En Popüler Bebek Ninnileri Nelerdir?

En Popüler Bebek Ninnileri Nelerdir? En Güzel Bebek Ninnileri, Bebeğiniz için güzel uyumasını sağlayacak popüler ninnileri sizler için yazımız da derledik.

En Popüler Bebek Ninnileri Nelerdir? En Güzel Bebek Ninnileri

En Popüler Bebek Ninnileri Nelerdir
Sayfa İçeriği: En Popüler Bebek Ninnileri Nelerdir, En Güzel Bebek Ninnileri, En İdeal Bebek Ninnileri Listesi, En Popüler Bebek Ninnileri Listesi, Bebekleri Uyutan Ninniler, En Güzel Ninniler Nelerdir, Bebeklerin Seveceği Ninniler

En popüler bebek ninnileri nelerdir ile ilgili yazımız da bebeğiniz için güzel ninniler listesini bulabilirsiniz. En güzel bebek ninnileri hakkında bilgiler alarak, bebeğinizi uyutabileceğiniz ninni listesine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bebekler için güzel ninni listelerini sizler için yazımız da paylaştık. Peki en popüler bebek ninnileri nelerdir? yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Anneler bebeklerini uyutmakta baya bir zorluk çekmekteler. Bir çok yöntem deneseler de, bebeklerini bir türlü uyutamayan anneler için yazımız da bebekler için popüler ninnileri listeledik. Bebeğinizin uykusu geldiğin de ağlaması ve uykuya dalamadığı zamanlar bu yöntem ile bebeğinizi mışıl mışıl uyutabilirsiniz. Kimi bebekler sevmese de bu yöntem bir çok bebeğin uyumasın da etkilidir.

EN İDEAL BEBEK NİNNİLERİ LİSTESİ

Danalı bebek.
Uyusun da büyüsün.
Uyu yavrum yine sabah oluyor.
Eşekli ninni.
Yağmur yağar sere serpe.
Ninnilerin merdanesi.
Dandini dandini dastane.
Atem tutem men seni.
Çamlubel’den çıktım yayan.
Fış fış kayıkçı.
Bol soğanlı börülce.
E Bebeğim.
Annesi onu çok severmiş.
Hoş geldin güzel bebek.
Uyu yavrum ninni.

Annelerin bebeklerine dinleteceği yada söyleyeceği eskilerden de bilindik ninnileri sayfamız da derledik. İçlerin den sizin de, bebeğinizin de hoşuna gidecekleri uyuturken dinletmeniz, bebeğinizin huzursuzluk yapmadan uyumasına yardımcı olacaktır. Bebeğiniz uykuda iken kısık seslede yanında bırakabilir ve daha huzurlu bir uyku uyumasını sağlayabilirsiniz. Unutmadan, bebekler uyurken güzel piyano seslerini de çok severler. Yada ney sesi türlerini deneyebilirsiniz.

En Popüler Bebek Ninnileri Nelerdir, yazımız da hazırladığımız en popüler bebek ninnileri listesini öğrenebilirsiniz. Eğerki sizin de en popüler bebek ninnileri nelerdir, yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. En popüler bebek ninnileri nelerdir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Zencefil Cilde Sürülür Mü?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − nine =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2018 Kardesiz Blog Designed