Norm Ender Mekanın Sahibi Youtube Neden Kaldırıldı?

Norm Ender Mekanın Sahibi Youtube Neden Kaldırıldı? Norm Endere Şok! Mekanın sahibi şarkısı daha öncede spotify üzerinden kaldırılmıştı, işte detaylar.

Norm Ender Mekanın Sahibi Youtube Neden Kaldırıldı? Norm Endere Şok!

Norm Ender Mekanın Sahibi Youtube Neden Kaldırıldı
Sayfa İçeriği: Norm Ender Mekanın Sahibi Youtube Neden Kaldırıldı, Normal Ender Mekanın Sahibi Şarkısı Neden Kaldırıldı, Youtube Norm Enderin Şarkısını Neden Kaldırdı, Norm Ender Şarkısı Neden Kaldırıldı, Mekanın Sahibi Youtube Neden Kaldırıldı

Norm ender mekanın sahibi youtube neden kaldırıldı, ile ilgili bilmeniz gereken bazı bilgileri siz değerli dostlarımız için yazımız da derledik. Norm enderin milyonlar tarafından izlenen şarkısı mekanın sahibi neden youtube üzerinden kaldırıldı? Mekanın sahibi şarkısı neden kaldırıldı? ve Normal Ender Mekanın Sahibi neden youtube yok? sorularını arayan kullanıcılar için yazımız da tüm ayrıntıları açıkladık. Peki norm ender mekanın sahibi youtube neden kaldırıldı? Detayları ile yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Norm enderin şarkısı mekanın sahibi spotify üzerinden de kısa süreliğine kaldırılmıştı. Daha sonra geri gelen şarkı. Bu seferde youtube üzerinden kaldırıldı. Henüz bir açıklama yapılmaması üzerine şarkıyı aratan kullanıcıların karşılaştığı mesaj ise, ‘Bu video, Dum Money Entertaintment tarafından gelen bir telif hakkı hak talebi nedeniyle artık kullanılamıyor’ Şarkının youtube üzerinden kaldırılması bir çok kişi tarafından tepki gösterildi.

Normal Ender Mekanın Sahibi Şarkısı Neden Kaldırıldı?

YOUTUBE NORM ENDERİN ŞARKISINI NEDEN KALDIRDI?

Rap şarkıcısı olan Norm ender’e bir kötü haber’de Youtube üzerinden geldi. Geçtiğimiz günlerde çalıntı olduğu iddia edilen mekanın sahibi şarkısı spotify üzerinden kaldırılmıştı ve kısa sürede şarkı geri geldi. Bu seferde mekanın sahibi şarkısı youtube üzerinden kaldırıldı. Hayranları şaşkınlık içinde merak ederken, henüz daha bir açıklama yapılmadı. Normal ender’in mekanın sahibi şarkısı youtube üzerinden kaldırılmasının ardından sosyal medya üzerinde çok yankı uyandırdı. Henüz şarkının çalıntı iddialarının üzerine telif geldiği düşünülse de, şarkıcıdan bir açıklama yapılmadı. Şarkının ilerleyen zamanlarda, spotify gibi geri geleceği düşünülüyor.

Norm Ender Mekanın Sahibi Youtube Neden Kaldırıldı, yazımız da hazırladığımız norm ender mekanın sahibi şarkısının neden kaldırıldığı ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin de eğer ki norm ender mekanın sahibi youtube neden kaldırdı, yazımız hakkında sorularınız varsa bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Norm ender mekanın sahibi youtube neden kaldırdı, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak arkadaşlarınızı da sayfamızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Boyun Kırışıklığına Ne İyi Gelir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed