Sınavlarda En Çok Rastlanılan Kopyacı Öğrenci Tipi

Sınavlarda En Çok Rastlanılan Kopyacı Öğrenci Tipi Hayat Okulu, Öğrencilerin, eğitim hayatında sınav sırasında en çok rastlanılan kopyacı tipleri…

Sınavlarda En Çok Rastlanılan Kopyacı Öğrenci Tipi Hayat Okulu

Sınavlarda En Çok Rastlanılan Kopyacı Öğrenci Tipi
Sayfa İçeriği: Sınavlarda En Çok Rastlanılan Kopyacı Öğrenci Tipi, Sınav Sırasında En Çok Karşılaşılan Kopyacı Öğrenci Tipi, Hayat Okulu, Sınavlarda En Çok Karşılaşılan 10 Kopyacı Öğrenci Tipi, 10 Kopyacı Öğrenci Tipi, En Çok Karşılaşılan 10 Kopyacı Öğrenci Tipi

SINAV SIRASINDA KARŞILAŞILAN 10 KOPYACI ÖĞRENCİ TİPİ

Her öğrenci okul hayatında kimi zaman kopya çekmiştir. Eğitim, öğretim yılında sınavlarda en çok rastlanılan kopyacı tiplerini derledik. Sınavlarda öğrencilerin kullandığı kopya tiplerini sayfamız üzerinden öğrenebilirsiniz. Sizde zaman zaman bu tiplerle karşılaşmışınız. Bazıları komik olsada, bazılarıda çok ilginç olabilmektedir. Aslında okul hayatında, kopya çekmek kadar kötü birşey yok. Çalışarak yapılması daha mantıklı vede daha güzeldir.

Öğrencilerin, zamanlarını boş yere harcadıkları vede hiç fayda sağlamayan kopya yolunu önermiyoruz ama komiklik olsun hatıra kalması için sayfamız da sınavlarda en çok rastlanılan kopyacı tiplerini derledik. Sizinde belki tesbessüm etmene yardımcı olmuş oluruz.

SINAV SIRASINDA EN ÇOK KARŞILAŞILAN KOPYACI ÖĞRENCİ TİPİ

Sınav sırasında çalışkanların yakınlarına oturmak.
Kopya için şebeke olanlar. Grup oluşturanlar.
Hep kopya çekiyor diye ‘Adı çıkanlar’.
Öğretmenin baktığında, düşünüyormuş gibi yapanlar.
Sınavın bitişine yakın, kopyacılar.
Hazırladığı kopyayı bir türlü çıkarmak için korkanlar.
Yakalandığında pişkinlik yapanlar.
Aşırı heyecan yapanlar.
Zorla arkadaşına bakanlar.
Rahatlığı abartanlar.

Yukarda saydığımız öğrenci kopya tipleri, her okul da, her sınıfta görülmektedir. Aslında böle bir gerişime girmek yerine derslere güzelce hazırlanılsa çalışmalar yapılsa böle bir girişimde bulunmak yersiz kalacaktır. Sizde bu yukarda belirtmiş olduğumuz kopyacı tipleri gibi durumlara uyuyorsanız, hemen vazgeçip derslerinizi güzelce çalışmanızı öneririz.

Sınavlarda En Çok Rastlanılan Kopyacı Öğrenci Tipi Her öğrencinin okul hayatında belki bir defa yapmış olduğu yada diğer öğrencilerin karşılaştığı kopyacı öğrenci tiplerini sayfamız da hazırladık. Komik olan sınavlarda rastlanılan kopyacı öğrenci tiplerini sizde okuduğunuzda güleceksiniz. Eğerki sizinde böle değişik komik anlarınız varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. İlginç olan tüm herşeyi bizimle paylaşabilirsiniz. Sınavlarda en çok rastlanılan kopyacı öğrenci tipi yazımız hakkında sorularınızı bize yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kal Desem Kalırmısın Yüreğimde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed