Çatlak Kahve Örgüsü Nasıl Örülür?

Çatlak Kahve Örgüsü Nasıl Örülür? Çatlak Kahve Örgüsü Nasıl Yapılır? Çatlak kahve çekirdeği örgüsü yapımı ile ilgili pratik öneriler sayfamızda..

Çatlak Kahve Örgüsü Nasıl Örülür? Çatlak Kahve Örgüsü Nasıl Yapılır?

Çatlak Kahve Örgüsü Nasıl Örülür
Sayfa İçeriği: Çatlak Kahve Örgüsü Nasıl Örülür, Çatlak Kahve Örgüsü Nasıl Yapılır, Çatlak Kahve Örgüsü En Pratik Örme Yolları, Çatlak Kahve Örgüsü Yapımı Çatlak Kahve Örgüsü Modelleri, Çatlak Kahve Çekirdeği Örgüsü, Çatlak Kahve Çekirdeği Örgüsü Nasıl Yapılır, Çatlak Kahve Çekirdeği Örgüsü Nasıl Örülür

Çatlak kahve örgüsü nasıl örülür ile ilgili bilmeniz gereken pratik yöntemler ile nasıl yapılacağını yazımızdan öğrenebilirsiniz. Çatlak kahve örgüsü nasıl yapılır? Hakkın da tüm kafanıza takılan her şeyi yazımızın devamından bulabilirsiniz. Sizde kolaylıkla çatlak kahve örgüsü yapabilirsiniz. Basit şekilde çatlak kahve örgüsü nasıl yapılır? sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Peki çatlak kahve örgüsü nasıl örülür? yazımız da detayları ile paylaştık.

Son zamanların gözdesi olan çatlak kahve örgüsü, kadınların gözdesin de bir numara olarak durmaktadır. Son günler de farklı farklı renklerini örmeye başlayan ev hanımları, çatlak kahve örgüsü modelleri ile göz kamaştırmaya devam ediyorlar. Çatlak kahve örgüsü modelleri son günler de gelişmekte ve en pratik örme tekniklerini de yazımız da sizler için hazırladık.

ÇATLAK KAHVE ÖRGÜSÜ EN PRATİK ÖRME YOLLARI

ÇATLAK KAHVE ÖRGÜSÜ YAPIMI

Çatlak kahve örgüsüne başlarken öncelikle, başlangıç için 3 ilmek üzerin de çalışmanız gerekmektedir. Soldaki 3’üncü ilmek, sağdaki 2’ilmeğin üzerinden geçirmelisiniz. İkinci işlemde ise içinden geçirdiğiniz 2 ilmekten 1’incisini düz örmelisiniz. Bu işlem düzeni kurmanız için oldukça önemlidir. Diğer sıraya geçtiğiniz de şişe ipliği 1 defa dolandırarak artırmanız lazım ve bir sonraki 2’inci ilmeği düz örmelisiniz. 1 İlmek ters örün sonra 3’lü işlemi yapın. 1 İlmek ters örün sonra sırayı bu düzende tamamlayın. Örgünün arka yüzündeki tüm ilmekleri de ters örgü halinde yapın. Son işlem de yapacağınız 3’lü sıra işlemde 3 sırada bir tekrarlayın ve çatlak kahve çekirdekleri oluştuğunu göreceksiniz. Tüm işlem bu kadar.

Çatlak Kahve Örgüsü Nasıl Örülür, yazımız da hazırladığımız çatlak kahve çekirdeği örme tekniğini öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de çatlak kahve örgüsü nasıl örülür, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Çatlak kahve örgüsü nasıl örülür, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kış Hastalıklarına İyi Gelen Yöntem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + 14 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed