Mutfak Dolap Kapakları Nasıl Değiştirilir?

Mutfak Dolap Kapakları Nasıl Değiştirilir? Çekmece Kapağı Nasıl Takılır? Mutfak dolap kapaklarının değişimi yöntemlerini sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Mutfak Dolap Kapakları Nasıl Değiştirilir? Çekmece Kapağı Nasıl Takılır?

Mutfak Dolap Kapakları Nasıl Değiştirilir
Sayfa İçeriği: Mutfak Dolap Kapakları Nasıl Değiştirilir, Çekmece Kapağı Nasıl Takılır, Pratik Mutfak Dolap Kapaklarını Değiştirme Yöntemleri, En Pratik Çekmece Kapağı Değiştirme Yöntemleri, Mutfak Dolap Kapakları Değiştirme, Çekmece Kapağı Değiştirme

Mutfak dolap kapakları nasıl değiştirilir ile ilgili bilmeniz gereken pratik yöntemleri siz değerli dostlarımız için yazımız da mercek altına aldık. Çekmece kapağı nasıl takılır? Hakkında tüm merak ettiğiniz her şeye sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Mutfak dolap kapaklarının değişimi ile ilgili bilgileri yazımızın devamına giderek pratik yöntemlerini öğrenerek uygulayabilirsiniz. Peki mutfak dolap kapakları nasıl değiştirilir? detayları ile yazımız da paylaştık.

Evde kullanılan mutfak dolapları ve çekmeceler uzun ömürlü dayanmayabilmektedir. Sürekli olarak kullanılan çekmeceler ve dolaplar, yalama olabilmekte yada bazı hasarlara uğrayabilmektedir. Bu sebeple de hasar görmüş çekmeceleri ve dolapları pratik yöntemler ile değiştirebilirsiniz. Sizler için yazımız da hazırladığımız pratik olarak çekmece kapağı değiştirme yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

PRATİK MUTFAK DOLAP KAPAKLARINI DEĞİŞTİRME YÖNTEMLERİ

EN PRATİK ÇEKMECE KAPAĞI DEĞİŞTİRME YÖNTEMLERİ

Mutfağınız da yer alan çekmecelerin kapağının ön yüzünde bulunan vidalarını öncelikle yıldız tornavida yardımı ile sökün. Çekmece kapağını yerinden aldıktan sonra, dolap kapağı ile çekmece kapağını kenarlarından hizaya gelecek biçimde eşitleyin. Knarları Eşitle yapıldıktan sonra iç kısımdan şarjlı matkap yardımı ile vidalama yöntemi yapın. Metre yardımı ile çekmecenin kulplarını takacağınız yerleri kalem yada benzeri malzeme ile işaretleyin. İşaretleme koyduğunuz yerleri şarjlı matkap ile delikler açın ve değiştirme işlemine devam edin. Son olarak ise yıldız tornavida ile kulpları çekmecenin üzerindeki belirli yere vidalama işlemini gerçekleştirin. Değiştirme işlemi bittikten sonra çekmecenin kapaklarının açılıp, kapanması zorlandığı durumlar da, sürtünme olayını önlemek için sürtünme yaptığı yerlere vazelin yada yağ sürün.

Mutfak Dolap Kapakları Nasıl Değiştirilir, yazımız da hazırladığımız mutfak dolap kapakları değişimi hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de mutfak dolap kapakları nasıl değiştirilir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Mutfak dolap kapakları nasıl değiştirilir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Doğru Ahşap Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed