Uber Taksi Nasıl Kullanılır?

Uber Taksi Nasıl Kullanılır? Uberin Taksiden Farkı Nelerdir?, Uber taksi son zamanlarda, insanlar tarafından çok merak konusu olmaktadır.

Uber Taksi Nasıl Kullanılır? Uberin Taksiden Farkı Nelerdir?

Uber Taksi Nasıl Kullanılır
Sayfa İçeriği: Uber Taksi Nedir, Uber Taksi Nasıl Kullanılır, Uber Taksi Ne Demek, Uberin Taksiden Farkı Ne, Uber Taksi Güvenilir Mi, Ubere Nasıl Üye Olunur, Uberin Taksiden Farkı Nelerdir

Uber taksi son zamanlarda, insanlar tarafından çok merak konusu olmaktadır. Siz değerli dostlarımız için merak edilen tüm uber taksi ile alakası sorularınıza cevap olarak yazımızın devamında hazırladık vede derledik. San Francisco, Kaliforniya menşeli amerikan uluslararası ulaşım şebekesi şirketi olan uber taksi. Hizmeti dünya çapında 58 ülke vede 300 şehir kullanmaktadır, 28 mayıs 2015’den beri. Bir çok şirket ise onun ticari modeli benzerini yapmaya çalışmıştır.

UBER TAKSİ NEDİR

İNSANLARIN MERAK ETTİĞİ UBER TAKSİ UYGULAMASI NEDİR?

Uber 2009 yılında kurulmuştur. Travis kalanick ve garrett camp tarafından ‘UberCab’ olarak hizmete sunulmuştur. 2011 yılında ise $49 milyon girişim sermayesi toplanmıştır. 2012 yılında ise uluslararasına genişletilmiştir. 2014 yılında araba paylaşımına girerek bir çok deney yapmış vede diğer güncellemeleri sunmuştur.

UBER TAKSİ GÜVENİLİR Mİ?

Uber taksi akıllı telefon uygulamasıdır. Akıllı telefonlarınıza yükledikten sonra insanlara gidecekleri yerlere kadar eşlik edebilecek, ulaşım aracını tespit etme, bulma, çağırma güzergahını belirleme vede fiyatını belirleme hizmeti sunmaktadır. İnsanlar gideceği yerlere taksi, lüks araç, tekne gibi herhangi bir araç ile gitme seçeneklerine sahip olabilmektedir. Şoförlere nereye gideceğinizi tarif etme gibi bir zahmette bulunmuyorsunuz uber takside daha önceden gidilecek yer sisteme yazıldığı için. Uber takside kredi kartı ile ödeme olduğundan nakit para bulundurma zorunluluğunuda ortadan kaldırmış oluyor. Araç sahiplerini vede araç arayanlarını buluşturan sistem. 315 ülkede hizmet veren uber, istanbul’dada kullanılmaktadır. Yaklaşık 1 senedir istanbul’da kullanıma sunulan uber taksi, yakın zamanda çeşme vede bodrum’da özel tekne vede çağırma seçenekleriylede hizmete girmeye hazırlanmaktadır.

UBER TAKSİ NASIL KULLANILIR?

ÜBERİN TAKSİDEN FARKI NELERDİR?

Akıllı telefonlara indirilen uygulama sayesinde lüks araç vede tekne hizmeti sunan uber taksi abdli uber şirketine aittir. Araca ihtiyaç duyanlar vede araç sahiplerini bir araya getiren uygulama sayesinde normal taksi vede toplu taşıma hizmetlerinden bazılarında farklılık göstermektedir. İlk önce insanlar gideceği yeri vede aracı sistem üzerinden seçip belirlemektedir. Gideceği yeri nekadar sürede gideceğinide görebilen insanlar, gideceği yeri tarif etmeden gidebiliyorlar. Gideceği yerin şoförünü vede aracını kendisi seçebilmektedir. En büyük avantajı vede en iyi özelliği ise uber uygulamasının kredi kartının kullanılabiliyor olması. İnsanların yanında nakit bulundurmaması sorunu sonuçu, kredi kartı ilede ödeme imkanı sağlanmaktadır.

Uber taksiyi kullanabilmek için sisteme üye olmanız yeterlidir. Akıllı telefon kullanan, kullanıcılar Android veya iphone uygulamasından üye olabilir. Yada Uber.com sitesinden hizmete üye olabilirler. Daha sonra ise araca ihtiyaç duyduğunuz zaman alınmak istediğiniz yerden konumunuzu işaretleyip, konumunuz doğrultusunda araç talepleriniz üstleniliyor. Daha sonrada gitmek istediğiniz yeri seçiyorsunuz, sonrasında beklemek kalıyor. Yolculuğunuzun nekadar uzun olacağınıda görebiliyorsunuz. Fiyat konusunuda araç gelmeden öğrenmeniz mümkün.

Uber Taksi Nasıl Kullanılır sayfamızda dostlarımız için uber taksi nasıl kullanılır hakkında bilgiler hazırlayıp, derledik. Sizinde merak ettiğiniz uber taksi nedir? ne demek? nasıl kullanılır? taksiden farkı ne? güvenilir mi? sorularını bulabilirsiniz. Uber Taksi Nasıl Kullanılır sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Soy Ağacı Öğrendin Mi Ne Oluyor?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed