Bikini Bölgesi Kararmasına Beyazlatma Yolları

Bikini Bölgesi Kararmasına Beyazlatma Yolları Özel Bölge Kararması, Bayanlar için can sıkıcı durum bikini bölgesi ile genital bölge kararması problemleri…

Bikini Bölgesi Kararmasına Beyazlatma Yolları Özel Bölge Kararması

Bikini Bölgesi Kararmasına Beyazlatma Yolları
Sayfa İçeriği: Bikini Bölgesi Kararmasına Beyazlatma Yolları, Özel Bölge Kararması, Genital Bölge Kararması Problemleri, Genital Bölge Beyazlatmanın Kolay Yolları, Bikini Bölgesi Beyazlatmanın Kolay Yolları, Bikini Bölgesi Kararmasının Nedenleri, Bikini Bölgesi Kararması Karbonat, Bikini Bölgesi Kararması Kadınlar, Bikini Bölgesi Kararması İçin Yöntemler, Bikini Bölgesi Kararması Bitkisel Çözüm, Bacak Ararası Kararması Nasıl Geçer, Genital Bölge Kararması Karbonat, Genitan Bölge Beyazlatma Doğal Çözüm

BİKİNİ BÖLGESİ BEYAZLATMA YÖNTEMLERİ

Yaz aylarının girmesi ile birlikte, deniz sezonu, havuz sezonu başladı. Bu durumda ise kadınlarımızın aklında bikini bölgesinde vede genital bölgedeki kararmaların sıklıkla karşılaştıkları problemler arasında ki soruları. Yazımızın devamında siz değerli dostlarımız için hazırladığımız, bikini bölgesi kararmasına beyazlatma yolları vede özel bölge kararmasına beyazlatma yolları hakkında bilmeniz gerekenleri hazırladık.

Bir çok kadının çekinmesine neden olan, bacaklar vede genital bölge arasındaki kısımlar onları olumsuz yönde etkilemektedir. Tabiki bu oluşan kararmalar, sağlık problemi teşkil etmemektedir. Bilmeniz gerekir ki bikini bölgesinde ki renk değişimlerinin bir çok nedeni bulunmaktadır. Bazen genetik olabilmekte, bazı durumlar da ise daha çok renkli hücreler oluşabilmektedir. Bikini bölgesi kararmasının başka nedeni ağda yapılmak, güneşden gelen zararlı ışınlara maruz kalınması, cilt hastalıkları, polyester iç çamaşırı giyme, sık sık tüy alımı vede bacakları çok saran kıyafetleri giymek nedenler arasındadır.

BİKİNİ BÖLGESİ KARARMASININ NEDENLERİ

Aşırı derece de terlemek vede ölü derilerin bulunan bölgelerde birikmesi de bikini bölgesi kararmasına yol açmaktadır. İçlerinde bol miktarda, kimyasal maddeler bulunan cilt beyazlatıcılar kullanmakta kararmanın başlı sebeplerindendir. Bikini bölgesi vede genital bölgenin çok hassas olduğu için tavsiye edilmez. Kadınların mutfakta bulunan, malzemeleri ile yapacakları bir kaç uygulama yöntemleri ile bu gibi sorunlardan kurtulmaları kolay. Hassas ciltlere sahip olan kadınlar, rengini açmada kullanabileceğiniz bir kaç pratik vede doğal yöntemler sayesinde bu gibi sorunların üstesinden gelebilir. Uygulanacak işlemlerin uzun sürmesi söz konusu iken bu işlemleri yaz gelmeden uygulamaları daha iyi olacaktır.

BİKİNİ BÖLGESİ BEYAZLATMANIN KOLAY YOLLARI

Limon suyu
Salatalık suyu
Domates
Aloe Vera
Portakal kabuğu
Badem
Süt
Karbonat
Papatya
Sandalağacı

Limon Suyu: Cilt beyazlatmada kullanabileceğiniz limon suyu sayesinde artık bikini bölgesinde kararmalara vede genital bölgedeki kararmalarınıza son diyebilirsiniz. Limon suyunun içerdiği c vitami sayesinde ölü hücrelerden kurtulabilir, cildinizin renginin açılmasını da sağlayabilirsiniz. Cildinizde ki hücrelerinde yenileme hızını arttırmaktadır.

Salatalık Suyu: Salatalık suyunu aslında tüm kadınlarımız bilmektedir. Salatalık suyunun cilt rengini açıcı özelliği bulunmaktadır. İçerdiği a vitamini sayesinde cildin melanin üretimini kontrol altına alarak kararmaları azaltmakta. İçerdiği yüksek su miktarı ilede cildinizi nemlendirir vede parlat tutar.

Domates: Güvenle kullanabileceğiniz cilt beyazlatma için domates önerilmektedir. Domateslerin de beyazlatıcı özelliği bulunmaktadır. Likopen adında antioksidan bulunduran domates, cildi zararlı güneş ışınlarına maruz kalan cildi korumakta. Genital bögenizde dahil olmak üzere, vücudunuzun her yerinde ki ölü hücrelerden kurtulmanıza olanak sağlamaktadır.

Aloe Vera: Yaygın olarak kullanılan cilt beyazlama olan aloe vere, düzenli şekilde kullanıldığında cildinizi beyazlatır vede cildinizde ki lekelerden arındırır. Cilt hücrelerinizi yenileyerek, doğal hücre yinelemesi de yapmaktadır.

Portakal Kabuğu: Portakal kabuğunun da beyazlatma özelliği bulunurken, artık yediğiniz portakal kabuklarını atmaktan vazgeçebilirsiniz. Çünkü portakal kabukları, doğal beyazlatıcı olarak işlev görmektedir. Kararmış bölgeleri hemen açmakta. Portakal’da bildiğiniz üzere daha fazla c vitamini bulunmakta bu sayede ise, cildi beyazlatmanın yanında cildinize parlaklık katmaktadır.

Bade: En başarılı cilt rengini açma konusunda badem gelmektedir. İçeriğinde bulunan E vede A vitaminleri sayesinde yararlı yağ aşitleri, cildinizi yumuştır, nemlendirir vede bakımını yapar.

GENİTAL BÖLGE BEYAZLATMANIN KOLAY YOLLARI

Süt: Sütü her kadın biliyordur. Sütünde beyazlatmada üstün başarısı bulunmaktadır. Kadınların hatta, süt banyosu yaptığına bile şahit olmuşluğunuz vardır. Genital bölge kararmalarında süt kullanmanız rengini açmada oldukça başarıdır. İçeriğinde, laktik asit sayesinde cildi beyazlatmada kullanabilirsiniz. Sütün diğer görevi ise nemlendirici olarak kullanılabilir.

Karbonat: Cildiniz hassas ise bunu yapmanızı tavsiye edilmemekte. Eğerki cildiniz hassas değilse, karbonat beyazlatma için yani kabartma tozudur. Cildinizi beyazlatmanın aksine, eğerki fazla terliyorsanız çözüm olarak kullanılabilir.

Papatya: Papain enziminin cilt beyazlatmada üstün başarısı bulunmaktadır. C vitamini sayesinde cilt hücrelerini, güneş ışınlarından korumaktadır.

Sandalağacı: Genital bölgesi kararmasında kullanılabilecek, diğer madde ise sandalağacıdır. Oldukça başarılı vede genital bölge beyazlatmada kullanılabilmektedir.

Bikini Bölgesi Kararmasına Beyazlatma Yolları hakkında kadınların merak ettiklerini hazırladık. Eğerki sizinde bikini bölgesi kararması vede genital bölge kararması gibi problemleriniz varsa yazımızdan yardım alabilirsiniz. Bikini bölgesi kararmasına beyazlatma yolları yazımız hakkında sorularınızı bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sınavlarda En Çok Rastlanılan Kopyacı Öğrenci Tipi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2022 Kardesiz Blog Designed