Hamilelikte Basura Ne İyi Gelir?

Hamilelikte Basura Ne iyi Gelir? Hamilelikte Basur Bebeğe Zarar Verir Mi? Evde yapılacak hamilelikte görülen basur tedavisi için bilgiler yazımızda…

Hamilelikte Basura Ne İyi Gelir? Hamilelikte Basur Bebeğe Zarar Verir Mi?

Hamilelikte Basura Ne iyi Gelir
Sayfa İçeriği: Hamilelikte Basura Ne İyi Gelir, Hamilelikte Basur Bebeğe Zarar Verir Mi, Hamilelikte Basur Nasıl Geçer, Limon Suyunun Faydaları, Hamilelikte Hemoroid, Hamilelikte Basur Tedavisi, Basur Nasıl Geçer Bitkisel Çözüm, Basur Ağrısına Ne İyi Gelir, Hemoroid Nasıl Geçer, Limon Suyunu Nerede Kullanılır, Basur Şişmesine Ne İyi Gelir, Basur Ağrısına Ne İyi Gelir Evde, Basur Acısı Nasıl Geçer, Basur Nasıl Geçer, Hamilelikte Basur Olur Mu, Basur Belirtileri, Basur Nasıl Anlaşılır, Hamilelikte Basura Doğal Çözümler, Hamilelikte Basur Evde Nasıl Geçer, Basur İçin Hangi Doktora Gidilir, Basura Hangi Doktor Bakar, Basur İçin Ne Yememeli

Hamilelikte basura ne iyi gelir ile ilgili anne adaylarının merak ettiklerini yazımız da hazırladık. Hamilelikte basur bebeğe zarar verir mi? hakkında bilgilere yazımızın devamına giderek ulaşabilir vede bilgiler edinebilirsiniz. Sizde eğerki basur hakkında bilgi sahibi olmak için araştırmalar yapıyorsanız, yazımızın devamında yer alan hamilelikte basur nasıl geçer? ile ilgili tüm bilmeniz gerekenleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Anne adayların da görülen basur sorununa çözüm yöntemlerini evde uygulayarak sizde gerekli önlemleri alabilirsiniz. Basur ağrısının hemoroid olarak ismi geçmekte vede kurtulabilmek için yapmanız gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Hamilelik dönemin de görülebilen basur, diğer adı ile hemoroid sağlık sorunlarından biridir. Basurun bulunduğu bölgede, yaralanma, kaşıntı, sancılanma vede kanama belirtileri görülebilmektedir. Anne adayların da basurun yaşanmasının nedeni ise, yüksek hormon seviyesinin damarları gevşetmesinden dolayıdır. Bir başka nedeni ise, lif değeri az bulunan besinlerin kuru dışkı vede kabızlık nedeniyle damarlara hasar vermesidir. Bu sebeple de hamilelikte bu rahatsızlığın geçmesi için sebze vede meyve gibi posalı gıdalar yiyerek bol bol su içilmelidir.

HAMİLELİKTE BASUR NASIL GEÇER?

Basur, hamileliğin başlangıcında görülmesinin yanı sıra doğum esnasında da oluşabilir. Basur için bazı doğal yollar ile tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Evde uygulayabileceğiniz doğal yollarla basurun geçmesini sağlayabilirsiniz.

Hindistan cevizi yağı.
Badem yağı.
Limon suyu.

Hindistan cevizi yağının iltihapları gidermesi bakımından önemli etkisi bulunmaktadır. Basur oluşmuş bölgeye hindistan cevizi yağını pamuk yardımı ile katı olarak sürün, günde iki yada üç kez düzenli olarak uygulayın. Badem yağı tamamen doğal bir basur geçiricidir. Pamuğu badem yağının içine batırıp, basur olan bölgeye değdirin. Günde iki veya üç kez uygulan. Limon suyu’da basur geçmesinde etkili doğal yöntemlerdendir. 1 adet yada yarım limonun suyunu çıkararak, pamuk yardımı ile basurlu bölgeye sürün. Limonun asidik özelliği bulunduğundan cildin yanmasına neden olabilir, cilt yanması uzun sürmeyecektir. Bu yöntemi de günde iki defa uygulayabilirsiniz.

Hamilelikte Basura Ne İyi Gelir, yazımız da hazırlamış olduğumuz anneler için hamilelikte basura ne iyi gelir? vede basur için hangi doktora gidilir? hakkında bilgileri bulabilirler. Hamilelikte basura ne iyi gelir yazımız hakkında kafanıza takılan sormak istediğiniz soruları bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Hamilelikte basura ne iyi gelir sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak sayfamızdan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Çocukların Oyuncakla Uyuması Zararlı Mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed