Nefes Kredisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Nefes Kredisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nefes Kredisi Nedir? Geçtiğimiz yıllarda devam eden nefes kredisi 2018 yılında’da devam edeceği bildirildi.

Nefes Kredisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nefes Kredisi Nedir?

Nefes Kredisi Hakkında
Sayfa İçeriği: Nefes Kredisi Hakkında, Nefes Kredisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler, Nefes Kredisi Nedir, Nefes Kredisi Veren Bankalar, Nefes Kredisi Masrafları, Nefes Kredisi Şartları Nelerdir

Geçtiğimiz yıllarda devam eden nefes kredisi 2018 yılında’da devam edeceği bildirildi. Nefes kredisi şartlarının ne olduğu hakkında bilgisi olmayan vatandaşların araştırmalara başladı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bağlı odalar olarak vede borsalara üye olan kobilere yıllık olarak %9.9 faiz oranı ile verileceği açıklandı. Nefes kredisi hakkında bilmeniz gerekenleri yazımızın devamında detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Nefes kredisi için başvurular 2018 yılında’da devreye girdi. Maddi durumda olan işletme sahipleri çözüm olarak nefes kredisi kullanabilmeleri için nefes kredisi dönemi başladı. 18 ay olarak vade veren 200 bin lira kadar kullanıla bilecek nefes kredisini hangi bankaların olduğunu işletme sahiplerinin merakla araştırmalarında. Peki nefes kredisi 2018 yılında hangi bankalar üzerinden kullanılabilecek? Nefes kredisi hakkında bilmeniz gerekenler sayfamızda yer almakta.

NEFES KREDİSİ NEDİR?

Nefes kredisi işletmelere maddi olarak çözümler suna bilmeleri için sunulan maddi destek kredisi olarak sunulmaktadır. 18 ay vade ile 200 bin lira kadar kullanılabilecek olan kredi türüdür. Nefes kredisini kullanabilmek için belirlenmiş olan bankalar tarafından borsa vede odalar üyeleri tarafından kullandırılacak. %0,99 faiz verilecek nefes kredisi 18 aya kadar vadelenecek. Nefes kredisi masrafları en fazla 51 TL olarak belirlenmiştir.

NEFES KREDİSİ VEREN BANKALAR

Ziraat Bankası, Denizbank, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım vede Vakıf Katılım Bankaları nefes kredisi vermektedir.

NEFES KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

Kobi statüsünde haiz olmak nefes kredisi kullanabilmeniz için gereklidir. Aktif büyüklük yada yıllık cironuz 40 milyon tl yada 40 milyon altında olan 250 kişiden az eleman çalıştıran bütün işletmeler kobi olarak sayılmakta. TOBB’a üye oda vede borsalara üye olan kobiler nefes kredisinden faydalana bilmektedir. İlgili odadan başvuru sırasında ‘Nefes Kredisi‘ ifadesi alakalı belge talep edilecektir.

Nefes kredisinden bazı işletmeler faydalanamamakta bu işletmeler ise, Eczaneler, Kooperatifler, Döviz Büfeleri/Bürosu, Factoring Şirketleri, Emlakçılar, Mali Müşavirler

Nefes Kredisi Hakkında sayfamızda 2018 yılında nefes kredisi hakkında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz. Sizinde aklınıza takılan nefes kredisi ile ilgili tüm sorularınızı bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Nefes Kredisi Hakkında sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için paylaşırsanız bize destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ehliyet Pasaport Başvuru Randevusu İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed