Tanımanız Gereken Sahte Arkadaş Tipleri

Tanımanız Gereken Sahte Arkadaş Tipleri Sahte Dostluklar, Arkadaşlık kavramı çok büyük duygularla başlar, kimi zaman yerini gerçek yada sahtelik alabilir.

Tanımanız Gereken Sahte Arkadaş Tipleri Sahte Dostluklar

Tanımanız Gereken Sahte Arkadaş Tipleri
Sayfa İçeriği: Tanımanız Gereken Sahte Arkadaş Tipleri, Tanımanız Gereken Sahte Arkadaş Tipi, Gerçek Arkadaşlar, Zararlı Arkadaşlar, Kıskanç Arkadaş Belirtleri, Tanımayı Öğrenmeniz Gereken Sahte Arkadaş Tipi, Sahte Arkadaş Tipleri, Mutlaka Tanımanız Gereken Sahte Dostluklar, Sahte Dostluklar

Arkadaşlık kavramı çok büyük duygularla başlar, kimi zaman yerini gerçek yada sahtelik alabilir. Sahte arkadaşlık ile ilgili arkadaş tiplerini sizler için yazımız da hazırladık. Tanımanız gereken sahte arkadaş tipleri, sahte dostluklar hakkında öğrenmeniz gerekenleri yazımız da bulabilirsiniz. Günümüz de en iyi arkadaşlıklar bile bazen yerini sahte arkadaşlığa bırakabilmektedir. Arkadaşlık kavramı aslında eskilerden başlayıp, uzun yıllar yanımız da bulunan hatta çoğu anlarımız da yanımız da bulunan kişilerden ibarettir.

Sahte dostluklar ile gerçek dostluklar arasında tabiki farklılık bulunmaktadır. Sahte dostluklar ister istemez kişiyi bataklığa sürüklemektedir. Sahte dostluklardan insan herzaman uzak durmalıdır, sağlığı için önemli olduğunu bilmelidir. İçiniz de sahte dostluklar varsa eğerki hemen uzaklaşmaya karar vermelisiniz. Hayal kırıklığı yaşamak istemeyen insanlar, her zaman sahte dostluklardan uzak kalmalıdır. Sahte dostluklar insanı dipsiz bir kuyuya götürür o yüzden sizin de çevreniz de vede etrafınız da bulunan dikkat etmeniz açısından sahte arkadaş tiplerini aşağıda bulabilirsiniz.

SAHTE ARKADAŞ TİPLERİ

Sosyal faydacı.
İyi gün dostu.
İflah olmaz yargılayıcı.
Sizi daha aşağı seviyede görmek isteyen arkadaş.
Kıskanç arkadaş.
Dost görünen rakip.
Manipülasyoncu arkadaş.

Sosyal faydacı arkadaş tipi, hayatınızı kullanarak toplumsal statüsünü üst seviyelere yükseltmek isteyendir. Sosyal faydacı arkadaş için en önemli şey başarı merdivenlerini çıkabilmektir. Onun için her zaman popüler kişilerin vede başarılı öğrencilerin yanında yer alırlar. İyi gün dostu arkadaş tipi ise, bu arkadaş tipini zaten günümüz de bilmeyen yoktur. Para varken yanınızda, para yokken etrafınız da bile dolaşmaz. Siz onun zor günün de yanına giderken, o sizin zor gününüz de yanınız da olmaz. İflah olmaz yargılayıcı arkadaş tipi, sizi eleştiren size onlarca bahaneler üreten arkadaş tipidir. Unutmayın yargılayıcı arkadaş herzaman sizin bir açığınızı bulup, sizin yüzünüze vurandır.

Sizi daha aşağı seviyede görmek isteyen arkadaş tipi, başarınızı kıskanır vede başarılı olmamanız için teşvik ederler. Eğerki ondan biraz daha başarılı olduğunu fark ederse, hemen arkadaşlığınızı bitirir vede uzaklaşan arkadaş tipidir. Kıskanç arkadaş tipi ise, herşeyinizi, her yaptığınızı hatta işinizi bile kıskanır. Siz mutlu iseniz, mutluluğunuzu bile kıskanan arkadaş tipidir. Dost görünen rakip arkadaş tipi, yeni aldığınız birşeyin her zaman daha iyisini almak için can atan vede daha iyisini alandır.

MUTLAKA TANIMANIZ GEREKEN SAHTE DOSTLUKLAR

Yani size rakip olan arkadaş tipidir. Yani sizin başarınızın üstün de olmak için sizden daha iyi alanda olmaya çalışmalarıdır. Manipülasyoncu arkadaş tipi acımazsız bir arkadaş tipidir. Sizin duygularınız için kılıktan kılığa girebilir vede sizi yanlış yönlendirmeye teşvik eder. Bu arkadaş tipinin her zaman bir bahanesi vardır. Hayatlarında ki tüm olumsuzlukları ile sizi avucunda tutmak için kullanabilmektedir. Mağduriyet kozu ile sizi kullanabilir vede duygusal baskı ile istediğini elde edebilen arkadaş tipidir.

Tanımanız Gereken Sahte Arkadaş Tipleri hakkında sayfamız da sahte dostlukları tanımanız için hazırladığımız arkadaş tipleri yer almakta. İnsanların çevresinde, hayatında kendilerine has özellikler taşıyan bir çok sahte arkadaş tipleri vardır. O yüzden sizin de eğerki tanımanız gereken sahte arkadaş tipleri yazımız hakkında yorumlarınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Tanımanız gereken sahte arkadaş tipleri sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Cep Telefonları Hakkında Bilmediğiniz Tuhaf Gerçekler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed