Hasta Yönlendirme Personel Başvurusu

Hasta Yönlendirme Personel Başvurusu Hasta Yönlendirme Başvuru Tarihi, Sağlık bakanlığının hasta yönlendirme personel başvuruları detayları sayfamızda.

Hasta Yönlendirme Personel Başvurusu Hasta Yönlendirme Başvuru Tarihi

Hasta Yönlendirme Personel Başvurusu
Sayfa İçeriği: Hasta Yönlendirme Personel Başvurusu, Personel Alımı Tarihi, Hasta Yönlendirme Personel Başvurusu Son Günü Ne Zaman, Sağlık Personeli Alımı, Memur Alımı, Sağlık Bakanlığı Personel Alımı, Hasta Yönlendirme Personeli Alımı

Doğrudan hibe sözleşmesi kapsamında yapılan hasta yönlendirme personeli alımı son başvuru tarihleri belli oldu. Sağlık bakanlığı resmi olarak hasta yönlendirme personeli alımı duyurusunu yaptı. T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ile birlikte AB Komisyonu Türkiye Delegasyonu arasında imzalanmış olan doğrudan sözleşmeli kapsamında hasta yönlendirme personeli alımı yapılacak. Hasta yönlendirme personel başvurularının son günü ise 15 Nisan 2018 pazar günü saat 18:00’a kadar yapılması gereklidir. Sağlık bakanlığının hasta yönlendirme personeli alımına başvuracak kişiler türkiye cumhuriyeti vatandaşları ile yabancı uyruklular yapabilecek. Başvuru şartlarında ise iyi türkçe vede arapça bilgisi birde mesleğini icra etmesine engel olacak sağlık sorununun olmaması gerekmektedir.

Erkeklerin askerlikle ilişiği olmamaları vede yabancı uyruklu kişilerinde türkiye’de yasak olarak ikametgah etmeleri gibi şartlar aranmaktadır. 1 Ocak 1955 tarihinden sorna doğmuş vede 8 ksaım 2016 tarihli 676 sayılı KHK uyarınca yapılacak güvenlik soruşturması engeli olmamalarıdır.

SAĞLIK BAKANLIĞI HASTA YÖNLENDİRME PERSONEL BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İstihdam hakkı kazanabilmeleri için adayların eğitim durumu, dil sınav puanı, iş tecrübesi kriterlere göre başarılı sıralaması oluşturulacak vede adaylar sıralamaya göre düzenlenecek. Aranan asgari nitelikler, tercih olarak nitelikler, başvuru belgeleri üzerinden değerlendirilecek. Nisanın 15’ine kadar başvuru yapmanız gerekmektedir. En son başvuru tarihinin 15 Nisan 2018 olduğunu sağlık bakanlığı duyurmuştur.

HASTA YÖNLENDİRME PERSONEL BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

Hasta Yönlendirme Personel Başvurusu sayfamızda hazırlamış olduğumuz sağlık bakanlığı hasta yönlendirme personel alımı detaylarını bulabilirsiniz. Memur alımı yapacak sağlık bakanlığı son başvuru tarihlerini açıkladı. Hasta Yönlendirme Personel Başvurusu yazımız hakkında sorularınızı bize yorum bölümünden yapabilirsiniz. Yazımızdan personel alımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hasta Yönlendirme Personel Başvurusu sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; GetContact Uygulaması Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed