Aklım Kalır Aklında Sevdim Seni Daima

Aklım Kalır Aklında Sevdim Seni Daima Ömür Koydun Hayatıma, hayat yoldaşı gibi aniden giren sevgili, hayatıma ömür kattın.

Aklım Kalır Aklında Sevdim Seni Daima Ömür Koydun Hayatıma

Aklım Kalır Aklında
Sayfa İçeriği: Sevdim Seni Daima, Aklım Kalır Aklında Aşk Sözleri, Aklım Kalır Aklında En Güzel Sözleri, Aklım Kalır Aklında Aşk, Aklım Kalır Aklında Sevgi Sözleri

Aklım kalır aklında, seni sevdiğim için pişman değilim sonsuzum. Yazdığım satırlar bile seni anlatıyor her mısrası dokunuşum oldun, dokunuşlarımda. Sevdim seni daima huzur veren sevgilim. Ellerinde, ellerim gözlerim daldı gözlerine belki hayatta mutluluk rüzgarı bize esiyor. Seninle bir ömür yaşlanmak için hep seninle kalacağım. Gittiğinde bile özlüyor kalbim, yanımda olmadığında arıyor gözlerim. Bedenim sana muhtaç iken, benden gitmemen için herzaman dua ediyorum. Aklım kalır aklında, sevgim sonsuz sevgine. Sözcükler dile geliyor seni anlatırken, seni sana yazarken mutlu oluyorum sevgili.

Hayat, bize huzur dolusu sevgi sunmuşken seninle mutluluk yelkeni gibi savrulalım dünyamızda. Seninle evimizde bir bütün olurken, yuvamızda huzura perde çekmeden gülücükler, tebessümler bizimle olsun. Sevgimizi yaşayalım her zaman, birbirimizi kırmayalım. Kırılırsak eğer, uzatmadan birbirimizi saralım. Biz bir bütün olursak, önümüze hiç bir engel çıkmaz. Çıkan her engeli’de birlikte yener, geçeriz. Geçtiğimiz, yitirdiğimiz yıllar bizi bitirmesin biz geleceğe ışık olalım. Işık saçalım çevremizdeki insanlara gülen gözlerimiz.

GÖREN GÖZLER ŞAHİT OLSUN MUTLULUĞUMUZA

Mutluluğumuza herkes şahit olsun, şahit edelim insanları mutluluğumuza. Mutluluk diyarı gibi savrulalım eğlenelim, gülelim ama huzurumuzu kaçırmayalım. Biz birbirimiz için yaratıldığımız bir kez daha yüreğimizden gelen seslerle kanıtlayalım kendimize. Herşeyi kendimiz için yapalım, sen benim, ben senin için yaşalım. İsteklerimiz doğrultusunda gidelim, doğrularımızdan şaşmayalım. Şaşkınlığa kapılmadan ilerleyelim hayat yolunda. Hayat bizi ne kadar yorsada, dinç vede dimdik ayakta kalmaya çaba gösterelim. Çabalayalım herşey için, olur yada olmaz ama birgün elbet herşey güzel olur unutmayalım.

Aklım Kalır Aklında sevgimiz yaşatır bizi ebediyen. Ebediyen giden aşkımız ömür boyu bitmesin, nazar değmesin sevgi dolu yüreğimize. Sen benim sonsuz eşim, olarak hep aklımda vede yüreğimde yaşıyor olacaksın. Seni kimseler almasın, rabbim bizi ayırmasın. Umuda yolculuk değil bizimki, sevgimize kader dilekleri ile sevdamıza ömür katma haykırışları sevgili.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sağlıklı Gebelik İçin Bilmeniz Gerekenler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed