Yüz Germe Bandı Kullanmak Zararlı Mı?

Yüz Germe Bandı Kullanmak Zararlı Mı? Yüz Germe Bandı Kullanımı, Yüz germe bandı ile ilgili bazı bilgileri siz değerli dostlarımız için yazımız da derledik.

Yüz Germe Bandı Kullanmak Zararlı Mı? Yüz Germe Bandı Kullanımı

Yüz Germe Bandı Kullanmak Zararlı Mı
Sayfa İçeriği: Yüz Germe Bandı Kullanmak Zararlı Mı

Yüz germe bandı ile ilgili bir çok merak edilenleri yazımızın içeriğin de siz değerli dostlarımız için hazırladık. Yüz germe bandı kullanımı ve yüz germe bandı işe yarar mı? Sorularının cevaplarına sayfamızdan yardım alarak ulaşabilirsiniz. Yüz gerdirme ile ilgilenen bir çok kadın, ameliyat olmaktan da korkuyor bu yüzden yüz germe bandı kullanımı hakkında merak ederek araştırmalar yapmaktadır. Peki yüz germe bandı kullanmak zararlı mı?

Her kadın pürüzsüz bir cilde vede kusursuz görünmek istediğini biliyoruz. Estetik operasyonları geçiren bir çok kadın ameliyat olmamak için başka arayışlar içine girmektedir. Yaşlılık izlerini vede sarkan ciltleri gidermek için bazı pratik ve kolay yöntemler bulunmaktadır. Günümüz de kadınların tercih ettiği yüz germe bandı oldukça uygun maliyetle bazı kadınlara çözüm olmaktadır. Bu band da zararlı kimyasallar ya da acı verici enjeksionlar kullanılmadan yüzünüze uyguladığınız da şekillendiriyor. Yüz germe bandı genel olarak nefes alabilir, malzemeden yapılmaktadır. Tıbbi vede hipoalerjenik derecelidir. Ciltte herhangi tahrişe, hasara veya alerjik reaksiyona neden vermez. Sizde yüz germe bandı kullanımı ile ilgili tüm merak ettiklerinizi yazımızın devamından bulabilirsiniz.

Yüz Germe Bandı Nasıl Kullanılır?

Yüz Germe Bandı İşe Yarar Mı?

Yüz Germe Bandı Kullanımı
Yüz Germe Bandı Kullanımı

Yüz germe bandını kullanmadan önce yüzünüzü yağsız vede su bazlı yüz yıkama jeli ile yıkamalısınız. Yüzünüz de herhangi yağ ya da makyaj bant parçasının iyi şekilde kavranmamasına vede muhtemelen kaymasına neden olabilmektedir. Öncelikle yüz bandığı kullanmak istediğiniz bölgeyi seçin. Sarkmış olan cildinizi toplamak vede yukarı çekmek bandı yapıştırmak için en iyi yeri belirlemenize yardımcı olmaktadır. Yüz germe bandını saç çizgisine yakın yere yerleştirmeniz gerekebilir, bu sebeple kulağın üstü özellikle gözlerin vede yanakların etrafından sarkan kısımları toplamak için iyi bir seçim olmaktadır. Bandı yüzünüzün bir tarafına uygulayın vede sıkıca üzerine bastırın. Yüz germe bandının ipini başınızın arkasına sarın vede saçınızın altına gizleyin.

İkinci band parçasını ise diğer tarafa uygulayın. Daha sonra ipi başınızın etrafından çekin vede diğer saç parçasına giden kancayı bulun. Kafanızdaki bant üzerinde güvenli çekme oluşturmak için iki tarafı birbirine bağlayın. Yüz germe için yüzünüzü geri çekecek olan kuvvet olmaktadır.

Yüz Germe Bandı Kullanmak Zararlı Mı, yüz germe bandı ile ilgili zararları hakkında henüz bir açıklama bulunmamaktadır. Aşırıya kaçmadan kullanılan yüz germe bandını kullanabilirsiniz. Kullanırken dikkat etmeniz gereken yüzünüze aşırı zarar verecek hareket yapmamak. Eğer sizin de yüz germe bandı kullanmak zararlı mı, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Yüz germe bandı kullanmak zararlı mı, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da yüz germe bandı kullanımı yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Psikoz Belirtileri Nelerdir?

5 thoughts on “Yüz Germe Bandı Kullanmak Zararlı Mı?

  1. Yüz germe bandı zararlı diye duymuştum arkadaşlardan sivilce yapıyormuş doğru mu? Birde yüz germe bandının çeşitleri oluyormuş eczaneden mi almalıyız yoksa marketlerde varmı??

  2. Yüz gerdirme ameliyatı olmak isteyenler bence yüz germe bandını denemesi lazım.:))) Bu band işe yarıyor kırışıklarada iyi geliyor. Eger yüzünüze yan etki yaparsa nemlendirici krem kullanın mutlaka. Arkadaslarımın hepsi bu bandı kullanıyor memnun kaldıklarını söylediler bende aldım artık kullanıyorum

  3. yüz germe bandı alerji yapıyor mu arkadaşlar arkadaşlar kullanma dedi ama kararsız kaldım sanırım japonlar hep bu bandı kullanıyormuş ondan ince yüz hatlarına sahiplermiş az araştırdım ama kullansak bir sorun olurmuki??

  4. selam yüz germe bandı aldım marketten ama bunun kullanımı oldukca zor arkadaşlar kullanan kişiler çıkardıktan sonra yüzlerinde acı filan oluşuyor mu benim yüzüme ağrılar oluştu yüz kaslarındanmıdır????

  5. Yüz germe bandını kullanan arkadaşlar yüzünüzde yaralar olusuyor mu? Yeni kullanmaya başladım yüzümün bazı yerinde yaralar oluştu yüz germe bandı yapar mı? bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilir mi??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2020 Kardesiz Blog Designed