Yastık Kılıfı Nasıl Temizlenir?

Yastık Kılıfı Nasıl Temizlenir? Yastık Kılıfı Temizleme Önerileri, Yastık kılıfı temizleme ile ilgili püf noktaları siz değerli dostlarımız için hazırladık.

Yastık Kılıfı Nasıl Temizlenir? Yastık Kılıfı Temizleme Önerileri

Yastık Kılıfı Nasıl Temizlenir
Sayfa İçeriği: Yastık Kılıfı Nasıl Temizlenir, Yastık Kılıfı Temizleme Önerileri, Yastık Kılıfı Nasıl Yıkanır, Yastık Kılıfı Temizlemenin Püf Noktaları, Yastık Kılıfı Temizlerken Nelere Dikkat Edilmeli, Yastık Kılıfında Yağ Lekesi Nasıl Çıkar, Yastık Kılıfında Toz Nasıl Temizlenir

Yastık kılıfı nasıl temizlenir ile ilgili bilinmesi gereken bazı önerileri siz değerli dostlarımız için yazımız da hazırladık. Yastık kılıfı temizleme önerilerine yazımızın devamına giderek ulaşabilirsiniz. Yastık kılıfı temizleme yöntemleri ve yastık kılıfı nasıl yıkanır? sorularının cevaplarına sayfamızdan ulaşabilir ve öğrenebilirsiniz. Peki yastık kılıfı nasıl temizlenir? detayları ile yazımız da paylaştık.

Yastık kılıflarını temizlemeden önce bazı incelemeler yapmanız gerekmektedir. Mesela öncelik ile renk testi uygulaması uygulayabilirsiniz. Bunun için ise yastık kılıfını ütü masasının üstüne düz şekilde serdikten sonra nemli bir bez yardımı ile küçük bir bölümünü kapatın. Isıtılmış ütüyü ise bu bölgenin üstünde gezdirin. Eğer yastık kılıfının boyası geçiyor ise yastık kılıfınız derinlemesine bir temizliğe elverişliliği olmayabilir. Bu gibi durumlarda ne yapacağınız hakkında bilginiz yok ise, yastık kılıfı temizleme püf noktalarını sizler için yazımız da maddeler halinde derledik.

YASTIK KILIFI NASIL YIKANIR?

Yastık kılıflarınız da solmuşluk var ise, parlatmak için bir miktar sirke ekleyerek soğuk su içinde bekletin.

Yastık kılıflarını temizlemeden önce tozlardan kurtulmanız lazım. Tozlu olduğu zaman temizleme işlemi sağlıklı şekilde yapılmaz.

Kılıfta pile var ise ütüeme yaparken dikkat etmelisiniz. Ütüleme işleminden önce test uygulaması yapmanızı tavsiye ederiz. Kılıfa kola spreyi uygular iseniz kılıf eskisi gibi canlı duracaktır.

Deterjanı iyi şekilde köpürtün. Köpürme yaptıktan sonra yastık kılıflarını üstüne burakın. Önce kılıfın önünü, daha sonra arkasını çevirin. Köpük tamamen eridikten sonra yumuşak uçlu fırça yardımı ile temizleme işlemini yapın.

Yastık kılıflarınızın üstü yağ lekesi olduğu zaman kılıfın üstüne kuru temizleme sıvısı uygulayın. Bu işlem sırasın da eliniz de yakıcı alet olmamasına dikkat edin.

Yastık Kılıfı Nasıl Temizlenir, yazımız da hazırladığımız yastık kılıfı temizleme önerilerini bulabilirsiniz. Sizin de eğer ki yastık kılıfı nasıl temizlenir, yazımız hakkında sorularınız var ise bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Yastık kılıfı nasıl temizlenir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Miraç Kandili Gecesi Neler Yapılmalı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six − five =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed