Uykuya Dalmanın Pratik Yolu

Uykuya Dalmanın Pratik Yolu Kısa Sürede Uyuma Yöntemleri, geceleri yatağa geçtiğiniz de hemen uyuyamama gibi sorunu olanlar için uykuya dalma yolları…

Uykuya Dalmanın Pratik Yolu Kısa Sürede Uyuma Yöntemleri

Uykuya Dalmanın Pratik Yolu
Sayfa İçeriği: Uykuya Dalmanın Pratik Yolu, Kısa Sürede Uyuma Yöntemleri, Kolayca Uyumanın Yolu, Kısa Sürede Uyumanın Yolları, 11 Saniyede Uyumanın Yolları, Uykuya Dalmanın Yolları, Uyku Tutmuyor Ne Yapmalıyım, 11 Saniyede Uyuma Yöntemi, Uyku Getirme Yöntemleri, Çabuk Uyuma Yöntemleri

Uykuya dalmanın pratik yolu, hakkında insanlar tarafından aratmalar yapılmakta. Merak edilen uykuya kısa sürede dalma yöntemleri hakkında sorulan soruların cevaplarını sizler için yazımız da hazırladık. Sizde eğerki uykuya dalmanın pratik yolunu arıyorsanız yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Yatağınız da bir türlü uyuyamayanlar için hazırladığımız yazımız da kısa sürede uyuma yöntemlerini bulabilirsiniz.

Uykusuzluğun bazı nedenleri bulunmaktadır. Bunların başlıcaları, stres, yorgunluk, alkol, nikotin, psikolojik, ilaç kullanımı, kafein kullanımı yada fiziksel rahatsızlıklar gibi. Kişi gece rahat uyuması vede uykuya hemen dalması için bazı yöntemler yapması gerekmektedir. Sizler için bu yöntemleri araştırdık vede hazırladık. Sizde uykuya dalmanın pratik yolunu merak ediyorsanız aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

KOLAYCA UYUMA YÖNTEMİ

Burnunuzla 4 saniye kadar nefes alın.
Aldığınız nefesi 7 saniye tutun.
Tuttuğunuz nefesinizi 8 saniye ağzınızdan verin.
İlk üç adımı 3 kere tekrarlayın.

Açıklamalara göre yukarda sunmuş olduğumuz maddelerde ki yöntem ciğerleri daha çok oksijenle doldurmakta vede ilave oksijen de parasempatik sinir sisteminizi rahatlatmaktadır. Dr. Andrew Weill yukarda vermiş olduğumuz yöntemi geliştirerek, rahatlatıcı etkisi sebebiyle bu yöntemin aynı zamanda anksiyete de iyi geleceğini belirtmektedir.

Uykuya Dalmanın Pratik Yolu, ile ilgili bilmeniz gereken vede kısa sürede uykuya dalma yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Sizde uykuya dalmanın pratik yolu yazımız hakkında sormak istediğiniz kafanıza takılan soruları bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Uykuya dalmanın pratik yolu sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kireç Lekeleri Pratik Nasıl Temizlenir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed