Acısız Ağda Yapmanın Pratik Yöntemi

Acısız Ağda Yapmanın Pratik Yöntemi Ağda Yapmanın Püf Noktası, her kadın acısız ağda yapmak ister, sizler için pratik yöntem ile ağda yapmanın püf noktası.

Acısız Ağda Yapmanın Pratik Yöntemi Ağda Yapmanın Püf Noktası

Acısız Ağda Yapmanın Pratik Yöntemi
Sayfa İçeriği: Acısız Ağda Yapmanın Pratik Yöntemi, Ağda Yapmanın Püf Noktası, Acısız Ağda Yapmanın Püf Noktaları, Acısız Ağda Nasıl Yapılır, Ağda Yapmak İçin Tüyler Ne Kadar Uzun Olmalı, Ağda Yapmadan Önce Uyuşturma, Ağda Acısını Azaltmak İçin Doğal Yöntemler, Acısız Ağda Yapmak, En Kolay Ağda Hangisi, Çam Sakızı Ağda Yapmanın Püf Noktaları, Ağda Sonrası Kabarma Nasıl Geçer, Ağdadan Sonra Yüzdeki Kızarıklık Nasıl Gider, Ağda Sonrası Bakım Önerileri, Acısız Ağda, Ağda Nasıl Yapılır, Sir Ağda Yanığını Ne Geçirir

Acısız ağda yapmanın pratik yöntemi, hakkında sayfamız da bilgilere ulaşabilir vede her kadın için acısız ağda yapmak püf noktalarının neler olduğunu öğrenmek oldukça kolay. Evde acısız ağda nasıl yapılır? merak eden kadınlar için hazırladığımız sayfamız da pratik yöntem bulunmaktadır. Her bayanın korkulu günlerinden biride ağda günleridir. Kadınların güzellikleri vede bakımlığını öne çıkarmak için yapmakta oldukları ağdayı, nerde ise ömürleri boyu yapmaları gerekmektdir. Tabi lazer eplasyon yaptırmayı düşünmeyenler için ömür boyu yapmaları gerekmektedir. Her kadın pürüzsüz bacaklara sahip olmak ister, kadınlar bacaklarına özen gösterirler. Kadınlar için koltuk altı da çok önemlidir. Heleki bikini bölgesi ağdası kadınlar için en korkulu olanıdır.

Peki acısız ağda yapmanın püf noktaları hakkında bilmeniz gerekenler neler yada neler yapmalısınız. Sizde eğerki acısız ağda yapmak vede acı çekmemek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz bilgileri dikkatlice okumalısınız. Ağda yaparken bazı şeylere dikkat etmeniz, acısız ağda yapmanızın önünü açmaktadır. Eğerki ilk kez ağda yapacaksanız bu saydığımız bilgileri uygulayarak dikkat ettiğiniz noktalarda acısız ağda yapabileceksiniz.

ACISIZ AĞDA YAPMANIN PÜF NOKTALARI

– BACAK TEMİZLİĞİ; Bacak temizliği ağda yapmadan önce önemlidir. Ağdaya başlamadan önce yapmanız gereken, ağda yapılacak bölgenin temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Ağda yapacağınız bölgeyi sabun ile yıkayarak iyice kurutun ondan sonra ağdaya başlayın. Temiz cildinizdeki tüyler, ağdanıza daha kolay gelecektir. Yağ faktörü vede kir ağdayı en çok etkileyen durumlardandır.

– PUDRA; Cilt temizliğinizi yaptıktan sonra, kurutma işlemi de bittiğin de eğerki pudra uygulaması yaparsak daha olumlu sonuçlar alabilir vede acısız ağda yapabilirsiniz. Pudra uygulamanızdaki amaç ise, ağda sırasında terlemeyi önlemek vede böylece kısa tüylerin bile ağdaya rahat şekilde yapıştığını göreceksiniz.

– KÜÇÜK BANTLAR; Şunu unutmayın bacağınızın her noktası aynı sertlikte değildir vede bazı bölgelerinin hassas olduğunu bilmelisiniz. Orta boylarda bezleri tercih etmeniz, cildinizdeki tüy yönlerinin farklılığı için ağda yaptığınız da acı yaratmayacaktır.

– UZUN TÜYLER; Kısa tüylerinizin ağdaya gelmesi zor olduğu gibi, uzun tüyler de ağda yaparken çok acı çektirmektedir. Ağdaya başlamadan önce makas yardımı ile uzun tüylerinizi kısatmanız ağdanızı acı çekmeden yapmanıza yardımcı olacaktır.

– AĞDA SÜRME YÖNÜ; Bazı kadınlar ağdayı ters yönüne doğru sürmekte, sizin için en doğru ağda sürme, tüylerin yönü ile paralel olarak ağda sürülmelidir. Aşağı bakan tüylere yukarıdan aşağıya doğru ağda sürülmelidir.

ACISIZ AĞDA NASIL YAPILIR

– BEZ ÇEKME YÖNÜ; Ağda için hazırladığınız bezler, tutup çekebileceğiniz temiz bir alana sahip olamalı vede büyük olmamalıdır. Ağda bezinizi aşağıdan tutarak yukarı doğru tek seferde hızlıca çekmeniz ağda yaparken acı çekmemenizi sağlayacaktır. Beziniz mutlaka tüylerinizin baktığı yönden kök yönüne doğru çekilmelidir.

– AĞDA SONRASI; Cildiniz eğerki çok hassas ise, ağda işleminiz bittikten sonra mutlaka yoğun içerikli krem kullanmalısınız. Pişik kremlerini kullanabilirsiniz.

– PEELİNG; Batık oluşumunu engellemek için, cildinize ertesi gün peeling uygulayabilirsiniz. Daha pürüzsüz cilde sahip olabilir vede aynı şekilde kese yapmakta batık oluşumunu önlemektedir.

Acısız Ağda Yapmanın Pratik Yöntemi hakkında kadınlar için hazırladığımız acısız ağda yapmanın püf noktalarını hazırladık. Sizin de eğerki acısız ağda yapmanın pratik yöntemi, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Acısız ağda yapmanın pratik yöntemi, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşmayı unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Anestezinin Yan Etkileri Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed