Plastik Kaba Sinen Koku Nasıl Giderilir?

Plastik Kaba Sinen Koku Nasıl Giderilir? Plastik Koku Nasıl Giderilir? Plastik kaba sinen koku nasıl çıkar? ile ilgili pratik yöntemleri öğrenebilirsiniz.

Plastik Kaba Sinen Koku Nasıl Giderilir? Plastik Koku Nasıl Giderilir?

Plastik Kaba Sinen Koku Nasıl Giderilir
Sayfa İçeriği: Plastik Kaba Sinen Koku Nasıl Giderilir, Plastik Koku Nasıl Giderilir, Plastik Kaplardaki Kokuları Çıkarma Yöntemleri Nelerdir, Plastik Kaba Sinen Koku Nasıl Çıkar, Cam Kavanozdaki Kokular Nasıl Çıkar, Plastik Kaba Sinen Koku Nasıl Giderilir, Su Isıtıcıdaki Plastik Kokusu Nasıl Çıkar, Çelik Kettle Kokusu Nasıl Giderilir, Su Isıtıcının Kokusu Nasıl Giderilir, Sıcak Su Torbası Kokusu Nasıl Giderilir

Plastik kaba sinen koku nasıl giderilir ile ilgili bilinmesi gereken bazı püf noktaları siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. Plastik koku nasıl giderilir? Hakkında merak ettiklerinizi yazımızın devamına giderek öğrenebilirsiniz. Plastik kaba sinen koku nasıl çıkar? vede Plastik kaba sinen kokulara çözüm önerileri alakalı her şeyi sayfamızdan bulabilirsiniz. Peki plastik kaba sinen koku nasıl giderilir? Detayları ile yazımız da paylaştık.

Ev malzemeleri olarak plastik kaplar her ev hanımı için hayat kurtaran malzemeler arasında yerlerini almıştır. Plastik kaplar özellikle de mutfaklar da çok tercih edilmektedir. Bu malzemeleri bakım ürünleri vede kozmetik için de tercih edebilirsiniz. Eviniz de bulunan plastik kaplara sinmiş kokuları çıkarmak için bazı yöntemleri sizlere yazımız da öneriler ile derledik.

PLASTİK KAPLARDAKİ KOKULARI ÇIKARMA YÖNTEMLERİ NELERDİR?

Karbonat, limon tuzu vede sirkeyi karıştırarak kabın için de yaklaşık olarak bir saat beklettikten sonra yıkayın.

Plastik kabın içine soğuk su koyun vede içine hardal katın. Daha sonra kabı çalkalayın vede yaklaşık olarak bir saat beklemeye bırakın.

Plastik kabın içine çamaşır suyu koyarak bir saat bekletin. Daha sonra bekleme işlemi bittikten sonra su ile iyice yıkayarak çamaşır suyundan arınmasını sağlayın.

Plastik kabın içine üzeri kapanacak kadar beyaz ya da elma sirkesi sıkın. Sirkenin kokuları yok etme özelliği ile kokular plastik kaptan gidecektir.

Plastik kabı ağzı açık olarak dondurucuya koyun vede bir gün boyunca bekletin. Sinen koku fazla ise daha fazla bekletmelisiniz. Kokunun durumuna göre.

Plastik kabınızın içine pirinç koyun ve sıvı deterjan ile bir miktar su ilave ederek çalkalayın. Hem koku, hemde kalıntılar yok olduğunu göreceksiniz.

Plastik Kaba Sinen Koku Nasıl Giderilir, yazımız da hazırladığımız plastik kaba sinen kokulara çözüm yöntemlerini bulabilirsiniz. Sizin de eğer ki plastik kaba sinen koku nasıl giderilir, yazımız hakkında sorularınızı bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Plastik kaba sinen koku nasıl giderilir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Salçadan Domates Çorbası Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × one =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed