Gümüş Suyunun Faydaları Nelerdir?

Gümüş Suyunun Faydaları Nelerdir? Gümüş Suyu Nedir? Gümüş suyu ile ilgili tüm merak edilenleri sayfamızda sizler için hazırladık.

Gümüş Suyunun Faydaları Nelerdir? Gümüş Suyu Nedir?

Gümüş Suyunun Faydaları Nelerdir
Sayfa İçeriği: Gümüş Suyunun Faydaları Nelerdir, Gümüş Suyu Nedir, Gümüş Suyu Hakkında Bilinmesi Gerekenler, Gümüş Suyu Faydaları, Gümüş Suyu Nasıl Kullanılır, Gümüş Suyu Neye İyi Gelir, Gümüş Suyu Kullananlar

Gümüş suyunun faydaları nelerdir hakkında bilgi sahibi olmanız için sizler için gümüş suyunun faydaları yazımız da hazırladık. Gümüş suyu nedir? ile ilgili tüm merak edilenlere dair herşeyi sayfamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Gümüş suyunun bir çok faydası bulunmaktadır. Sizde gümüş suyunun neye iyi geldiğini merak ediyorsanız yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Gümüş suyu hakkında bilinmesi gerekenler…

Koloid gümüş, gümüş parçacıklarının içinde bulunduğu yere denmektedir. Alternatif olarak tıpta kullanılmaktadır. Özel suyun bir çok hastalığa faydası bulunmaktadır. Gümüş suyunun antibiyotik özellikleir bulunmakta vede enfeksiyon hastalıklarında kullanılmaktadır. Gümüş suyunun yapılan araştırmalarda faydasının çok olduğu gözlenmiştir. Tüberküloz, lyme hastalığı vede aids gibi hastalıkların tedavi edilmesin de yardımcı olduğu düşünülmektedir. Gümüş suyu koloidal, yaralar üzerinde oldukça etkisi vardır. Gümüş suyu üzerine henüz daha tamamlanmamış araştırmalarda bulunmaktadır. Bu maddenin henüz ne şekilde kullanılması gerektiği tam olarak bilinmemektedir. İçerisinde bulunan maddeleri vücuttaki zarların üzerine yerleşmeye çalışan zararlı kanserli veya tümörlü hücrelerin DNA yapısını da bozduğu görülmektedir. O yüzden gümüş suyunun insan vücuduna oldukça faydaları vede bir çok hastalığa da faydası bulunmaktadır.

GÜMÜŞ SUYUNUN FAYDALARI

Eklemlerde meydana gelen ciddi sağlık sorunlarının gelişimi engelleyerek kemik vede kas sistemlerinin daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.

Uygulandığı bölgede olan tahrişi vede kaşıntıyı azaltmaktadır. Mesela, normal veya güneşten kaynaklı meydana gelen yanıkları tedavi etmektedir. Burdaki hücreleri gidererek yeni cilt hücrelerinin oluşmasına yardımcı olur.

Eski zamanlarda gümüş suyunu yaraların çabuk iyileşmesinde vede temizlenmesinde kullanırlarmış.

Araştırmalara göre, sinüs enfeksiyonlarının yayılmasını önlemek için vede kontrol etmek için kullanılmakta. Genellikle gümüş suyundan özel burun spreyleri yapılmakta.

Antiseptik özelliği ile yüzde gelişmiş mikrapları yok eder. Ağrılı vede şiddettli sivilce tedavisinde etkisi büyüktür.

GÜMÜŞ SUYU NASIL KULLANILMALI?

Gümüş suyu, gümüş parçacıklarının saf su içinde, homojen şekilde dağılmış haline denmektedir. 6 Dakika içinde etkisini de göstermektedir. Gümüş suyu ağız yolu ile kullanılmaktadır. Gümüş maddeleri suyun içinde birbirini itekleyerek çözülmektedir. Ortaya ise temiz vede homojen su çıkmaktadır. Elektrik yüküne sahip olan su, vücuda kısa süre içinde yayılarak vücudun daha dinç olmasını da sağlamaktadır. Yan etkisi bulunmayan gümüş suyunun, vücuttan sindirim yolu ile atıldığında tüm sindirim sorunlarını da önlemekte vede çözümlemektedir.

Gümüş Suyunun Faydaları Nelerdir, yazımız da hazırladığımız gümüş suyunun faydaları ile ilgili bilmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de gümüş suyunun faydaları nelerdir yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Gümüş suyunun faydaları nelerdir sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bebeğin El ve Ayak İzi Nasıl Çıkartılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed