Topuk Taşı Nasıl Kullanılır?

Topuk Taşı Nasıl Kullanılır? Ponza Taşı Nasıl Kullanılmalı? Ayak sağlığı ile ilgili tüm bilmeniz gerekenler vede topuk taşı hakkında bilmeniz gerekenler.

Topuk Taşı Nasıl Kullanılır? Ponza Taşı Nasıl Kullanılmalı?

Topuk Taşı Nasıl Kullanılır
Sayfa İçeriği: Topuk Taşı Nasıl Kullanılır, Ponza Taşı Nasıl Kullanılmalı, Topuk Taşı Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler, Ponza Taşı Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler, Ponza Taşı Nasıl Kullanılmalı,Topuk Taşı Nedir, Çatlak Topuklara İyi Gelen Şeyler, Ponza Taşı Ne İşe Yarar, Topuk Çatlakları Nasıl Gider, Topuk Bakımı Nasıl Yapılır

Topuk taşı nasıl kullanılır, hakkında bilmeniz gerekenleri yazımız da hazırladık vede diğer adı ile ponza taşı nasıl kullanılmalı? hakkında öğrenmeniz gereken tüm soruların cevaplarını yazımızın devamında detaylı şekilde ulaşabilirsiniz. Ayak sağlığı insan için önemli rol oynamaktadır. Topuk taşı‘da ayak sağlığı için en büyük yardımcılardandır. Peki topuk taşı nasıl kullanılmalı?

Pedikür yaparken yada topuklarınızda oluşmuş çatlakları giderebilmek için ayaklarınızdaki ölü derileri de giderebilmeniz için topuk taşı kullanılmalıdır. İnsanlar arasında nasır taşı olarak bilinen topuk taşı, diğer adı ile ponza taşı ayaklarınızın uzun süre havasız şekilde kalması sonucu oluşan kötü kokuları da yok etmektedir. Volkanik kayalardan oluşan, topuk taşı, gözenekli yapıya sahiptir. Asla suyu emmez vede hijyenik yapıdadır. Topuklar da oluşan sorunları vede problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olan topuk taşı, dirsek, kol, ellerde ortaya çıkmış nasırımsı alanların da temizlenmesin de kullanılabilmektedir. Peki topuk taşı kullanırken ne gibi dikkat edilmesi gerekenler bulunmaktadır…

TOPUK TAŞI (PONZA TAŞI) KULLANIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Topuk taşını yani diğer adı ile panzo taşını her banyo’da kullanmanız da fayda var.

Topuk taşını kullandıktan sonra, topuğunuza yumuşaması için, yumuşatıcı bakım ürünlerinden kullanmayı unutmayın.

Topuk taşı, topuklarınız da kullanılmadan önce bir süre sıcak suda bekletilmesi gerekmektedir.

Topuk taşını kullanırken dikkat etmeniz gereken sert hareketlerle değil, masaj yaparak kullanmalısınız. Bu durumda vücuttaki ölü derilerde temizlenir vede cilt daha rahat nefes alabilir.

Topuk Taşı Nasıl Kullanılır, hakkında bilmeniz gerekenleri bulabilir vede topuk taşı kullanımı ile ilgili herşeyi öğrenebilirsiniz. Sizin de eğerki topuk taşı nasıl kullanılır yazımız hakkında sormak istediğiniz kafanıza takılan soruları bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Topuk taşı nasıl kullanılır sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla da paylaşarak sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bebekler Ne Sıklıkla Yıkanmalı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed