Simit Bölgesi Nasıl İncelir?

Simit Bölgesi Nasıl incelir? Bel Çevresi Nasıl Zayıflatılır? Bel çevresi inceltme hareketleri ile ilgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Simit Bölgesi Nasıl İncelir? Bel Çevresi Nasıl Zayıflatılır?

Simit Bölgesi Nasıl incelir
Sayfa İçeriği: Simit Bölgesi Nasıl İncelir, Bel Çevresi Nasıl Zayıflatılır, Bel Çevresi İnceltme Hareketleri, Simit Bölgesi Neresi, Simit Bölgesi İnceltme Hareketleri, Simir Bölgesi Zayıflatma Hareketleri, Bel ve Çevresindeki Yağları Eritme, Simit Bölgesindeki Yağlardan Kurtulma Yolları

Simit bölgesi nasıl incelir, ile ilgili bilinmesi gereken bazı püf noktaları siz değerli dostlarımız için yazımız da paylaştık. Bel çevresi nasıl zayıflatılır? Hakkın da merak ettiğiniz, her şeye yazımızın devamından ulaşabilir ve uygulayabilirsiniz. Sizde simit bölgesini kolaylık ile zayıflatarak incelletebilirsiniz. Bel çevresi zayıflatma yöntemlerini sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Peki simit bölgesi nasıl incelir? detayları ile yazımız da paylaştık.

Karın bölgesinin yana doğru simit şeklin de uzaması hem kadınlar, hemde erkekler için oldukça rahatsız edici durumdur. Bu durumdan kurtulabilmek için bazı hareketler uygulanmalı. Simit bölgesin de birikmiş yağların bir an önce kaybolması için yapılması gereken hareketleri sizler için hazırladık. Sizde bu hareketler sayesinde bel ve çevresini inceltmeyi sağlayabilirsiniz.

BEL ÇEVRESİ İNCELTME HAREKETLERİ

Spor yaparken egzersiz hareketlerini yapmaya ilk olarak düz zemine sırtüstü yatmak ile başlamalısınız. Derin nefes alma vede vermeyle birlikte bacakları orta dereceli bükün. V şekline gelen bacaklarınız üzerinde ilk önce sağ elle, sağ bacağa sonra da sol elle, sol bacağa uzanmaya çalışın. Kollarınızın bu sırada gergin olmasına dikkat edin.

Uzandığınız yerden kalkarak, ayakta bacakları ayırarak, kolları göğüs seviyesin de bükün. Kucağınız da bir şey tutuyormuş gibi hayal edin. Kollarınızı dirsekten bükülü vede göğse 90 derecelik bir açı ile sabit tutun. Sağa vede sola doğrı yarım dönüşler uygulayın.

Bacaklarınızı tam olarak açın vede öne doğru elma toplar şeklin de eğilin vede kalkma hareketini deneyin. Her set olarak 15 hareket olacak gibi 4 sette bitirin. Ara ara mola verin. Yemek yedikten ortalama olarak 30 dakika sonra hareketleri uygulayabilirsiniz.

Simit Bölgesi Nasıl İncelir, yazımız da hazırladığımız, simit bölgesi inceltme hareketlerini öğrenebilirsiniz. Sizin de eğer ki simit bölgesi nasıl incelir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Simit bölgesi nasıl incelir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Profiterol Nasıl Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 8 =

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed