Terramycin Krem Nasıl Kullanılır?

Terramycin Krem Nasıl Kullanılır? Terramycin Krem Neye İyi Gelir? Terramycin krem nedir? İle ilgili bilmeniz gereken bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Terramycin Krem Nasıl Kullanılır? Terramycin Krem Neye İyi Gelir?

Terramycin Krem Nasıl Kullanılır
Sayfa İçeriği: Terramycin Krem Nasıl Kullanılır

Yaralara oldukça iyi gelen terramycin krem, son zamanlar da yineden gündem oldu. Uzun yıllardır eczaneler de satılan bu krem, bir çok kullanıcı tarafından önerilmektedir. Yazımızın içeriğin de, terramycin krem neye iyi gelir? ve terramycin krem nedir? Sorularının cevaplarını bulabilirsiniz. Peki Terramycin krem nasıl kullanılır?

Terramycin krem, vücutta meydana gelen şişkinliklere ve kızarıklara kadar bir çok problemi ortakan kaldırmaktadır. Bu krem deri kremidir. İltihap, sivilce, yanık, yara, bakteri enfeksiyonları, vücut kızarıklığı gibi problemlere iyi gelmektedir. Terramycin krem, derinin üst tabakasında meydana gelen kabarcıklar veya su toplanması gibi yaraları hızlıca iyileştirmektedir. Ufak darbe sonrasın da meydana gelen yaraları oldukça çabuk iyileştiren bu krem, son günler de iltihaplı sivilceler de vede çıbanlar da tercih edilmektedir. Kısa zaman zarfında sonuç vermesi ile tercih edilen terramycin krem, bu tür sorunlardan herhangi biri ile karşılaşan kişilerin mutlaka kullanması gerekmektedir. Yazımızın devamına giderek terramycin krem ile ilgili daha fazla bilgilere ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz.

Terramycin Krem Nedir?

Terramycin Krem Kullanımı

Kremi süreceğiniz bölgenin kesinlikle temiz olması gerekmektedir. Daha sonra kremi parmak uçlarınız ile bölgeye uygulayabilirsiniz. Daha sonra gazlı bez ile kapatarak, hijyenik kalmasını sağlayın. Gün içinde 2 kez sürülmesi yeterlidir. Kremi yara iyileşinceye kadar kullanabilirsiniz. Terramycin kremi eczanelerden satın alabilirsiniz.

Terramycin Krem Hangi Durumlarda Kullanılır?

Çok enfeksiyon olan yaralarda tercih edilebilir.
Büyük çıbanların tedavisinde.
Uçuk tedavisinde.
Ciltte meydana gelen iltihaplarda vede iltihaplı durumlarda.
Dudak çatlaklarının tedavisinde tercih edilebilir.
Sivilce tedavisinde.
Ciltte meydana gelen yara vede çizik tedavisinde.
Böcek vede arı sokma tedavisinde.
Kulakta meydana gelen yara tedavisinde.

Terramycin kremin etken maddesi oksitetrasiklin hidroklorür vede polimiksin B sülfattır. Bunun yanın da ise sıvı petrolatum vede beyaz petrolatum iki tane yardımcı madde barındırmaktadır. Yumuşak sarı homojen rengi bulunan terramycin krem topikal olarak kullanılan antibiyotik grubundadır.

Terramycin Krem Nasıl Kullanılır, terramycin kremi kullandıktan sonra yan etki ile karşılaştığınız da kremin kullanımını durdurmalısınız. Kremi kullanmadan önce uzman hekime danışarak, gerekli bölgeye uygulayın. Aşırı şekilde kullanımdan kaçın. Gün içinde iki defadan fazla kremi sürmeyin. Yara iyileştikten sonra kremi kullanmaya devam etmeyiniz. Eğer ki sizin de terramycin krem nasıl kullanılır, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Terramycin krem nasıl kullanılır, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da terramycin krem kullanımı yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Chromium Ne Demek?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed