Mehmet Aslantuğ Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Mehmet Aslantuğ Hakkında Bilmeniz Gerekenler Mehmet Aslantuğ Kimdir? Mehmet Aslantuğ hakkında merak ettiğiniz herşeyi sayfamızda bulabilirsiniz.

Mehmet Aslantuğ Hakkında Bilmeniz Gerekenler Mehmet Aslantuğ Kimdir?

Mehmet Aslantuğ Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Sayfa İçeriği: Mehmet Aslantuğ Hakkında Bilmeniz Gerekenler, Mehmet Aslantuğ Kaç Yaşındadır, Mehmet Aslantuğ Kimdir, Mehmet Aslantuğ, Mehmet Aslantuğ Kazandığı Ödüller, Mehmet Aslantuğ Hakkında, Mehmet Aslantuğ Nereli, Mehmet Aslantuğ Oynadığı Diziler, Mehmet Aslantuğ Filmler

Mehmet Aslantuğ Ünlü oyuncunun, bir çok bilinmeyenleri insanlar tarafından merak edilmektedir. Bir çok dizide vede filmde boy gösteren ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ kişisel bilgileri merak konusu. Siz değerli dostlarımız için hazırladığımız yazımızda Mehmet Aslantuğ kimdir? Mehmet Aslantuğ kaç yaşındadır? sorularını derledik…

Samsun doğumlu olan Mehmet Aslantuğ, 25 Eylül 1961 doğumludur. Mehmet Aslantuğ, anne tarafı Ubıh, baba tarafı ise Abzah’dır. Çerkez kökenli çiftçi ailenin 5.ci çocuğudur. Ailede en son çocuk olarak dünyaya gelmiştir. Terme ilçesinde tamamlamış olduğu, ilkokul, ortaokul, lise eğitiminden sonra. 1978 yılında işletme fakültesine kaydını yaptırdı.Öğrencilik hayatında deneme sahnelerinde başlayan oyunculuğu 1985 yıllarında İşletme fakültesini bıraktırarak profesyonelleştirdi. 1993 yılında Detay Film’i kurdu. Arzun Onan’la hayat evine girdiler. Çiftin bir oğlu var.

Mehmet Aslantuğ Oynadığı Dizi Fimler

Kördüğüm
Racon
Ben Onu Çok Sevdim
Veda
Canım Babam
Hanımın Çiftliği
Bir İstanbul Masalı
Hırsız
Merdoğlu
Sıcak Saatler
Kurtuluş
Yalancı
Kopuk Dünyalar
Başka Olur Ağaların Düğünü
Vurguna İnmek
İz Peşinde
Belene
Yeniden Doğmak

Yapımcı vede Oyuncu olarak çalışan Mehmet Aslantuğ 1997/1999 yıllarında oynadığı sıcak saatler dizi ile ünlenmeye başladı. 2003 yıllarında ise ATV’de başlayan Bir İstanbul Masalı adlı dizide Selim Arhan rolünü canlandırdı. 2003 yılında dizinin bitmesi ilede 2009 yılında, Hanımın çiftliği dizisi ile ekranların karşısına çıktı.

Mehmet Aslantuğ Kazandığı Ödüller

1990/1994/1997/2004 – Altın kelebek ödülü.
1992/1993/1994 – Altın Portakal Ödülü.
1994 – Altın Koza Ödülü.
1995 – Çağdaş Sinema Oyuncuları Ödülü.
1998 – Altın Objektif Ödülü.

Mehmet Aslantuğ Hakkında Bilmeniz Gerekenler sayfamızda siz değerli dostlarımızın merak ettiği Mehmet Aslantuğ kimdir? Mehmet Aslantuğ Kaç Yaşındadır? hakkında bilgilerini bulabilirsiniz. Mehmet Aslantuğ Hakkında Bilmeniz Gerekenler yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Mehmet Aslantuğ Hakkında bilmeniz Gerekenler sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Yürekte Gizli Saklı Duygular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed