Android Telefonlarda Kullanılan Bazı Uygulamalar

Android telefonlarda kullanılan bazı uygulamalar, hangileri telefonlarınızda insanların sık sık en çok kullandıkları uygulamaları sizlerinde işinize yarayacağını düşünüyoruz. Her uygulama telefonunuz için özellik taşımaktadır. Bu yazımızda ise size, bu uygulamaların ne işede yaradığı hakkında bilgi sunacağız.

Günümüzde teknoloji ilerledikçe, dokunmatik telefonlarda gün geçtikce daha çok geliştirilmeye vede kullanıcıya sunulmaya devam etmektedir. Akıllı telefonlar günümüze girdiğinden beri, iyi mi oldu, kötü mü oldu soruları hep çevrelerden duyar gibiyiz. Özellikleri genelde daha çok olan android telefonların, kullanıcısı daha çok yıl geçtikce artmaya başladı, yeni nesil telefonların gelişmesiyle birlikte üreticilerde kullanıcılara çok fazla sunumlar sunan telefonlar üretmeye vede piyasaya çıkarmaya devam etmektedir. Kullandığınız telefonlar aslında en çok kullanılan uygulamalar bile size yetmektedir, gereksiz yer kaplayacak uygulamalara yer vermemeniz telefon belleğinizin dolmamasına vede daha hızlı çalışmasına yaramaktadır.

Android Telefonlarda Kullanılan Bazı Uygulamalar

İnsanların aslında akıllı telefonu sevmeleri, yanlarında her daim gündemi takip edip, heran yakınları ile görüntülü görüşmelere, olanak sağlamasıdır. Yani tüm işlerini yapabilecekleri internet paketinin ceplerinde olmasıdır. Herşey parmaklarının arasında olarak dizeyn edilmiştir.

Android Telefonlarda En Çok Tercih Edilen Uygulamalar Nedir?

Bir çok uygulama olsada, telefonlarınızda sizlere şuanda önericeğimiz android uygulamalar sizin için bir nevze olsa, telefonunuzu rahatlatacağına eminiz. Android işletim sistemleri, genellikle oyun için çok tercih edilmektedir. En çok kullanılan akıllı telefonlar arasında işletim sistemi android olduğunuda unutmayınız.

android-telefonlarında-en-cok-kullanilan-uygulamalar

1- Greniffy : Çok işinize yarayacak bir uygulama olan greniffy sizin için en iyi uygulamalar arasında vede %95 kişinin telefonunda bulunan bu uygulama. Telefonuzda internete bağlandığınız zaman, arka planınızda çalışan gereksiz uygulamaları otomatik olan kapatan bir uygulamadır. Gereksiz bir uygulama gördüğünde otomatikmen devreye girmektedir. Buda sizin internette gezerken, donmalar filan olmamaktadır.

2- SD-Maid (Sistem Temizleme Aracı) : Sd-Maid uygulaması ise size güzel bir antivirüs görevini sağlamaktadır. Telefonuzda tarama yaparak, şüpheli olabilecek tüm tehtitleri size bildiren bir uygulamadır. Tarama sonucu, temizleme işinide yapan uygulama sizi büyük bir tehlikeden kurtarmışda oluyor. Uygulamanın güzel özelliğide, sizin silmiş olduğunuz bazı uygulamalar siz tamamen gittiğini yada silindiğini düşünsenizde aslında kalıntıları daha telefonuzda kaldığını bilmiyorsunuz vede bu sizin telefonunuzu daha sonra ki günlerde donmalara, kasmalara sebep vermektedir. İşte tam o sırada size yardımcı olacak ve tüm çöp dosyaları kalıcı olarak silinecek uygulamarı, sd-maid ile tümden kaldırabilirsiniz. Çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir, performans puanı olarak kullanıcılardan tam not almış bir uygulamadır.

3- Powerramp : Android telefonuzda müzik oynatıcınız yok ise işte aradığınız en güvenilir uygulamalardan bir taneside powerramp‘dır. Powerramp, müzik oynatıcısı olarak bilinmektedir. Özellikleri ise farklı farklı temalar seçebiliyorsunuz. Telefonunuzda başka işle meşgül iseniz, bu uygulama arka planda çalışarak hem müzik hemde diğer işlerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bu uygulamayıda kullanan çok insan olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Kullanıcıların verdikleri yorumların hepsi olumlu olarak görünüyor. Yanlız şöyle birşey var ki, bu uygulamayı 2 hafta demo olarak ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz eğerki hoşunuza giderse pro sürümünü ücret ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

Androide En Çok Tercih Edilen Uygulamalar Nedir?

android uygulamaları

Android Telefonlarda Kullanılan Bazı Uygulamalar

4- Maxhthon Bulut Tarayıcı : Eğerki telefonunuzda en çok kullandığınız tarayıcı, android tarayıcısı ise tam istediğiniz bir uygulama olarak görülen maxhthon bulut tarayıcı tam size göre, tarayıcıyu hızlı bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Android versiyonunun en hızlı tarayıcısı olarakta bilinen uygulama, son işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayacak. Kasma vede donma olaylarına bu uygulama ile son bulunmuş olacak. Tüm android işletim sistemi kullanan kullanıcılar bu uygulamayı kullandığını bilmenizi ister vede telefonunuzda olmasını tavsiye ederiz.

5- Kilitleyici-Uygulama Kilidi : Aradığınız vede bulamadığınız bir uygulama yada bir çok ücretli uygulamaların önüne geçebilecek ücretsiz bir uygulama olan kilitleyici uygulama tam aradığınız türden bir uygulama. Galerilerinizde ki resimleri, videoları kilitlemenize yardımcı olabilecek bir uygulama. Koyduğunuz şifre sayesinde artık kimse özel verilerinize ulaşamayacak vede bu sayede, özel verilerinizi korumuş olacaksınız.

6- Fleksy Klavye : Fleksy klavye uygulaması, ile artık yavaş yazmaya son. Bir çok yazıdan, daha hızlı bir özelliğe bu uygulama sayesinde yaşayacaksınız. Yazma derdine son, yazma alışkanlığınız değişecek vede daha hızlı bir özelliğe sahip olacak. Herkesi şaşırtmayı başaracaksınız.

Android telefonlarda kullanılan bazı uygulamalar, yukarda belirttiğimiz şekildedir. Aslında daha çok uygulamanın olduğunuda burdan sizlere söyleyelim ilerleyen zamanlarda inşallah onlarıda size listeleriz. Bu verdiğimiz 6 uygulama, işinizi android işletim sistemlerinde görecek vede akıllı telefonunuzu daha güzel bir şekilde kullanmanıza olanak sunacak. Sizlerde eğerki bu yazımızı faydalı ve yararlı bulduysanız paylaşmayı unutmayın.

Eğerki sizde bildiğiniz güzel uygulamalar varsa bize yorum bölümünden bildirebilirsiniz. Takıldığınız vede sormak istediğiniz soruları bize yorum bölümünden yazın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed