Yıldız Tilbe Peşindeyim Koşa Koşa Şarkı Sözleri

Yıldız Tilbe Peşindeyim Koşa Koşa Şarkı Sözleri – Yıldız Tilbe Şarkı Sözü, Yıldız tilbe’nin 2021 yılında seslendirdiği peşindeyim koşa koşa sözleri…

Yıldız Tilbe Peşindeyim Koşa Koşa Şarkı Sözleri – Yıldız Tilbe Şarkı Sözü

Yıldız Tilbe Peşindeyim Koşa Koşa Şarkı Sözleri
Sayfa İçeriği: Yıldız Tilbe Peşindeyim Koşa Koşa Şarkı Sözleri

Yıldız tilbe‘nin seslendirmiş olduğu yeni şarkılarından peşindeyim koşa koşa adlı şarkının sözleri bir hayli merak edilmektedir. Youtube yüklenen şarkı, kıza süre içinde milyonlar tarafından tıklanarak, oldukça beğeni aldı. Ünlü sanatçının çıkarmış olduğu peşindeyim koşa koşa şarkısının sözleri de merak konusu oldu. Yazımızın içeriğin de ise yıldız tilbe peşindeyim koşa koşa şarkı sözünü bulabilir ve paylaşabilirsiniz. Siz de yazımızın devamına giderek peşindeyim koşa koşa şarkı sözlerine ve yıldız tilbe şarkı sözlerine ulaşabilirsiniz. Peki yıldız tilbe peşindeyim koşa koşa şarkı sözleri nedir?

Yıldız tilbe peşindeyim koşa koşa kısa süre içinde milyonlar tarafından tıklandı ve beğeni rekoru kırdı. 28 Ocak 2021 tarihin de youtube platformuna yüklenen şarkı dinleyiciler tarafından tam not aldı. Şarkının söz ve müziği ünlü sanatçı Yıldız tilbe’ye ait. Düzenleme, Devrim karaoğlu, yönetmen, Görkem karaoğlu, kurgu, Zeki can güven ve color, Burak günaydın olarak geçmektedir. Son zamanların en çok dinlenen şarkısı olan yıldız tilbe peşindeyim koşa koşa sözlerini yazımızın devamından takip edebilirsiniz.

Yıldız Tilbe Peşindeyim Koşa Koşa Şarkı Sözü

Peşindeyim Koşa Koşa Şarkı Sözleri

Peşindeyim Koşa Koşa,
Bir adım atsan bana,
İnan uçardım sana.

Şaka mı sandın,
Nasıl yalvardım Allah’a,
Unutuldum kaç bahar.

Hayat bildiğin kadar,
Bir geç bir erken.
Gönül gözümden,
Nereye kadar firar.

Peşindeyim koşa koşa,
Evlenelim istersen boşa.
Baktın olur ya anlaşırsak,
Yaşayalım paşa paşa.

Yıldız Tilbe Şarkı Sözleri
Yıldız Tilbe Şarkı Sözleri

Öyle öp ki yanağımdan,
İstesin dudağımda avuçlarımda.
Yanıp tutuşsun aşkına,
Sonra ellerin gelsin.

Dolaşsın saçlarımda,
Nefesindir nefesim.
Aramızdan geçmesin,
Ne acı ne de veda.

Peşindeyim koşa koşa,
Evlenelim istersen boşa.
Baktın olur ya anlaşırsak,
Aşayalım paşa paşa.

Yıldız Tilbe Peşindeyim Koşa Koşa Şarkı Sözleri, peşindeyim koşa koşa ile son zamanların en çok beğenisini toplayan ünlü sanatçı yıldız tilbe, çıkarmış olduğu bu şarkı ile bir çok beğeni topladı. Dinleyicileri tarafından oldukça beğenilen şarkısı, kısa sürede milyonlar tarafından tıklandı. Sizin de eğer ki yıldız tilbe peşindeyim koşa koşa şarkı sözleri, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Yıldız tilbe peşindeyim koşa koşa şarkı sözleri, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da yıldız tilbe peşindeyim koşa koşa şarkı sözü yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Derya Bedavacı Affet Şarkı Sözleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed