Hamilelik Hakkında İlginç Bilgiler

Hamilelik Hakkında ilginç Bilgiler Hamilelikte Önemli Bilgiler, Hamilelik ile ilgili ilginç şaşırtıcı bilgileri sizler için sayfamız da derledik.

Hamilelik Hakkında İlginç Bilgiler Hamilelikte Önemli Bilgiler

Hamilelik Hakkında ilginç Bilgiler
Sayfa İçeriği: Hamilelik Hakkında İlginç Bilgiler, Hamilelikte Önemli Bilgiler, Hamilelikte En Şaşırtıcı İlginç Bilgiler, Hamilelik İle İlgili Bilinmesi Gerekenler, Hamilelikte Önemli Bilgiler, Hamilelikte Tatlı Aşerme, Hamilelik Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hamilelik hakkında ilginç bilgiler ile ilgili anne adaylarının bilmesi gerekenleri hazırladık. Hamilelikte önemli bilgiler hakkında anne adaylarının öğrenmesi gerekli ilginç bilgileri yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Hamilelikte en şaşırtıcı bilgiler vede rahime düşen bebeğin daha doğmadan annesinin hislerini algılayabilmesine dair tüm ilginç bilgileri sizler için derledik.

Gebelik dönemin de yaşanan, bel ağrıları, mide bulantıları, sırt ağrıları vede aşermeyi bilmeyen hiç bir anne yoktur. Bunlar dışında anne adaylarının bilmediği ilginç bilgiler de bulunmaktadır. Peki hamilelikte en ilginç bilgiler nelerdir?

HAMİLELİKTE EN ŞAŞIRTICI İLGİNÇ BİLGİLER

Uzman hekiminizin önereceği, krem veya losyon ile karnınıza masaj yaparak bebeğinizi rahatlatabilirsiniz. 25/26. haftalar arasında rahmin dışından gelebilen sesler ayırt edilmeye başlar. Anne sesinin, bebekte daha iyi duyuldığu için onunla konuşabilir veya kitap okuyabilirsiniz. Hamile kadınların mutluluk hormonlarının salgılanması ile beraber kahkaha atması da, bebeği direk etkilemektedir. Bu sebeple olabildiğiniz kadar pozitif olup, etrafa neşe saçın.

Masaj kremi veya losyon.
Tatlı yiyecek isteği.
Sıcak banyo.
Sesleri ayırt etme.
Kahkaha atma.

Bebekler belli zamandan sonra ısı farklılığını algılayabilmektedir. Anne adaylarının da sıcak su ile banyo yapması veya sıcak su küvetinde vakit geçirmesi bebeği rahatsız edebilir. Akan su sesi bebeğinizi rahatlatacağı için ılık suyu karnınıza dökebilirsiniz. 13/15. haftalara gelen anne karnındaki bebek, annesinin tüketmiş olduğu lezzetleri birbirinden ayrıştırabilmektedir. Yiyecekleri koklayabilir vede tadabilir. İlerleyen zamanlar da bebeğinizin yemek sorunu olmaması için, bu dönemde bol miktarda sağlıklı besinler tüketmelisiniz. Anne sütünün tadı, ileri zamanlarda tatlıyı sevme isteği uyandırabilmektedir.

Hamilelik Hakkında İlginç Bilgiler, yazımız da hamilelik hakkında en şaşırtıcı ilginç bilgileri öğrenebilirsiniz. Sizin de eğerki hamilelik hakkında ilginç bilgiler yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Hamilelik hakkında ilginç bilgiler sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; İştah Kaybına Neden Olan Gıdalar Nelerdir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 − 1 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed