İmumax Boğaz Spreyi Nasıl Kullanılır?

imumax Boğaz Spreyi Nasıl Kullanılır? Boğaz Spreyi Kaç Gün Kullanılır?, İmumax boğaz spreyi ne işe yarar? Hakkında merak edilen, bazı bilgileri derledik.

İmumax Boğaz Spreyi Nasıl Kullanılır? Boğaz Spreyi Kaç Gün Kullanılır?

imumax Boğaz Spreyi Nasıl Kullanılır
Sayfa İçeriği: imumax Boğaz Spreyi Nasıl Kullanılır

Boğaz enfeksiyonları, boğaz ağrısı vede diğer boğaz rahatsızlıklarının semptomlarını hafifletmek için kullanılan imumax boğaz spreyi, 16 yaş üstü yetişkinlerde vede 3 yaş üzeri çocuklarda kullanılabilir. Yazımızın içeriğinde, siz değerli dostlarımız için imumax boğaz spreyi nedir? ve imumax boğaz spreyi ne işe yarar? Soruları ile ilgili cevaplara ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz. Peki İmumax boğaz spreyi nasıl kullanılır?

İmumax boğaz spreyi; Boğaz yüzeyine uygulandığında, bir film tabakası oluşturarak boğazdaki çeşitli sıvıları çekmektedir. Bu durumda boğaz yüzeyindeki virüsleri, bakterileri, toz parçacıklarını vede hücre kalıntıları dahil, mekanik etki ile ayırarak kurutur vede boğazdaki iyileşmeyi hızlandırmaktadır. Bu film tabakası ayrıca boğaz yüzeyini tahrişe vede bakterilere karşı korumaktadır. Ağrıyı da hafifletir. Bu sprey enfeksiyon henüz başlamamış ise, enfeksiyonun daha da ilerlemesini engellemektedir. Yazımızın devamına giderek imumax boğaz spreyi kullanımı ile alakalı daha fazla bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

Boğaz Spreyi Kaç Gün Kullanılır?

İmumax Boğaz Spreyi Kullanımı

İmumax boğaz spreyi kullanımı için öncelikle sprey kapakçığını çıkarınız vede açınız. Boğaz yüzeyinde ince bir film tabakası oluşturacak biçimde 4 ila 5 doz sprey uygulayınız. Spreyin kapakçığını, her kullanımdan sonra tekrar yerine takınız. Tedavinin başladığı gün ilk 2 ila 3 saat boyunca her 30 dakikada bir vede daha sonra günde 3 ila 4 defa tam iyileşme görülünceye kadar sprey kullanımına devam edilmesi tavsiye edilmektedir. Eğer ki hekiminiz farklı bir doz vede sıklıkta kullanmayı tavsiye etmiş ise, hekiminizin önerilerine uyunuz.

imumax Boğaz Spreyi Kaç Gün Kullanılır
imumax Boğaz Spreyi Kaç Gün Kullanılır

Bu spreyi kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar; Kullanımdan önce prospektüsü dikkatli şekilde okuyunuz. Kullanımdan önce ellerinizi yıkayın. Ürün yalnızca topikal kullanım amaçlıdır. Ürünü yalnızca boğazın üst kısmına sprey olarak uygulayınız vede sprey uygulaması esnasında ürünü solumaktan kaçının. Sprey uygulandıktan sonra ilk 30 dakika boyunca yeme ya da içmeden kaçının. Bileşenlerden herhangi birine alerjiniz ya da duyarlılığınız var ise spreyi kullanmayınız. İmumax 16+ boğaz spreyini kullanmaya başladıktan sonra, 7 gün içinde semptomlarda herhangi bir iyileşme görülmediğinde, hekiminize ya da eczacınıza danışınız. İmumax boğaz spreyi yan etkileri hakkında üretici firma, bilinen bir yan etkisi olmadığını vede yutulduğunda zararlı olmadığını belirtmiştir.

İmumax Boğaz Spreyi Nasıl Kullanılır, eğer ki alerjik reaksiyon fark ederseniz, boğaz spreyini kullanmayı bırakınız vede boğazınızı temiz içme suyu ile iyice çalkalayınız. Daha sonra bir sağlık hekimine danışınız. Eğer ki sizin de imumax boğaz spreyi nasıl kullanılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. İmumax boğaz spreyi nasıl kullanılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da imumax boğaz spreyi nasıl kullanılır, hakkındaki bilgiler yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Ocean D Vitamini Nasıl Kullanılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed