Bıyık Tüylerinin Yok Olması İçin En Kolay Yol

Bıyık Tüylerinin Yok Olması için En Kolay Yol İstenmeyen Tüylere Son! Kadınlar için istenmeyen bıyık tüylerinden kurtulmanın en kolay yolları…

Bıyık Tüylerinin Yok Olması İçin En Kolay Yol İstenmeyen Tüylere Son!

Bıyık Tüylerinin Yok Olması için En Kolay Yol
Sayfa İçeriği: Bıyık Tüylerinin Yok Olması İçin En Kolay Yol, İstenmeyen Tüylere Son, Kadınlar İstenmeyen Tüylerden Nasıl Kurtulur, İstenmeyen Tüyler, Bıyık Tüylerinin Yok Olması, İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın Yolları, Bıyık Tüylerinden Kurtulmanın En Kolay Yolları, Evde Doğal Yöntemle Bıyık Alma Yolları

Kadınlar için istenmeyen bıyık tüylerinden kurtulmanın en kolay yollarını yazımız da bulabilirsiniz. Kadınların en çok canını sıkan vede istenmeyen tüylere artık kolaylıkla kurtulmanız mümkün. Kadınlar için istenmeyen tüylerden kurtulmanın yolları, eviniz de kendiniz uygulayabileceğiniz püf öneriler bulunmakta. Peki kadınlar istenmeyen tüylerden nasıl kurtulur? Bir çok kadın yüzünde çıkan istenmeyen tüylerden şikayetcidir, bu durum yüz yüzelliğini vede estetik açıdan hoş durmadığından canlarını sıkmakta. Kadınlar’da genellikle bıyık tüyleri ağırlıklı olarak hormonal yada genetik olarak daha az yahut daha çok çıkarlar.

Artık kadınların’da kolaylıkla bu tür tüylerden kurtulması mümkün vede bunlardan kurtulmak için kuaförlere gidip zaman harcamaları gerekmiyor, kendilerinin hazırlayacağı kolay püf doğal karışımlar sayesinde istenmeyen tüyleri kolaylıkla yok edebilmektedirler.

İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMA YOLLARI

Evde kadınların kendileri yapacağı doğal yöntemler sayesinde istenmeyen tüylerden kurtulabilmekteler. Bıyık alma yollarını yazımızın devamına giderek öğrenebilir vede evde kendinize uygulayabilirsiniz.

EVDE DOĞAL YÖNTEMLE BIYIK ALMA YOLLARI

– Şeker; Sayesinde artık bıyık tüylerinizi acısız vede zahmetsiz alacaksınız. Çeyrek bardak suyu tencerede ısıtarak içerisine 2 bardak kadar şeker koyarak, yarım limon suyu ilave ediniz. Kaynamaya başladığında altını kısın, 5 dakkika kadar kaynadıktan sonra ocağı kapatınız. Yapmış olduğunuz karışımı soğumasını bekledikten sonra, istenmeyen tüylerinizin olduğu bölgeye uygulayın. Tabiki uygulama yapmadan önce, bebek pudrası yada mısır nişastası sürün. Daha sonra ise macun kıvamına gelen karışımı sürün vede bez yardımı ile tüylerinizin çıkış yönünün tersine doğru çekin.

– Mercimek; Mercimeğin’de istenmeyen tüyler için faydalı olduğunu bilmelisiniz. Mercimeğin bir çok faydasının bulunduğunu uzmanlar söylemekte vede ciltte ki ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olduğunu bilmekteyiz. İstenmeyen tüylerinizin azalmasını istiyorsanız, mercimek yardımcı olabilmektedir.Bunun için ise bir avuç mercimeği öğütüp, macun kıvamına getirin, bal ile birlikte karıştırın. Macun kıvamını aldıktan sonra bıyıklarınız’da ki istenmeyen tüylerinizin üstüne sürüp biraz bekletiniz. Hafta da en az 1 kere uygulamanız yeterlidir.

– Papatya; Papatyanın’da istenmeyen tüyler için etkisi çok büyüktür. Tüy renginizin açılmasına yardımcı olmakla birlikte, tüylerin’de yok olmasını sağlamaktadır. Bir yemek kaşığı papatya meyvesini öğütün vede içine yarım tatlı kaşığı ile zerdeçal tozu ilave edip karıştırın. Bu yapmış olduğunuz karışımı parmaklarınızla birlikte bıyık tüylerinize sürün. 15-20 dakkika bekledikten sonra durulayın. Hafta da 2 defa yapabilirsiniz.

Bıyık Tüylerinin Yok Olması İçin En Kolay Yol yazımız da kadınlar için istenmeyen tüylerden kurtulma yolları hakkında merak edilenleri derledik vede bıyık tüyleri için evde doğal yöntemler ile ilgili bilgileri sunduk. Bıyık Tüylerinin Yok Olması İçin En Kolay Yol yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bıyık Tüylerinin Yok Olması İçin En Kolay Yol sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel kadına dair bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sınıfa Geç Kalan Öğrenci Tipleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed