Kredi Kartlarında Bonus Puan Nasıl Kullanılır?

Kredi Kartlarında Bonus Puan Nasıl Kullanılır? Bonus Puan Kullanma, Kredi kartı bonus puan nedir? Hakkında bilmeniz gerekenleri yazımızda derledik.

Kredi Kartlarında Bonus Puan Nasıl Kullanılır? Bonus Puan Kullanma

Kredi Kartlarında Bonus Puan Nasıl Kullanılır
Sayfa İçeriği: Kredi Kartlarında Bonus Puan Nasıl Kullanılır

Günümüzde nerede ise nakit paradan çok, kredi kartı kullanımı oldukça çoğalmıştır. Artık son zamanlarda bir çok kişi kredi kartı kullanmaya başlamıştır. Kredi kartı acil ihtiyaçlarınız da ya da temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için geçici para aktarımı yapmaktadır. Yazımızın içeriğinde, siz değerli dostlarımız için kredi kartı bonus puan nedir? ve kredi kartlarında bonus puan kullanan yerler ile ilgili sorularının cevaplarına ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz. Peki Kredi kartlarında bonus puan nasıl kullanılır?

Tüm kredi kartlarında kampanyalar bulunmaktadır. Bankalar, müşterilerine sağladıkları avantajlardan biri bonuslar olmaktadır. Her alışverişiniz de belirli bonus kazanmanız mümkündür. Bankalardan almış olduğunuz kredi kartlarında, bankanın anlaşmalı olan mağazalardan alışverişlerinizi gerçekleitirir iken, bonuslarınızı kullanabilirsiniz. Anlaşmalı market, işyerinden vede mağazalardan alışveriş yapılırken, bonuslarınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bonu akaryakıt kullanım yerleri; Aytemiz vede Alpet. Bonus beyaz eşya kullanılan yerler; Beko, Arçelik vede Altus. Bonus teknoloji kullanılan yerler; Arena ve Apple. Bonus E-ticaret kullanılan yerler; Kalemlik, Piraye, Yemek sepeti, N11, Gold/Master vede Hepsiburada. Yazımızın devamına giderek kredi kartı bonus puan, ile alakalı daha fazla bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartlarında Bonus Nasıl Kullanılır

Bonus Puanlar Kullanma Yöntemleri

Bankalardan almış olduğunuz kredi kartları, müşterilerine bir çok fırsat sunar. Kredi kartlarından yapılan alışverişlerde, belirli oranlarda bonus kazanırsınız. Bonuslarınızı anlaşmalı olan mağazalarda vede internet sistelerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kredi kartınızla yapmış olduğunuz alışverilerinizde, bonuslarınızı kullanmak için öncelikle;

İnternet üzerinden alışveriş yapar iken, ödeme kısmına kadar geliniz. Daha sonra kart bilgilerini yazın vede alt kısımda bulunan bonus puanını görebilirsiniz. Bonus puanı kullan seçeneğine tıklayarak, internet alışverişlerinizi de bonuslarınızı kullanabilirsiniz. Mağaza alışverişlerinde bonuslarınızı kullanmak için yapmanız gereken işlem de çok basittir. Mağaza vede marketlerde alışverişlerinizi tamamladıktan sonra, kasaya gelerek kredi kartınızı teslim edin vede bonus puanlarınızı kullanmak istediğinizi söyleyiniz. Bu sayede alışverişlerinizi, indirimli bir şekilde gerçekleştirmeniz olursunuz.

Garanti bankası üzerinden, kredi kartına sahip iseniz her alışverinizde belirli oranda bonus kazanırsınız. Bonuslarınızı biriktirerek alışverişlerinizi bedavaya getirme şansınız vardır. Garanti kredi kartında oluşan vede biriken bonuslarınızı başka bir hesaba aktarabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerini arayabilir, internet bankacılığı ya da mobil uygulamalar üzerinden aktarım işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Garanti bankasında kazandığınız bonusları anlaşmalı mağazalarda kolaylıkla harcayabilirsiniz. Garanti bankasının anlaşmalı olduğu işyerleri vede mağazalarına aşağda belirttiğimiz gibidir.

İnternet alışveriş siteleri,
Süper marketlerde,
Elektronik market vede teknoloji sitelerinde,
Beyaz eşya mağazalarında,
Akaryakıt istasyonlarında,
Mobilya mağazaları gibi bir çok kategoride, bir çok alanda bonuslarınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

internet Alışverişinde Bonus Kullanılır Mı
internet Alışverişinde Bonus Kullanılır Mı

Yzpı kredi wordpuan, aynı gece hesabınıza yansır vede puanlarınızı ertesi günden itibaren dilediğiniz world üye işyerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Akbank chip para kullanımını, herhangi bir sektörde pos cihazı ile yapabilirsiniz. QNB Finansbank, para puan kullanmanız için diğer bankalar gibi belirli sektörleri seçmeniz gerekmemektedir. QNB Finansbank, para puan geçen yerler; Mobilya, Oyuncak, Sağlık – Sigorta, Giyim – Ayakkabı – Aksesuar, Spor Merkezleri – Kulüp – Dernek, Eğitim vede diğer bütün sektörlerde kullanımı kolaylıkla yapabilirsiniz. Türkiye İş Bankası Maxipuan kullanmak için izlemeniz gereken bazı adımlar, öncellik ile maxipuan kullanacağınız satıcının maxipuan ile anlaşması olması gerekmektedir. Maxipuanın geçerli olduğu yerler; Giyim sektörü, Gıda sektörü, Akaryakıt istasyonları vede Teknoloji alışverişleri. ING Bonus puan geçerli yerler; Giyim sektörü, Gıda sektörü, Market sektörü, Yeme içme sektörü, E-ticaret sektörü vede Akaryakıt sektörü.

Hangi Bankalar Bonus Puan Veriyor?

Denizbank kredi kartınızı kullanarak, kartınızda bonus puanları biriktirebilirsiniz. Bonuslarınızı kullanmak için, alışveriş yaptığınız sırada kartınızın yanınızda olmasına önem gösteriniz. Alışveriş tamamlandıktan sonra, kasada ya da ödeme esnasında bonuslarınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Denizbank bonuslarınızı kullanmanız için, anlaşmalı olan işyerlerinde kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ödeme sırasında, bonuslarımla ödeme gerçekleşmek istiyorum demeniz lazım. İnternet alışverişlerinizde de kart bilgilerinizi girdikten sonra, bonus puanlarını görebilir vede kolaylıkla kullanabilirsiniz. Denizbank bonus puan geçerli yerler; İnternet alışveriş siteleri, Beyaz eşya mağalarında, Akaryakıt istasyonlarında, Süper marketlerde, Teknloji sitelerinde, Denizbank bonuslarınızı elektronik market ve Mobilya mağalarında gibi kısaca tüm mağazalarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kredi Kartlarında Bonus Puan Nasıl Kullanılır, bankaların müşterilerine sunmuş olduğu bonus puanları kullanmak oldukça kolaydır. Yapmanız gereken bankaların anlaşmalı olduğu yerleri öğrenmektedir. Eğer ki sizin kredi kartlarında bonus puan nasıl kullanılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Kredi kartlarında bonus puan nasıl kullanılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da kredi kartlarında bonus puan nasıl kullanılır, hakkındaki bilgiler yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; TEB Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed