Cemal Can Kahraman Şarkı Sözleri

Cemal Can Kahraman Şarkı Sözleri Cemal Can Kahraman Şarkı Sözü, Cemal can kahraman şarkısının sözlerini yazımızın içeriğin de derleyip hazırladık.

Cemal Can Kahraman Şarkı Sözleri Cemal Can Kahraman Şarkı Sözü

Cemal Can Kahraman Şarkı Sözleri
Sayfa İçeriği: Cemal Can Kahraman Şarkı Sözleri

Son günler de yeni şarkı çıkaran vede bir çok takipçisi tarafından beğenilerek takip edilen Cemal can kahraman şarkı sözlerine yazımızın içeriğinden ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz. Siz de yazımızın devamına giderek cemal can kahraman şarkı sözü ile ilgili şarkı sözlerini bulabilirsiniz. İlk kez şarkı çıkaran Cemal can, son şarkısı kahraman şarkı sözleri yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Peki Cemal can kahraman şarkı sözleri nelerdir?

Oyuncu olan Cemal can, kısa süre sonra şarkı çıkaracağını hayranlarına duyurmuştu. Son zamanlar da üzerinde çalıştığı Kahraman adlı şarkısını tüm digital platformlar da yayınladı. Büyük ilgi toplayan şarkısının sözleri ise dinleyicileri tarafından merak edildi. Şarkının bestesi vede sözü sanatçı Sinan Akçıl’e aittir. Siz de yazımızın devamına giderek Cemal can kahraman şarkı sözlerine ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz.

Cemal Can Kahraman Şarkı Sözü

Kahraman Şarkı Sözleri

Duygusallık sevmezsem,
Yorgun aşkı seçmezsem,
Ne olur söyle ne olur?
Bir gün siyah bir gün beyaz,
Bazen de çok renkliysem ne olur söyle ne olur?
Zaten hiç bir sözüme kimse karışamıyor,
Ne olur? Söyle ne olur?

Kalbimdeki gücüme, sen süre vermişsin de ne olur söyle ne olur
Tabi var bir çözümü,
Dinle sen şu sözümü,
Seni mutlu etmeye bir,
Kahraman lazım…

Korkmaman lazım,
Sallaman lazım şu dünyayı,
Ama belki belki belki o zaman olur.

Ben böyle birisiyim, kendimin delisiyim,
Ne olur söyle ne olur?
Herkes herkese eski ben de en yenisiyim,
Ne olur, söyle ne olur?

Cemal Can Kahraman Şarkı Sözleri, cemal can çıkarmış olduğu kahraman adlı şarkının sözlerini yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz. Youtube platformu netd müzik kanalın da yayınlanan, cemal can kahraman şarkısı kısa sürede 500 bin dinlenme vede 50 bin beğeni aldı. Dinleyicileri tarafından oldukça beğenilen kahraman şarkısının sözleri de merak konusu oldu ve yazımızın içeriğinde sözlerini siz değerli dostlarımız için hazırladık. Eğer sizin de cemal can kahraman şarkı sözleri, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Cemal can kahraman şarkı sözleri, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da cemal can kahraman şarkı sözü yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Bilal Sonses Şimdiki Aklım Şarkı Sözleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed