Aleyna Tilki Yalnız Çicekler Klibi Takipcilerine Sunuldu

Aleyna Tilki Yalnız Çicekler Klibi Takipcilerine Sunuldu Aleyna Tilki Yeni Klibi, uzun uğraşlarla çekimini yapmış olduğu aleyna tilki yalnız çicekler klibi

Aleyna Tilki Yalnız Çicekler Klibi Takipcilerine Sunuldu Aleyna Tilki Yeni Klibi

Aleyna Tilki Yalnız Çicekler Klibi Takipcilerine Sunuldu
Sayfa İçeriği: Aleyna Tilki, Yalnız Çicekler, Aleyna Tilki Yeni Klibi, Aleyna Tilki Yalnız Çiçekler Dinle, Aleyna Tilki Yeni Klibi Yalnız Çiçekler, Yalnız Çiçekler Klibi, Aleyna Tilki Yalnız Çiçekler Sözleri, Yalnız Çiçekler Sözleri

Aleyna Tilki‘nin seslendirmiş olduğu Yıldız Tilbe şarkılarından yalnız çicekler klibiminin çekimleri tamamlandı. Bildiğiniz üzere Aleyna Tilki bir önceki şarkısı sen olsan bari ile büyük kitlelere ulaşarak izlenme rekorunu geride bırakmıştı. Emrah karaduman eşliğinde, Aleyna Tilki Yalnız Çiçekler klibi tüm digital platformlarda yerini aldı.

Youtube, video paylaşım ve izleme sitesinde ise Aleyna Tilki Yalnız Çiçekler şarkısının klibini 3 gün’de 13 milyon kişi tıkladı vede 271 bin beğeni alarak trend listelerinde 1.ci sırada görünmektedir. Aleyna Tilki, Yalnız çiçekler şarkısına klib çekti vede tüm hayranları tarafından büyük ilgi ile beğenildi. Eğerki sizde Aleyna Tilki Yalnız Çiçekler Klibini izlemek istiyorsanız yazımızın devamına gidebilirsiniz.

ALEYNA TİLKİ YALNIZ ÇİÇEKLER SÖZLERİO derin uçurumlarda açan,
Dikeni zehirli yalnız çiçek,
Suç olurmuydu seni bir kez koklayıp ölmek.

Fırtına olsam kırsam dikenini,
Yüreğimle dokunsam çiçeğine,
Bu inat bu dik bakış neden gözlerime,
Kendini bırak bırak artık benim cennetime.

Ayrı iklimsin ne çare,
Ben sana vurgun biçare,
Sarardım soldum hasretinle.

Ayrı iklimsin apayrı,
Sert soğuklar mağrur sevdalı,
Kavrulup yanarım ben yine.

ALEYNA TİLKİ YALNIZ ÇİÇEKLER KLİBİ İZLEMEK İÇİN TIKLA

Aleyna Tilki Yalnız Çicekler Klibi Takipcilerine Sunuldu Aleyna tilki’in seslendirmiş olduğu, yıldız tilbe şarkılarından yalnız çiçekler klibi izlenme rekoru kırmaya doğru gidiyor. Aleyna Tilki bildiğiniz üzere her şarkısı hit olarak, göz önünde bulunmaktadır. Sevilerek dinlenilen, yaşı henüz ufak olan sanatçının seslendirmiş olduğu yalnız çiçekler şarkısının klibi sevenleri tarafından yoğun ilgi ile beğenilmekte. Sizin de eğerki aleyna tilki yalnız çiçekler klibi takipcilerine sunuldu yazımız hakkında sorularınzı varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Sizde daha çok aleyna tilki hakkında güncel bilgiler istiyorsanız sayfamızı arkadaşlarınıza önerebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ramazan Bayramı Sözleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed