GetContact Uygulaması Nedir?

GetContact Uygulaması Nedir? GetContact Ne İşe Yarar? Gündemde çok konuşulan yeni bir uygulama getcontact uygulaması son zamanlarda merak konusu oldu.

GetContact Uygulaması Nedir? GetContact Ne İşe Yarar?

GetContact Uygulaması Nedir
Sayfa İçeriği: Getcontact rehber sogulaması nasıl yapılır, Getcontact numara nasıl silinir, Getcontact nedir, Başkasının telefon listesine nasıl kaydedildim, GetContact Uygulaması Nedir? GetContact Yükleme, GetContact Rehber Sorgula

İnsanlar tarafından son zamanlarda gündemde olan getcontact uygulaması kişiler tarafından merak edilmektedir. Gündemde yerini alan uygulama kişiler tarafından, diğer kişilerin cep telefonlarına hangi isimlerle kayıt edildiğini gösteren uygulama olarak nitelendirmektedir. Bir çok kişinin ise uygulama kullanma ile ilgili bilgileri olmadığı vede bu uygulamayı nasıl yükleyeceklerini vede kullanacaklarını araştırmaya başladılar. Sayfamızın devamında ise bulabileceğiniz bir sürü getcontact uygulaması ile ilgili soruları bulabilirsiniz.

Bir çok kişinin getcontact uygulamasını araştırmaya başlaması doğrultusunda epey merak uyandırdı. Uygulama sayesinde artık, kişiler diğer arkadaşlarının listesinde numaralarının nasıl kayıt edildiğini görebilecekler. Kişiler bu uygulama hakkında internet üzerinde bir çok araştırma yaparak, meraklarını gidermeye çalıştılar. Uygulamanın işleyişi ise oldukça basit olarak görünmektedir. Daha önce sizi arayanların kim olduğunu öğrendiğiniz bir uygulama yerini alabilecek yeni bir uygulamada getcontact uygulaması ile insanların sizi rehberine nasıl kayıt ettiğini öğrenebileceksiniz.

Telefon Rehberine Nasıl Kaydedildim

Getcontact uygulamasını duymayan kişiler internette araştırmalara başladı. Getcontact‘ı merak eden kişilerin, hakkında bilgileri edindikten sonra getcontact yüklemelerine başlamış durumdalar. Uygulamanın henüz ne kadar güvenli olduğunu bilmeyen kullanıcılar, telefonlarına getcontact uygulamasını indirip rehber bilgilerini paylaşmaya başladılar. Çalışma prensibi olarak aslında yeni birşey gibi görünmüyor. Daha önceleride CİA uygulamaları gibi kişilerin telefon rehberini paylaşarak ortak bir havuzda bilgileri topluyor. Hal bu olunca ise oluşturulan havuz sayesinde, bu uygulamayı kullanan kişilerde arkadaşlarınında kullanması doğrultusunda kayıtlı vede rehberini paylaşmış arkadaşının rehberinde nasıl kayıtlı olduğunu görebiliyor.

Getcontact‘ın asıl amacı ise aslında tanımadığınız yada rahatsız eden bir numarayı yani aramasını önlemek vede fitreleme koyarak size rahatsızlık vermesini engellemektir. Son günlerde yapılan incelemelere göre yoğun ilgi gören getcontact uygulaması insanlar tarafından indirme işlemi vede numara sorgulama işlemleri yapılmaktadır.

GETCONTACT UYGULAMASI İNDİRME İŞLEMİ

GetContact Numara Sorgulama

İstenmeyen çağrıları engelleme vede arayan kişileri tanıma özelliği bulunduran uygulama size çok avantajlı özellikler sunmaktadır. Getcontact, sayesinde rahatsız edici kişilerin fitreler vede sadece sizin tercih ettiğiniz insanlar doğrultusunda sizinle bağlantı kurmasına olanak vermektedir. Telefon rehberinizde kayıtsız olan bir numarayı yada aldığınız anlık çağrıları tanıyabilirsiniz. Eğerki size gelen aramanın, sizlenmeyen bir arama olduğunu size haber vermektedir. Uygulama sayesinde ise, otomatik aramalar, reklamlar vede telefon dolandırıcılığı aramalarından korunmuş olursunuz. Getcontact uygulamasını kullanmak her kişi için son derece basittir.

Getcontact-numara-sorgulama

Sizi rahatsız eden numaraları engelleyebilir vede rapor oluşturarak Getcontact kullanan bir çok insanında korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Bir çok insanında kullanmış olduğu uygulama gücünü kullanıcısından almaktadır. ‘Spam Koruma’ özelliğini aktif ederek diğer kullanıcılarında raporlamış olduğu istenmeyen çağrılardanda korunabilirsiniz.

GetContact Uygulaması Nedir sayfamızda milyonlarca insanın merak ettiği uygulama getcontact hakkında merak edilenleri bulabilirsiniz. Yazımızda getcontact uygulamasının ne işe yaradığını öğrenebilirsiniz. Getcontact Uygulaması Nedir yazımız hakkında sorularınızı bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Getcontact Uygulaması Nedir sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; AÖL Sınav Tarihi Belli Oldu Mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed