Perde Asmanın En Kolay Püf Noktaları

Perde Asmanın En Kolay Püf Noktaları Perde Nasıl Asılır? Günümüz de bir çok insan perde asarken zorluk çekmekte, perde asmanın kolay yöntemi yazımızda…

Perde Asmanın En Kolay Püf Noktaları Perde Nasıl Asılır?

Perde Asmanın En Kolay Püf Noktaları
Sayfa İçeriği: Perde Asmanın En Kolay Püf Noktaları, Perde Nasıl Asılır, En Kolay Perde Asma Yöntemi, Kolay Perde Asma Sistemleri, Perde Takma Aparatı Kullananlar, Perde Asma Modelleri, Perde Takma Aksesuarları, Perde Takma Sopası, Perde Takma Aparatı Nerede Satılır, Perde Takmak İçin Yapılan İcatlar, Kornişmatik Nerede Satılır

Perde asmanın en kolay püf noktaları ile ilgili merak edilenler vede perde nasıl asılır? hakkında bilgi sahibi olmak için yazımız da sizler için ilginç bilgiler hazırladık. Sizde perde asmanın püf noktaları ile ilgili bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. En kolay perde asma yollarını yazımızın devamına giderek ulaşabilir vede perde nasıl asılır? hakkında maddeler halinde perde asmanın en pratik yöntemlerini bulabilirsiniz.

Ev işlerinde ev hanımlarının en zorlandığı iş perde asmaktır. Perde asmanın zorluğunun yanında, artık pratik yoldan perde asmanın püf noktalarını yazımızda öğrenebilirsiniz. Evinizin en görselliğini gösteren perdeler, bakımı da bir okadar önemlidir. Sizler için hazırladığımız yazımız da perde asmanın püf noktalarını derledik. Sizde artık pratik şekilde evinizin perdelerini zahmetsiz şekilde asabilirsiniz.

EN KOLAY PERDE ASMA YÖNTEMİ

Perde asarken zorlanıyorsanız, perde takma aleti satın alabilirsiniz. Perde takma aletini satın aldıktan sonra, kornişe perde takma aletinin serbest ucu ile herhangi bir ucundan sol vede sağ tarafında 10 cm kalacak şekilde boşluk bırakın. Eğerki boşluğunuz yok ise kornişin vidalarını sökün. Duvarınız ile arasında 10 cm olacak şekilde testere yardımı ile kesin. Daha sonra yerine tekrar kornişi monte edin. Bölelikle perdenizi artık kolaylıkla takabilirsiniz.

Perde takarken doğru olan tarafından başlanıp, başlanmadığıdır. Doğru olan taraftan başladığınıza mutlaka dikkat etmelisiniz. Perdenizin çoklu tarafına doğru ilerleyerek takmaya başlamalısınız.

İlk perdeyi taktıktan sonra diğerine geçmeden önce gözlerinizi 1 dakika kapatın. Sonra diğerini de aynı şekilde ellerinizi aşağı doğru indirip dinlendirin vede takmaya devam edin.

Perdenizi takarken ellerinizi 10/15 saniye aralıklarla dinlendirin. Bu sayede kan dolaşımınız hızlanmaktadır. Kan dolaşımınızın hızlanması, perde takarken duyduğunuz rahatsızlıktan da uzak kalmanızı sağlayacaktır.

Perde takmak için üzerine basabileceğiniz uygun geniş basamaklı merdiven yada basamaklı ayakkabılardan temin edebilirsiniz.

Perde Asmanın En Kolay Püf Noktaları, sayfamız da hazırlamış olduğumuz perde asmanın püf noktalarını bulabilirsiniz. Sizde eğerki perde asmanın en kolay püf noktaları yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Perde asmanın en kolay püf noktaları sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak sayfamızdan haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Tavuklu Sultan Sarması Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed