Pas Lekeleri Nasıl Çıkar?

Pas Lekeleri Nasıl Çıkar? Pas Lekeleri Nasıl Temizlenir? Pas lekeleri içini temizlemeniz için yapmanız gereken püf noktaları yazımız da bulabilirsiniz.

Pas Lekeleri Nasıl Çıkar? Pas Lekeleri Nasıl Temizlenir?

Pas Lekeleri Nasıl Çıkar
Sayfa İçeriği: Pas Lekeleri Nasıl Çıkar, Pas Lekelerini Çıkarmak İçin Püf Noktalar, Pas Lekelerini Çıkarma Önerileri,Pas Lekeleri Nasıl Temizlenir, Fayanstan Pas Lekesi Nasıl Çıar, Ayakkabıdaki Pas Lekesi Nasıl Çıkar, Pas Lekesi Çıkarma Yöntemleri

Pas lekeleri nasıl çıkar hakkında bilmeniz gerekenler vede pas lekeleri nasıl temizlenir? ile ilgili püf noktaları öğrenebilirsiniz. Sizde pas lekelerini temizlemek için yöntemleri yazımızın devamından bulabilirsiniz. Pas lekeleri nasıl temizlenir? hakkında tüm merak edilenler vede pas lekeleri çıkarma önerilerini sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Günümüz de pas lekeleri oldukça inatçı lekelerdir. Mutfak, elbiseler vede banyo gibi yerlerde pas lekeleri ile oldukça karşı karşıya kalınmaktadır. Pas lekeleri temizleme olarak yapmanız gerekenleri yazımızdan ulaşabilirsiniz. Pas lekelerini çıkarmak, beyaz eşyalar vede beyaz elbiselerde oldukça zordur. Bazı püf noktalar ile pas lekelerini çıkarmanız kolaydır. Sizler için derlediğimiz pas lekeleri için yapmanız gereken yöntemleri maddeler halinde hazırladık.

PAS LEKELERİNİ ÇIKARMAK İÇİN PÜF NOKTALAR

Sizde elbsilerinizi direkt güneş ışınlarını alan bir yere bırakırsanız, pas lekesinin zamanla solduğunu görebilirsiniz.

Mutfak vede banyodaki pas lekeli bölgeler için bol miktarda limon suyuna bulayın. Pas lekesini çekmesi için biraz bekletmeniz gerekecek, beklettikten sonra ise üzerine biraz tuz serpin. Limon vede tuz miktarının eşit miktarda olmasına dikkat edin.

Tencere, ocak vede tüpteki pas lekeleri için beyaz sirkeyi tercih edebilirsiniz. Pas lekesinin üzerine örtebilecek kadar dökün vede 5 dakika bekletin sonra temiz bir bezle silin.

Elbiselerinin üzerine pas lekesini kesinlikle ovalamayın. Pas lekelerini ovalamak, lekenin gitmesi aksine kumaşa daha çok yer etmesine sebep olmakta. Limon kabuğunu pas lekesinin üzerine gezdirin vede durulamadan önce 5 dakika bekletin.

Pas Lekeleri Nasıl Çıkar, yazımız da pas lekeleri temizleme yöntemleri vede önerilerini bulabilirsiniz. Pas lekeleri hakkında yapmanız gerekenlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Eğerki sizin de pas lekeleri nasıl çıkar yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Pas lekeleri nasıl çıkar sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilrisiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bebeklerde Kabızlığa Ne İyi Gelir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed