Türkiyede En Çok Tercih Edilen Soy İsimleri

Türkiyede En Çok Tercih Edilen Soy isimleri En Çok Kullanılan Soyadları, Nüfus müdürlüklerinde kayıtlara bakıldığında en çok tercih edilen soyisimleri…

Türkiyede En Çok Tercih Edilen Soy İsimleri En Çok Kullanılan Soyadları

En Çok Tercih Edilen Soy isimleri
Sayfa İçeriği: Türkiyede En Çok Tercih Edilen Soy isimleri, En Çok Kullanılan Soyadları, Türkiyede En Çok Kullanılan Soyadları, En Popüler Soyadları, En Popüler Soyisimleri, Türkiyede En Popüler Soyisimleri, En Çok Tercih Edilen Soyadları

Türkiyenin nüfusu gün geçtikçe dahada çok artmaktadır. Artan nüfus ile birlikte nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü tarafından düzenlenen türkiyede en çok tercih edilen soyisimlerini değerli dostlarımız için yazımızın devamında derledik. İnsanların en çok kullandığı soy isimlerini sayfamızda listeledik. Merak edilen bir çok soyisimleri vede en çok kullanılan soyadları sayfamızın devamında bulunmaktadır. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü verilerine göre en çok kullanılan soyadları sıralaması oldukça ilginç.

Türkiyede en çok kullanılan soyadlarını merak eden kullanıcılarımızın türkiyede ki en çok kullanılan soyadlarını yazımızın devamından öğrenebilirler. Gelin en çok merak edilen vede kullanılan soyadları listesine birlikte bakalım.

TÜRKİYEDE EN ÇOK KULLANILAN SOYADLARI

Yılmaz, Kaya, Demir, Çelik, Şahin, Yıldız, Yoldırım, Öztürk, Aydın, Özdemir, Arslan, Doğan, Kılıç, Aslan, Çetin, Kara, Koç, Kurt, Özkan, Şimşek, Polat, Özcan, Korkmaz, Çakır, Erdoğan, Yavuz, Can, Acar, Şen, Aktaş, Güler, Yalçın, Güneş, Bozkurt, Bulut, Keskin, Ünal, Turan, Gül, Özer, Işık, Kaplan, Avcı, Sarı, Tekin, Taş, Köse, Yüksel, Ateş, Aksoy

Listede yer alan soyadları dışında kullanılan bazı soyadlarının ortamaları fazla olmadığından listede bulunmamaktadır. En çok kullanılan soyadları listesi nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü düzenlemesi doğrultusunda belirlenmiştir. Yukarda belirttiğimiz soyisimleri, türkiyede en çok kullanılan soyisimleri olarak kayıtlara geçmiştir.

En Çok Tercih Edilen Soy İsimleri sayfamızda siz dostlarımız için türkiyede en çok kullanılan soyisimlerini hazırladık. Merak edilen en çok soyadlarını sayfamızdan bulabilirsiniz. Sizinde eğerki en çok tercih edilen soy isimleri sayfamız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. En Çok Tercih Edilen Soy İsimleri sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; İnstagram Algoritmasında Yeni Güncelleme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed