Evde Basit Kaş Alma Yöntemi

Evde Basit Kaş Alma Yöntemi Kolay Kaş Alma Tekniği, Bir çok insanın kolaylıkla vede basit şekil de evde pratik yoldan kaş alabilir.

Evde Basit Kaş Alma Yöntemi Kolay Kaş Alma Tekniği

Evde Basit Kaş Alma Yöntemi
Sayfa İçeriği: Evde Basit Kaş Alma Yöntemi, Kolay Kaş Alma Tekniği, Doğru Kaş Alma Yöntemleri, Kaş Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler, Evde Kaş Alma Teknikleri, Kaş Alma Teknikleri, Evde İple Kaş Alma, Kaş Alma, Evde Kaş Şekillendirme, Kaş Almanın Püf Noktaları, Evde Kaş İnceltme, Evde Kaş Alma Yöntemleri

En çok kaş alma kadınlar için önemli’dir. Eğerki sende evde kendi kendine kaş almak istiyorsan yazımızı dikkatli şekilde okumalısın. Evde kaş almak zor zanneden kişiler aslında, pratik vede en ekonomik bir işlemdir. İnsanlar kendi kaşlarını evde aldığında beğenmeme oranları sıfıra yakındır. Siz de yazımız da bulunan yöntemi uyguladığınız da, kuaförde alınan kaşlardan daha güzel kaşlar elde edebilirsiniz. Kaş alımının zor yanları olsada, ilk başlarda zorlanırsınız, daha sonra alışırsınız. Kaş alma yöntemlerini vede kaş alma tekniklerini düzgün öğrendiğiniz de siz de artık sıkılmadan evde kaşlarınızı alabileceksiniz.

Doğru kaş almak için bir çok pratikler bulunmaktadır. Bunların yanı sırasında, ip ie kaş almak, cımbız ile kaş almak vede ağda ile kaş almak gibi. Dikkat etmeniz gereken, fazla almamak vede gereksiz tüyleri almaktır. Şekil vermekte, ilerledikçe öğrenilecek birşeydir. Peki evde basit kaş alma yöntemleri vede kolay kaş alma teknikleri nelerdir gelin birlikte bakalım.

DOĞRU KAŞ ALMA YÖNTEMLERİ

İp ile kaş almak.
Cımbız ile kaş almak.
Ağda ile kaş almak.

Her insanın doğru kaş şekillendirme yöntemleri farklılık gösterebilmektedir. En yaygın olarak kullanılanlar yukarda yazdığımız maddelerdeki gibidir. Bu yöntemler güvelinir tekniklerdir. İple kaş almak, için bol ışıklı ortam olması gerekmektedir. Kaşlarınızı alacağınız ortamın aydınlık olması gerekmektedir. Çünkü kaşlarınızdaki minik tüylerin dahil herşeyi net şekilde görebilmelisiniz. Kaşlarınızı aşağı,yukarı tarayarak fazla olanları fark edebilirsiniz. Kaşlarınızı tararken ise, diş fırçası,kaş tarağı yada maskara fırçası kullanabilirsiniz. Uzun bir ipi parmaklarınıza dolayarak, makas şeklinde kaşlarınızı alabilirsiniz. İp ile kaş almak kolay gibi dursada ilk zamanlarda hata yapabilirsiniz. Bu sebeple de ip ile aldığınız bölgelere dikkat etmeli vede adım adım kaşlarınızı almalısınız.

Cımboz ile kaş almak, için ise güvenli kış alma tekniklerindendir. Cımbızla kaş almak diğer işlemlere göre daha uzun sürmektedir. Bu sebeple de pazar günlerinizi cımbız ile kaş almaya ayırabilirsiniz. Kaşlarınızı almaya, kaşlarınızı keserek başlayabilirsiniz. Kaşlarınızı yukarı doğru taradıktan sonra uzun olan kaş bölgelerini makas ile kesin. Kaşlarınızı daha net görünüme bu sayede kavuşturabilirsiniz vede hangi bçlgelere şekil vermeniz gerektiğini de kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kaşlarınızın uzun baş kısımlarını vede orta bölümlerini kısaltmalısınız. Sonraki kaşların yana doğru taranabildiği şekil de uzun olmaları rahatsızlık vermeyecektir. Kaşlarınızı şekillendirdikten sonra ise, kaş maskarasıyla sabitlemelisiniz.

Ağda ile kaş almak, sanıldığı kadar kolay değildir ama en etkili yöntemlerden birisidir. Ağda ile kaş almak biraz acılıdır. Ağda ile kaş alırken, sürdüğünüz bölgeye dikkat etmelisiniz vede fazla taşırmamaya özen göstermelisiniz. Ağda ile kaş almaya başlamadan önce mutlaka kaşlarınızı kısaltmalısınız. Kaşlarınızı kestikten sonra vede ağda ile kaşlarınızı almaya başlamadan önceki adım bitiş noktalarını belirlemenizi tavsiye ederiz. Bunu yapmak için ise, elinize bir kalem alıp vede burnunun kenarına dik gelecek şekilde yerleştirilir. Böylelikle kaşların başlangıç noktası bulunur. Bitiş çizgisi için ise, aynı kalemi burnun kenarında iken göz bebeğine doğru tuttuğunuz da kaşının bitiş çizgisini bulabilirsin. İki noktayı işaretleyerek kaşlarınızın taslağını oluşturmalısınız.

KAŞ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Kaşlarınızı almaya başlamadan önce mutlaka, kaşlarınız için taslak oluşturmalısınız. Kaşlarınızı çıkış yönüne doğru alarak, taslakta oluşturduğunuz iki noktayı baz alarak başlamalısınız. Kalın vede doğal görünümlü olarak kaş almak için kaşlarınızın üstlerinden değil, altlarından fazlalıklarını almalısınız. Kaşlarınızı alırken inceltmemeli, sadece dağınık görünen kaşlarınızı toparlamalısınız.

Evde Basit Kaş Alma Yöntemi, hakkında kaş almak için yapmanız gerekenleri yazımız da bulabilirsiniz. Sizinde aklınız da evde basit kaş alma yöntemi ile ilgili sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Evde basit kaş alma yöntemi sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşmayı unutmayın.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Boyun Fıtığı Nerede Hissedilir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed