2022 Ağustos Chrome Yenilikleri Nelerdir?

2022 Ağustos Chrome Yenilikleri Nelerdir? Chrome Lens Yenilikleri, Chrome PDF tam ekran yapma hakkında bazı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

2022 Ağustos Chrome Yenilikleri Nelerdir? Chrome Lens Yenilikleri

2022 Ağustos Chrome Yenilikleri Nelerdir
Sayfa İçeriği: 2022 Ağustos Chrome Yenilikleri Nelerdir

2022 Ağustos ayında chrome son güncellemesi ile birlikte daha hızlı vede kullanması kolay hale getirildi. Yazımızın içeriğin de siz değerli dostlarımız için chrome pdf tam ekran yapma ve chrome lens yenilikleri ile ilgili soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Peki 2022 Ağustos Chrome yenilikleri nelerdir?

Chrome tarayıcısın da yeni özellikler sayesin de artık, google lensi kullanarak görseller hakkında daha fazla bilgi edinmek daha kolay. Online PDF dosyaların da ayrıntıları daha iyi görüntülenmektedir. Yapılan yenilikler ile bir çok değişikliğe gidilen son güncellemeler, chrome tarayıcısının daha hızlı olmasını sağlamıştır. Uzun süredir güncellemeler sunan chrome, son yaptığı güncellemeler ile ilgili daha fazla bilgilere yazımızın devamına giderek ulaşabilir vede öğrenebilirsiniz.

Chrome Yenilikleri Nelerdir?

Chrome Lens ve Chrome Online PDF Tam Ekran Yapma

Google lens sayesin de, kelime yerine görsel kullanarak arama yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz benzer ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bitkileri vede hayvanları tanımlayabilir, görsellerin kaynağını arayabilir vede daha bir çok şey yapmanız mümkün. Bunlar için; Bir görsele sağ tıklayıp, google lens ile görsel arayı tıklayın. Chrome tarayıcınızın yan panelin de sonuçlar çıkacaktır. Görselin tamamıyla ya da bir kısmı ile arama yapın.

Sunum modunu kullanarak, chrome tarayıcınız da PDF dosyanızı tam ekran görüntülemeniz mümkün. Bu durum da ayrıntılara odaklanmak, kitapları veya kullanım kılavuzlarını okumak ve başkalarına sunum yapmak daha kolay hale gelmiştir. Bunu yapmak için; Chrome tarayıcınız da bir PDF dosyası açın. PDF dosyası görüntüleyici menüsüne ulaşın ve sunum menüsüne tıklayın.

2022 Ağustos Chrome Yenilikleri Nelerdir, Chrome tarayıcısı güncellemelerin de yeni özelliklerin eklenmesi ile chrome daha hızlı ve kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Eğer ki sizin de 2022 ağustos chrome yenilikleri nelerdir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. 2022 ağustos chrome yenilikleri nelerdir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da 2022 ağustos chrome yenilikleri yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Aday Sürücü Kimlere Denir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed