bulaşmaması için öncelikle bıçağınızı sudan geçirin vede sonra peyniri kesin göreceksiniz, peynir bıcağınız da kalmayacaktır.

Yumurtaları haşlarken çatlama problemi vede soyarken zorlanma sorunu yaşıyorsanız, kaynatırken suyun içine karbonat vede sirke ilave edin. Bölelikle çatlama problemi vede zor soyma sorunu yaşamayacaksınız.

Kızartmalarınızı yaparken eğer kokunun evinize sinmesini istemiyorsanız, yağın içine üç dal maydanoz ilave edebilirsiniz.

Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Öneriler, yazımız da günlük hayatınızı kolaylaştıracak pratik önerileri bulabilirsiniz. Eğerki sizin de günlük hayatınızı kolaylaştıracak öneriler yazımzı hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştıracak öneriler sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Su Tasarrufu Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − four =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed