Parfüm Kokusu Vücutta Ne Kadar Süre Kalır?

Parfüm Kokusu Vücutta Ne Kadar Süre Kalır? Parfüm Kokusu Geçer Mi? Parfüm kokusu vücuttan hemen çıkar mı? Hakkında merak ettikleriniz yazımızda.

Parfüm Kokusu Vücutta Ne Kadar Süre Kalır? Parfüm Kokusu Geçer Mi?

Parfüm Kokusu Vücutta Ne Kadar Süre Kalır
Sayfa İçeriği: Parfüm Kokusu Vücutta Ne Kadar Süre Kalır

Parfüm ömürleri, o parfümün markasına göre değişiklik göstermektedir. Tercih edilen parfüm ise vücutta kalıcılığını belli süre kadar tutabilmektedir. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için parfüm kokusu vücuttan hemen çıkar mı? ve parfüm kokusu geçer mi? Sorularının cevaplarını ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Peki Parfüm kokusu vücutta ne kadar süre kalır?

Parfüm seçildikten sonra, uygulama esnasında da dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Bunlar; parfümü uygulamadan önce, cildinizin temiz olması gerekmektedir. Böylelikle cildinizde ki, gözenekler açık olacaktır vede parfüm daha iyi şekilde vücutta yer sağlayacak ve kokuyu daha iyi yayacaktır. Cildinizi temizledikten sonra, mümkün ise parfüm ile aynı, eğer mümkün değil ise de kokusuz bir nemlendirici ile cildinizi nemlendirin. Parfümü üstünüze sıkmanız da kokması daha çok artacaktır. Nemlendiricilerin içinde yer alan yağlar, parfüm moleküllerinin cilde daha sıkı şekilde tutunmasını sağlamaktadır. Yazımızın devamına giderek parfüm kokusu vücuttan hemen çıkar mı? ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.

Parfüm Kokusu Hemen Geçer Mi?

Parfüm Kokusu Vücuttan Hemen Çıkar Mı?

Parfümü sıkacağınız bölge de, büyük önem taşımaktadır. Parfümleri genel de, nabzın attığı noktalara sıkmak tavsiye edilmektedir. Nabzın atışı, cildin ısısını değiştirerek, gün içinde farklı zamanlar da parfüm moleküllerinin harekete geçebilmesine destek vermektedir. Özellikle de boyun vede bilekler parfümün kalıcılığı için oldukça önemli bölgelerdir. Yalnız parfümü bileğinize uygular iken, bileklerinizi kesinlik ile ovalamayın vede parfümün kendi zamanın da kurumasını beklemelisiniz. Parfümü ovalamak, yapısını bozmaktadır. Kokunun değişmesine neden olmaktadır.

Parfümü sıkacağınız bir diğer stralejik nokta da saçlardır. Tarağınıza sıkıp, saçlarınız da gezdirdiğiniz parfüm molekülleri de kokunuzun daha uzun süre kalmasına destek vermektedir. Parfümü saklarken, dikkat edeceğiniz noktalar da parfümün uzun süreler kalıcılığını korumasın da etkilidir. Parfümleri nemli ortamlar da tutmaktan vede gün ışığına maruz bırakmaktan kaçınmalısınız. Parfümleri satın alınan kutular da saklamak, parfümün kalıcılığının zaman içinde azalmasını engellemeye yardımcı olmaktadır.

Parfüm Kokusu Vücutta Ne Kadar Süre Kalır, parfüm kokusu vücutta uzun süre kalıcılığını koruması için, belli markaların güvenle sunmuş olduğu parfümleri tercih etmeniz gerekmektedir. Kalitesiz vede sahte parfümler 1 saat içinde kalıcılığını yitirmektedir. Bu tür parfümler cilt sağlığı içinde risklidir. Eğer ki sizin de parfüm kokusu vücutta ne kadar süre kalır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Parfüm kokusu vücutta ne kadar süre kalır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da parfüm kokusu vücutta ne kadar süre kalır yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Geçici Dövme Ne Kadar Süre Dayanır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed