Kan Lekesi Çıkarma Yöntemi

Kan Lekesi Çıkarma Yöntemi Kan Lekesi Nasıl Çıkarılır? Etrafa buluşan kan lekelerinin nasıl çıkacağı konusunda bilgi sahibi olmayanlara, kan lekesi çıkarma.

Kan Lekesi Çıkarma Yöntemi Kan Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Kan Lekesi Çıkarma Yöntemi
Sayfa İçeriği: Kan Lekesi Çıkarma Yöntemi, Kan Lekesi Nasıl Çıkarılır, Kan Lekesi Nasıl Çıkar, Kan Lekesi Çıkarma, Kan Lekesi Çıkarma Yöntemleri, Kan Lekesi Kumaştan Nasıl Çıkar, Kan Lekesi Kıyafetten Nasıl Çıkar, Kurumuş Kan Lekesi Nasıl Çıkar Pratik Bilgiler, Koltuktan Kan Lekesi Nasıl Çıkar, Pantolondan Kurumuş Kan Lekesi Nasıl Çıkar, Kan Lekesi Aspirin, Diş Macunuyla Kan Lekesi Çıkarma, Oksijenli Suyla Kan Lekesi Çıkarma, Nişasta Kan Lekesini Çıkarır Mı

Kan lekesi çıkarma yöntemi, ile ilgili nasıl çıkarılacağı konusun da bilgi sahibi olmayan insanlar için hazırladığımız kan lekesi nasıl çıkarılır? hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Sizde eğerki etrafa buluşan kan lekelerini çıkarmak için neler yapacağınızı bilmiyorsanız sayfamız da hazırladığımız bilgilerden öğrenebilirsiniz. Kan lekesi temizlemeyi öğrenerek, sizde kan lekesi çıkarma yöntemini öğrenebilirsiniz.

Kan lekesinin bulaşmış olduğu yerden kolay çıkmamasına pratik kan lekesi çıkar yöntemi sayesinde kurtulabilirsiniz. Kan lekesi çıkarma ile ilgili farklı yöntemler uygulayarak çıkarabilirsiniz. Zamanın da müdahale edilmediğin de kuruyan vede çıkmak bilmeyen kan lekesi hakkında nasıl çıkarmanız gerektiğini sayfamızdan bulabilirsiniz.

KAN LEKESİ ÇIKARMA YÖNTEMLERİ

Bir aspirin yardımı ile suyun içine atarak çözülmesini sağlayın vede kan lekesi olan bölgenin üzerine koyun daha sonra çitileyerek bölgeyi temizleyin.

Oksijenli su sayesinde, kan lekesi koltuğunuza bulaşmışsa kolaylıkla kan lekesini çıkarabilirsiniz. Oksijenli su kullandınız ve hala leke çıkmadı ise amonyak kullanarak lekenin çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Renkli kıyafetlerinize, kan lekesi bulaştı ise yapmanız gereken bir miktar nişasta vede su yardımı ile macun kıyamına gelecek şekilde karıştırın ardından lekeli bölgeye uygulayın. Nişasta kıyafet üzerinde kuruduktan sonra, çitileyerek çıkarın.

Fark etmeden kan lekesi bir yerlere sürüldü vede kurudu ise çıkarmak için diş macunu uygulayabilirsiniz. Diş macununu kan lekesi bulunan bölgeye sürün vede kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra ise, fırçalayarak çıkarın.

Üzerinizde bulunan kıyafete kan lekesi bulaştı ise yapmanız gereken, kıyafetinizi 40 dakika boyunca soğuk suyun içinde bekletmektir. Eğerki kıyafetiniz beyaz ise, suyun içine belli miktar çamaşır suyuda ilave edebilirsiniz.

Kan Lekesi Çıkarma Yöntemi, hakkında bilmeniz gerekenler vede kan lekesi nasıl çıkarılmalı konusunda bilgiler yer almaktadır. Sizde eğerki kan lekesi çıkarma yöntemi yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Kan lekesi çıkarma yöntemi sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Android Telefon Hızlandırmanın Kolay Yolu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed