Apple Uyarısını Yaptı! İphone Uygulamarı Değişiyor…

Apple Uyarısını Yaptı! İphone Uygulamarı Değişiyor… Yeni Güncellemeler, hakkında son günlerde apple tüm uygulama geliştiricilerini uyardı…

Apple Uyarısını Yaptı! İphone Uygulamarı Değişiyor… Yeni Güncellemeler

Apple Uyarısını Yaptı
Sayfa İçeriği: iPhone Uygulamaları Değişiyor, iPhone Uygulamaları, Apple Uyarısını Yaptı, Uygulama Geliştirme, Apple Uygulamaları, Apple Uygulama Desteği

Apple‘den gelen uyarılar, uygulama geliştiricilerini zor zamanlara doğru çekmekte. Apple’in yapmış olduğu epostalı uyarı tüm uygulama geliştirilerine gitti. Apple, artık tüm uygulamaların iphone X vede iOS 11 desteği içermesinin zorunlu olduğunu uygulama geliştirilerine bildirdi.

Apple, şirketinin temmuz ayında, getireceği yeni güncellemelerde bu zorunluluğu aramaya başlayacak. Apple, son zamanlarda uygulama geliştiricilerine yeni yazılımlarına vede donanımlarına destek verme çağrısında bulunuyorlardı. Şubat ayında yayına girecek tüm yeni uygulamarın belirtiler özellikleri desteklemesi gerektiğini açıklamıştı. Apple’in yapmış olduğu yeni uyarıda eski uygulamalarında bu uyum içinde tabi tutulacağı gibi durmakta. Apple, bu hamlesi bu yıl tanıtımını yapacağı iphone modellerinde iphone X çentiğini sürdüreceği gözlerden kaçmıyor.

iOS UYGULAMALARI ARTIK YENİ MODELLERE GÖRE OLACAK

Artık yeni güncellemeler ile birlikte tüm uygulamalar iphone x vede iOS 11 ile desteklemek zorunda. Apple’in tüm uygulama geliştiricilerine yapmış olduğu duyuru ile birlikte yeni gelen güncellemeler desteklemek zorunda. Eski uygulamalarında bu uyum içinde olacağı tahmin edilirken, yeni gelecek apple’in cihazların üst modelini tanıtım için hazırlandığı düşünülmekte.

Apple Uyarısını Yaptı yazımızda apple’in yeni güncellemeleri hakkında merak edilenleri siz değeri dostlarımız için sayfamızda sunduk. Apple’in yeni uygulamaları ile uyumlu hale gelecek tüm uygulamalar için uygulama geliştiricilerine eposta yoluyla duyuru yaptı. Artık tüm uygulamaların üst model iphone x vede iOS 11 desteklemek zorunda olduğunun altını çizen apple yeni güncellemelerde tüm uygulamalar öyle olacağını açıkladı. Apple Uyarısını Yaptı yazımız hakkında sizinde eğerki kafanıza takılan sorular varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Apple Uyarısını Yaptı sayfamızı arkadaşlarınızında bilgisi olması için onlarla paylaşarak bizlere destek olabilir vede en güncel teknoloji bilgilerinden haberdar olabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Aklım Kalır Aklında Sevdim Seni Daima

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2023 Kardesiz Blog Designed