Oksijen Suyu Sayesinde Saç Açma

Oksijen Suyu Sayesinde Saç Açma Kadınlar İçin Saç Rengi Açma, Bir çok kadının merak ettiği sorulardan bitanesi, oksijen suyu ile saç rengi açılır mı?

Oksijen Suyu Sayesinde Saç Açma Kadınlar İçin Saç Rengi Açma

Oksijen Suyu Sayesinde Saç Açma
Sayfa İçeriği: Oksijen Suyu Sayesinde Saç Açma, Kadınlar İçin Saç Rengi Açma, Oksijen Suyu İle Saç Rengi Açma Kadınlar İçin, Oksijenli Su İle Saç Boyama Yöntemi, Oksijenli Su İle Saç Rengi Açma, Karbonat Ve Oksijenli Su İle Saç Açma, Oksijenli Su Ve Limon İle Saç Açma, Oksijenli Su Ve Papatya Çayı İle Saç Açma, Oksijenli Su Ve Amonyakla Saç Açma, Yalnızca Oksijenli Su İle Saç Açma

OKSİJEN SUYU İLE SAÇ RENGİ AÇMA KADINLAR İÇİN

Kadınların her zaman sorduğu vede merak ettiği konu olan oksijen suyu ile saç açma nasıl yapılır… Günümüz de kadınlar saç renginden sıkıldıklarında saçlarının rengini açmak için bazı yöntemlere başvurmaktadır. Bayanlar için en önemli şey ise saçlar olarak nitelendirirken, saç rengin değişikliği bayanlarda görünüm, tutum vede özgüvenli olmayı getirir.

Bazı sebeplerden dolayı bazen istediğimiz gibi saç rengi değişikliği yapamayan kadınlar, aslında saç boyasına çok miktar ücret talep edilmesinden kaynaklı olarak sorunlardır. Bu yazımız da ise bayanlar için, problem olmuş saç rengi sorunu ile alakalı imkansız olan birşeye çözüm yolunu hazırladık. Sizin de saç açma yöntemi ile artık saçlarınızın rengini kolaylıkla kendiniz açabileceksiniz. Saçlarınızı ne zaman değiştirmek isterseniz, oksijenli su kullanmanız size güzel görünüm sunmaktadır.

OKSİJENLİ SU İLE SAÇ BOYAMA YÖNTEMİ

%3 oranında hidrojen bulunduran, oksijenli suyu eczanelerden temin edebilir vede satın alırken ise %3’lük olanını istemeniz gerekmektedir. Oksijenli suyu, yüksek vede güçlü saç açıcı maddeye sahiptir. Eğerki karbonat ile karıştırıldığında ise renginizi değiştirmek için oldukça etkili sonuçları vardır. Yalnız bilmeniz gerekir ki, oksijenli suyun yüksek oranları saçınıza zarar vermektedir o yüzden %3 oranında hidrojen olan oksijenli su kullanmanız önerilmektedir.

OKSİJENLİ SU İLE SAÇ RENGİ AÇMA

2/3 yemek kaşığı oksijenli su
4 yemek kaşığı karbonat
Alüminyum folyo
Küçük bir kap

Yukarda belirtilen malzemeleri ufak bir kap yardımı ile karıştırın vede hafif kıvam aldıktan sonra birazcık su ilave edin.

Yapmaya geçmeden önce, saçınızı az biraz su ile nemlendirin. Daha sonra ise alüminyum folyoları parça parça kesin. Saçlarınızı az az alarak, hazırlamış olduğunuz karışımı sürün vede alüminyum folyolar ile kapatın. Uygulama yapıldıktan sonra güçlü bir saç açma yöntemi için alüminyum folyoları kullanmak iyi tercih olacaktır. Bekleme süreniz saçınızın ne kadar açılmasını istemenizle orantılı olarak, 20/30 dakkika kadar bekleyin. Daha sonra ise, şampuan vede nemlendirici kremler yardımı ile güzelce yıkıyın. Yıkama işleminden sonra ise, saçlarınızı doğal yöntem ile kurutun. Saç kurutma makinesi, saçlarınızın açılması için kullanılmaması tavsiye edilmektedir. O yüzden kurutma yaparken, saç kurutma makinesi kullanmayınız.

Oksijen Suyu Sayesinde Saç Açma yöntemini yazımızın detaylarında hazırladık. Sizinde eğerki oksijenli su ile saç açma ile merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. Oksijen suyu sayesinde saç açma yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilir vede sayfamızdan oksijenli su sayesinde saç renginizi açmak için yardım alabilirsiniz. Oksijen suyu sayesinde saç açma yazımızı arkadaşlarınızında haberi olması için onlarla da paylaşarak bilgilerinin olmasını sağlayabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Gece Kuru Öksürük Neden Olur?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed