Whatsapp Kullanıcılarına Mesajlaşırken Reklam Sunacak

Whatsapp Uygulaması Kullanıcılarına Mesajlaşırken Reklam Sunacak… WhatsApp şirketinden önemli gelişmeler gelmekte vede en son açıklamalar reklam sunumu.

Whatsapp Uygulaması Kullanıcılarına Mesajlaşırken Reklam Sunacak…

Whatsapp Uygulaması
Sayfa İçeriği: Whatsapp Kullanıcılarına Mesajlaşırken Reklam Sunacak, Whatsapp, Mesajlaşma, Whatsapp Uygulaması, Whatsapp Hakkında, Whatsapp Reklam Sunumu

WhatsApp şirketinden önemli gelişmeler gün geçtikçe gelmekte vede en son açıklamalar reklam sunumu olarak gelmekte. Whatsappın Ceosunun görevini bırakması üzerine şirketin belli adımlar atması beklenmekte, Ceo üzerine görev yapan Jan Koum’un ayrılığı üzerine WhatsApp mesajlaşma iletişim uygulaması reklam işine çok fazla odaklanacağı gibi durmakta vede kullanıcıların artık mesajlaşırken reklamlarla göz göze geleceği gözükmekte. Kullanıcıların mesajlaşma sırasında, facebook olduğu gibi whatsapp üzerinde de bir çok reklamlar görünecek.

Jan Koum’un istifa etmesi üzerine, WhatsApp uygulaması, kurucu ekibinin şirketi bıraktığı öğrenildi. Reklamlar üzerinde bir çok bir çok kez karşı çıkan kurucu ekibin gidişi ile birlikte facebook’un whatsapp uygulaması üzerinde artık reklam sunmaya başlayacağı açıklandı.

WHATSAPP KULLANCILARI MESAJLAŞIRKEN REKLAM GÖRECEK!

İlerleyen günlerde son güncellenmeler ile birlikte kullanıcılara sunulacağı belirtilen, reklam sunumları artık whatsapp üzerinde etkin hal alacak. Tüm whatsapp kullanıcıları artık, facebook üzerinde görülen sponsor reklamları gibi reklamları, whatsapp konuşma pencerelerinde görecekler. Facebook F8 geliştiriciler konferansı toplantısında bu konu ile alakası olarak facebook’un mesajlaşma ürünlerinden sorumlu başkan yardımcısının söyledikleri; David Marcus sözleri; “Reklam konusuna gelecek olursak, WhatsApp’ı kesinlikle daha açık hale getireceğiz.”

Günden güne geliştirmeler ile güncellenen vede yenilikler gelen whatsapp programına, kullanıcıların reklam sunumundan sıkılacağı gibi durmakta. Marcus, ilk olarak büyük şirketler üzerin de whatsapp kullanıcılarına direkt mesajlar gönderme kabiliyeti sunacaklarını duyurdu.

Whatsapp Uygulaması üzerinde beklenmedik bir hamle geliyor. Kullanıcıları kızdıracak bir değişim ile birlikte artık whatsapp uygulaması üzerinde mesajlaşırken reklam sunumu görünecek. Bir çok kullanıcı bu durumdan hoşnut olmayacağa benziyor ki, son güncellemeler ile birlikte eğerki uygun görülürse facebook üzerinde ki reklam özellikleri whatsapp üzerinede uygulanacak. Whatsapp Uygulaması yazımız hakkında merak ettikleriniz olursa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Whatsapp Uygulaması sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel sosyal medya ile alakalı bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bıyık Tüylerinin Yok Olması İçin En Kolay Yol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed