Parfümün Kalıcılığını Arttırma Yöntemleri

Parfümün Kalıcılığını Arttırma Yöntemleri Parfüm Kalıcılığı Nasıl Anlaşılır? Parfümlerin daha kalıcı hale gelmesi için uygulanacak yöntemler…

Parfümün Kalıcılığını Arttırma Yöntemleri Parfüm Kalıcılığı Nasıl Anlaşılır?

Parfümün Kalıcılığını Arttırma Yöntemleri
Sayfa İçeriği: Parfümün Kalıcılığını Arttırma Yöntemleri, Parfüm Kalıcılığı Nasıl Anlaşılır, Parfümün Kalıcılığını Arttırmanın Yolları, Parfümün Kalıcılığını Arttırma Önerileri, Parfüm Kalıcılığını Arttırmak İçin Vazelin, Parfümün Kalıcılığını Sağlayan Madde, Parfüm Kalıcığını Arttıran Madde, Parfüm Kalıcılığı Edp, Parfümün Kalıcı Olması İçin Vazelin, Parfümün Kalıcı Olması İçin Kullanılan Madde, Parfümü Kalıcı Yapan Madde, Parfümün Kalıcı Olması İçin Ne Yapılır

Parfümün kalıcılığını arttırma yöntemleri ile ilgili bilmeniz gerekenleri sayfamız da bulabilirsiniz. Parfüm kalıcılığı nasıl anlaşılır? hakkında püf noktalar vede parfüm kalıcı olması için bazı yöntemleri sayfamızdan bulabilirsiniz. Gün boyu kullanmakta olduğunuz parfümün kalıcılığını koruması için yapmanız gereken bazı hususlar bulunmakta. Peki parfümün kalıcılığını arttırmak için neler yapılmalı?

Kadınların en çok kullandığı vede güzel kokmak için sık sık parfümünü tazelemekle uğraşmaktalar. Parfümün kalıcı olmamasından şikayetçi kadınlar için bazı püf noktalar sayesidne parfümün kalıcığını arttırmanın yollarını sayfamızda derledik. Gün için de ara ara, parfüm yenilemek yerine kalıcılığını daha belirgin yaparak artık sık sık parfüm sıkmanıza gerek kalmayacak.

PARFÜMÜN KALICILIĞINI ARTTIRMA ÖNERİLERİ

Vücudunuzu nemlendirin.
Doğru formülleri seçtiğinizden emin olun.
Parfümlerinizi doğru yerde saklayın.
Vazelinle sabitleyin.

Parfümlerinizi genellikle ayna önlerinde veya makyaj masanız da hoş durduğu için oralarda tutmaktasınız. Yalnız parfüm formüllerinin içeriğindeki güneş ışığına karşı hassas olan yağlar vede esanslar zaman içinde bozulmaya yüz tutmaktadır vede bu da parfümünüzün kokusunu ve kalıcılığını etkilemektedir. Parfümleri güneş ışığı almayan yerlerde vede orjinal kutularında saklamanız sizler için en etkili çözümdür. Parfümünüzün daha kalıcı olması için vazelin sürün. Petrolyum sayesinde, parfümün tutunacağı bir doku hazırlanmış olur vede parfümün hemen buharlaşmasını önleyerek daha kalıcı bir koku sağlamaktadır.

Pul pul dökülen vede kuru ciltlerde parfümün kalıcığı azalmaktadır. Bu sebeple duşunuzu aldıktan sonra vücudunuzu kokusuz bir nemlendirici yardımı ile nemlendirin vede ardından parfümünüzü sıkın. Her parfüm, tüm ciltlerde aynı olacak diye kayde yok. Kullanmakta olduğunuz parfümün eau’de parfüm formüllü ürünler eau’de toilette olanlara göre her zaman daha yoğun vede daha kalıcıdır. Eğerki gün boyu kalıcılık istiyorsanız sizde, edp ürünlerinden tercih edebilirsiniz.

Parfümün Kalıcılığını Arttırma Yöntemleri, yazımız da parfümün kalıcılığı nasıl anlaşılır? hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Parfümün kalıcılığını arttırma yöntemlerini öğrenebilir vede arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Eğerki sizin de parfümün kalıcılığını arttırma yöntemleri yazımız hakkında kafanıza takılan sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Parfümün kalıcığını arttırma yöntemleri sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Göz Kasılmasına Ne İyi Gelir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed