Apple Watch Özellikleri Nelerdir?

Apple Watch Özellikleri Nelerdir? Apple Watch Modelleri Nelerdir? Apple watch ile ilgili bilmeniz gereken bazı bilgileri yazımız da derleyip hazırladık.

Apple Watch Özellikleri Nelerdir? Apple Watch Modelleri Nelerdir?

Apple Watch Özellikleri Nelerdir
Sayfa İçeriği: Apple Watch Özellikleri Nelerdir

Apple firmasının geliştirdiği apple watch modeller ve özellikleri ile kullanıcıları büyülemekte. Yazımızın içeriğin de, siz değerli dostlarımız için apple watch modelleri nelerdir? ve apple watch modelleri hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Peki Apple watch özellikleri nelerdir?

Bir çok apple watch kullanıcıları saatleri ile ilgili tüm her şeyi bildiklerini düşünmektedir. Yalnız hala bilmedikleri vede kullanmadıkları gizli özellikler bulunmaktadır. Yazımızın devamın da sizler için düzenlediğimiz apple watch özellikleri ve bilinmeyenleri mercek altına alarak hazırladık. Apple watch’ın hesap makinesi uygulamasını açın ve toplam faturanızın tutarını girin. Daha sonra Tıp fonksiyon tuşuna dokunun. Tıp fonksiyon tuşu seçiliyken % yüzde oranını belirlemek için digital crown tuşunu kullanın. Kişi kutusu seçili iken, fatura tutarınız için girdiğiniz % yüzdelik orandan yükümlü olan kişi sayısını ayarlamak için digital crown butonunu kullanın. Verileri girdikten sonra ekranda % yüzdelik oran öncesi fatura tutarınız, % yüzdelik oran, kişi sayısı, toplam fatura vede kişi başına düşen miktar gösterilmektedir. Kısa mesaj geldiğin de, bir emoji ya da hazır mesajları kullanarak da yanıt verebilirsiniz. Yalnız bir yanıtı elle de yazabilirsiniz. Bir metin mesajını yanıtlar iken, harf vede el resminin olduğunu simgeye dokunun. Daha sonra harflerinizi çizin vede gönderin. Gönderdiğiniz tüm kelimeler metin olarak karşıda görünecektir. Apple watch ile ilgili daha fazla bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Apple Watch Modelleri Nelerdir?

Apple Watch Özellikleri

Apple watch’lar farklı aktivite seçenekleri sunmaktadır. Yapmış olduğunuz aktivite de yaktığınız kaloriyi takip edebilmenize de katkı sağlamaktadır. Bu aktivite seçenekleri sadece spor salonun da, yaptığınız aktiviteleri kapsamamaktadır. Deniz de, havuz da, apple watch’ınızı güven ile korkmadan kullanabilirsiniz. Apple watch’lar su altın da belli seviyeye kadar dayanıklılık gösterebilen saatler ile hayatınızın her anında, her türlü aktiviteleriniz de kullanabilir vede teknolojiden yararlanabilirsiniz.

Apple Watch Modelleri

Apple Watch Seri 3
Apple Watch Seri 6
Apple Watch SE

Modellerinin yanı sıra da kadran boyutları vede kordon tasarımları ile değişiklik göstermektedir. 42 mm, 40 mm, 38 mm gibi kadran boyutlarının yanın da gümüş, uzay grisi, siyah gibi farklı renk seçenekleri de yer almaktadır. Mevcut renk seçeneklerinin yanı sıra, ayrı olarak satışa sunulan kordon modellerini de, tercih ederek saatinizi kişiselleştirebilir ve kendi Apple Watch modelinizi yaratabilirsiniz.

Apple Watch Hakkında Merak Ettikleriniz

Eğer ki apple watch’ınızı egzersiz yapmak için tercih ediyorsanız, arayüzü egzersiz hedeflerine göre özelleştirmek doğru tercihtir. Bunun için Watch uygulamasını açın oradan Antrenmanları’ı vede Antrenman Görünümü’nü seçin. Burada göreceğiniz metrikleri düzenleyebilir vede ihtiyaçlarınıza göre yeniden oluşturma yapabilirsiniz. Apple watch’larda da telefonlarda ki gibi ekran görüntüsü almak mümkün. Bunun için iki parmağınızla digital crown vede yan düğmeye basın. Ekran resmini çektiğiniz de, ekran yanıp sönecektir. Ekran resmini bulmak için telefonuz da fotoğraflar uygulamasına girin. Albümler sekmesine vede ekran resimlerine gidin. Tüm çekmiş olduğunuz fotoğraflar burada bulunmaktadır.

Eğer Apple watch ile ekran görüntüsü alamıyorsanız bu özellik saatiniz de etkinleştirilmemiş olabilir. Bu özelliği etkinleştirmek için telefonuzdan AYARLAR-GENEL-EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ ETKİNLEŞTİR yaparak gerekli adımları tamamlayabilirsiniz.

Apple Watch Özellikleri Nelerdir, apple watch özellikleri ve modelleri ile ilgili merak ettiklerinizi, siz değerli dostlarımız için yazımızın içeriğin de ayrıntılı olarak düzenleyip hazırladık. Eğer ki sizin de apple watch özellikleri nelerdir, yazımız hakkında sorularınız varsa, bize yorum bölümünden ya da sosyal ağlarımızdan sorabilirsiniz. Apple watch özellikleri nelerdir, sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşarak, arkadaşlarınızı da apple watch özellikleri yazımızdan haberdar edebilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Holistik Tıp ve Bütünsel Tıp Arasındaki Fark Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2021 Kardesiz Blog Designed