Bebeğin El ve Ayak İzi Nasıl Çıkartılır?

Bebeğin El ve Ayak izi Nasıl Çıkartılır? Bebeklerde El Ayak İzi Nasıl Alınır? Anneler, bebekleri için anı biriktirmek adına el ve ayak izlerini bastırma…

Bebeğin El ve Ayak İzi Nasıl Çıkartılır? Bebeklerde El Ayak İzi Nasıl Alınır?

Bebeğin El ve Ayak izi Nasıl Çıkartılır
Sayfa İçeriği: Bebeğin El ve Ayak İzi Nasıl Çıkartılır, Bebeklerde El Ayak İzi Nasıl Alınır, Bebek El ve Ayak Baskısı Çıkarma Yöntemi, Bebek Ayak İzi Baskısı Yapımı, Bebeğin Ayak İzi, Bebeğin Ayak İzi Nasıl Çıkartılır, Bebeğin El ve Ayak İzi, Bebeklerde El ve Ayak İzi Nasıl Alınır, Ayak İzi Bastırma, Bebek El ve Ayak İzi Boyası, Yeni Doğan Bebek Ayak İzi Boyası, Bebek Ayak İzi Mürekkebi, Bebek Ayak İzi Mürekkebi Nereden Alınır, Bebek El Ayak İzi Heykeli, Bebek El Ayak İzi Seti, Bebek Ayak İzi Alçısı, Bebek El Ayak İzi Kalıbı Çerçeveli

Bebeğin el ve ayak izi nasıl çıkartılır ile ilgili annelerin bilmesi gerekenleri yazımız da hazırladık. Bebeklerde el ayak izi nasıl alınır? hakkında sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Tüm anneler bebekleri için anılar biriktirip, seneler sonra onlara bakarak gülümsemek isterler. Bu yüzden ise sizde bebeğinizin el vede ayak izini bastırabilirsiniz. Peki yeni doğan bebekte el ve ayak kalıpları nasıl çıkartılır?

Bebeğiniz size mutluluk ışıntısı getiren sevimli yavrunuzdur. Hayatınıza bir anda minicik elleri vede ayakları ile gönlünüze yer etmektedir. Bebeğinizin minik ellerini vede ayaklarını birdaha geri getiremeyeceğiniz için güzel anılar hazırlamak için sizde bebeğinizin el ve ayak izini baskı halinde çıkartabilirsiniz. O halde bebeklerde el ve ayak izi baskısı çıkarma yöntemine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

BEBEK EL ve AYAK BASKISI ÇIKARMA YÖNTEMİ

GEREKLİ MALZEMELER;

Bebek yağı.
1 Çay fincanı tuz.
1 Çay fincanı un.
Yarım fincan su.

BEBEK EL ve AYAK BASKISI HAZIRLANIŞI;

Hazırlanışına geçerken, derin bir kap yardımı ile, un, tuz vede suyu karıştırın vede kulak memesi kıvamında hamur elde edin. Bebeğinizin ayağı içine girebilecek kadar kap ayarlayın, yuvarlak yada oval olacak şekilde. Kabın dibine ise streç film yada naylon koyun. Sonra bebeğinizin ayak tabanını, bebek yağı ile yağlayın. Kabın içindeki hamur içine dikkat ederek bebeğinizin ayağını bastırın. Bunu bebeğiniz hareketsiz iken yaparsanız daha iyi olur uykuda iiken. Sonra hamuru kalıptan çıkartın vede güneşte kurutun. Görüntü olarak donmuş plaj kumuna benzeyecek siz dilerseniz boyayabilirsiniz. Bu yöntem bebekler için herhangi bir zarar vermemiş olsada, yinede uzman hekim onayı almadan denemeyin.

Bebeğin El ve Ayak İzi Nasıl Çıkartılır, yazımız da bebeğin el ve ayak izini baskı haline getirme ile ilgili yöntemleri bulabilirsiniz. Eğerki sizin de bebeğin el ve ayak izi nasıl çıkartılır yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bebeğin el ve ayak izi nasıl çıkartılır sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da, sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Glutensiz Diyet Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed