İlişkiyi Bitiren Nedenler

ilişkiyi Bitiren Nedenler İlişkilerdeki Sorunlar Ve Tartışmalar, her ilişki de bazen sorunlar çıkabilmekte, çıkan sorunlar ile ilişkiler bitebilmekte….

İlişkiyi Bitiren Nedenler İlişkilerdeki Sorunlar Ve Tartışmalar

ilişkiyi Bitiren Nedenler
Sayfa İçeriği: İlişkiyi Bitiren Nedenler, İlişkilerdeki Sorunlar Ve Tartışmalar, İlişkilerdeki Sorunlar, İlişkilerdeki Tartışmalar, İlişkileri Bitiren Sebepler, Aşkı Ne Bitirir, İlişkiyi Bitiren Davranışlar, Güvensizlik Aşkı Bitir Mi, İlişkiyi Bitiren Taraf Olmak, Yalan Sevgiyi Bitir Mi, Evliliği Bitiren Nedenler, Erkekleri İlişkiyi Bitirmeye İten Nedenler

İlişkiyi bitiren nedenler, hakkında sayfamız da hazırladığımız bilgileri öğrendiğiniz de sizde artık ilişki konusun da biraz daha alttan alacak vede ilişkinizi olduk yere yargılamayacaksınız. Gereksiz yere yapılan yanlışlar, gereksiz davranışlar aslında ilişkiyi zedelemekte. Bazı insanlar ilişkilerini dışarı güzel gösterse de, kimse iç taraflarını bilemez. Peki ilişkiyi bitiren nedenleri hiç merak ettiniz mi? İlişkiler arası sorunlar yada ilişkiler arası tartışmalar neden kaynaklanıyor.

İlişkinin temeli aslında, öncelikle saygı sonra sevgidir. Saygı öncelik aldığından, her zaman bir ilişki de saygı çok önemlidir. Saygısız bir ilişki asla yürümez. Eğerki bir ilişki de saygı yoksa, ne olursa olsun o ilişki de sorunlar çıkmaktadır. Saygı ilişki de en baş kuraldır. Sevgi ise ikinci kuraldır. İlişkiyi bitiren nedenleri aşağıda maddeler halin de sıraladık. Sizin de ilişkiniz de bu tür nedenler, sebepler varsa kendinizi ona göre düzenlemeniz gerekmektedir.

İLİŞKİLERİ BİTİREN SEBEPLER

Aldatma ve Yalan.
Şiddet.
Maddi sorunlar.
Alkol ve Madde bağımlılığı.
Sosyal medyayı kontrolsüz kullanma.
Değiştirmeye çalışmak.
Sorumluluklar.

İlişkilerin temeli, karşındakini dinlemek vede onu anlayabilmektir. Tartışma sırasın da sessiz kalabilme vede ortalık sakinleştiğin de, oturuk medeni şekilde konuşmaktır. Her sorun da kavga etmek için birşeyleri bahane etmek yerine, nasıl düzeltebilirimi kendinize öğretmelisiniz. Her ilişki de tabi ufak, tefek sorunlar olacaktır. Ufak sorunlar yüzünden direk ilişkiyi bitirme noktasına getirmekte yanlıştır. İlişkilerin bitiş noktası zaten yalan’dır.

Eğerki bir defa yalan konuşan insan, daima o ilişki de yalan konuşur vede herzaman yalanın arkasına saklanır. Unutmayın ki, yalan dan kaybedeceğinize, gerçeği söyleyipte kaybetmeyi seçerseniz kazanan her zaman siz olursunuz. O yüzden ilişkiniz de ufak şeyleri sorun ederek, tartışma yaratmaktan vazgeçin vede ilişkilerinizi başkalarının yönlendirmesine izin vermeyin. İlişkilerinizi ise üçüncü taraflar ile paylaşmayın. Yoksa yıkılan taraf yine siz olursunuz.

İlişkiyi Bitiren Nedenler, hakkında merak edilenleri yazımız da bulabilir vede öğrenebilirsiniz. Sizin de eğerki ilişkiyi bitiren nedenler yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilir vede ilişkiyi bitiren nedenler sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Boş Zamanınızda Okuyabileceğiniz Kitaplar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed