Cinayet Geni Belirtileri Nelerdir?

Cinayet Geni Belirtileri Nelerdir? Cinayet Geni Nasıl Anlaşılır? Cinayet geni nedir? Hakkında merak ettiğiniz tüm her şeyi yazımızdan bulabilirsiniz.

Cinayet Geni Belirtileri Nelerdir? Cinayet Geni Nasıl Anlaşılır?

Cinayet Geni Belirtileri Nelerdir
Sayfa İçeriği: Cinayet Geni Belirtileri Nelerdir

Cinayet geni ile ilgili son zamanlar da bir çok merak edilen sorular, akıllar da soru işareti bıraktı. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için cinayet geni nedir? ve cinayet geni nasıl anlaşılır? Sorularının cevaplarını derleyip hazırladık. Siz de yazımızın devamına giderek cinayet geni ile ilgili tüm merak ettiklerinizi ayrıntılı olarak bulabilir vede öğrenebilirsiniz. Peki cinayet geni belirtileri nelerdir?

Yapılan incelemeler de serotonin taşıyıcı gen, katekol-o-metil transferaz geni, monoamino oksidaz- A geni vede dopaminerjik reseptör D4 genindeki polimorfizimler saldırganlık ile ilişkili olarak belirlendi. Hazırlanan raporda bazı genlerin belli çevresel koşullar ile birlikte insanı belirli davranışlara yatkın kıldığı da belirtilmiştir. Siz de yazımızın devamına giderek cinayet geni belirtileri ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bulabilir vede öğrenebilirsiniz.

Cinayet Geni Nasıl Anlaşılır?

Cinayet Geni Belirtileri

Majör depresif bozukluğu bulunan insanlar beyinlerinde %34 daha fazla MAO-A bulunmakta. Buna göre yüksek MAO-A üretimine yardımcı olan genlere sahip kişilerde majör depresyon, intihar vede uyku bozuklukları olma olasılığı daha yüksek olmaktadır. Nörotransmitterlerin majör depresyonu önlediği vede özellik ile dopamin vede serotoninin ruh halini artırabileceği anlamı taşımaktadır. Düşük aktiviteli MAO-A geni 2R, 3R olan kişiler genel olarak şiddetle daha verimlidir. Özellikle bu kişiler çok provoke olduklarında ya da toplumsal olarak yalıtıldıkların da saldırganlıkları meydana çıkar.

Düşük MAO-A olan kişiler daha çok risk alma sorumluluğu içindedir. İntikam alma duyguları daha fazla olmaktadır. Düşük MAO-A’lı fareler genel olarak daha agresiftirler vede savaş başlatmaya daha elverişliler. Düşük MAO-A’lı kişiler vede fareler daha fazla dürtüsel vede agresif olurlar. Yüksek testosteron, düşük yaşam standartları ya da düşük zeka derecesine sahip, düşük MAO-A 3R insanları şiddete daha elverişlidir.

Cinayet Geni Belirtileri Nelerdir, cinayet genleri şiddet barındıran psikopat davranışlar ile ilgili olduğu düşünülmektedir. Bir çok toplu katliam, saldırı vede yol kavgasında öldürme gibi suçlar işleyen kişilerde bulunmaktadır. Siz de eğer ki, cinayet geni belirtileri nelerdir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Cinayet geni belirtileri nelerdir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da cinayet geni nedir yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Pişik Nasıl Önlenir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed