En Çok Arızalanan Telefon Modelleri Nelerdir?

En Çok Arızalanan Telefon Modelleri Nelerdir? Arızalanan Telefonlar, Araştırma da yapılan telefon modelleri olarak en çok arızalananların listeleri…

En Çok Arızalanan Telefon Modelleri Nelerdir? Arızalanan Telefonlar

En Çok Arızalanan Telefon Modelleri Nelerdir
Sayfa İçeriği: En Çok Arızalanan Telefon Modelleri Nelerdir, Arızalanan Telefonlar, En Az Sorun Çıkaran Telefon 2018, En Az Sorun Çıkaran Cep Telefonu, En Az Arıza Yapan Telefonlar, En Çok Memnun Kalınan Telefonlar 2018, En Az Arıza Veren Telefon, En Az Şikayet Alan Cep Telefonu, En Az arıza Yapan Cep Telefonu, En Çok Sorun Çıkaran Telefonlar

Samsung, firmasının üretmiş olduğu cihaz saysı sayesinde en çok arızalanlar listesinde zirvede yer almakta. Bir çok kez yeni cihaz almaya gittiğimiz de garantisine dikkat ederek alımızmızı yapıyoruz buda, bize ne kadar dayanacağını göstermektedir. Akıllı telefon alırken bazı dikkat edilmesi gerekenler tabiki de bulunmaktadır. Günümüz de son zamanlar da, akıllı telefon sigortaları da yapılmaktadır. Akıllı telefonları, üreticileri satışa sunmadan önce ilk olarak cihazları seri seri, teste sokuyorlar. Hızlı yapılan teslerde bazen sorunlar ortaya çıkmayabilmektedir. Vede sorunlar teste çıkmadığında, cihazlar da görülemeyen sorunlarla birlikte satışa sunulduğunda kullanıcısı sorunlardan dolayı sıkıntılar yaşamakta.

Sıralama listesine bakarken, en sorunlu android cihazlar ikinci sırada yer almakta vede en sorunlu cihazlara sahip üreticilerde ilk sırada gösterilmektedir.

Sorunlu Cihazlara Sahip Üreticiler Ve En Sorunlu Android Cihazlar
Sorunlu Cihazlara Sahip Üreticiler Ve En Sorunlu Android Cihazlar

Listeye bakıldığın da en kötü performans olarak samsung görünmektedir. Güney koreli devin bünyesinde %34 üretildiği görünmektedir. İkinci sıralarda yer alan %13 oranla Xiaomi bulunmakta. İkili sıra ile birlikte ise, motorola, LG bulunmakta. Ülkemiz de bu markalar fazla satışı olmasada, asya gibi geniş pazarlarda önemli şekilde satılmaktadır.

EN ÇOK ARIZALANAN AKILLI TELEFONLAR

Apple’de ise iphone 6S yükseklerde gibi görünmektedir. iOS, cephesinin tek üreticisi olan apple’in sorunlu cihazı olarak kullanım da olan adedin fazlalığından iPhone 6S vede 6S plus görünmektedir. Android kullanıcılarının en çok yaşadıkları sorunlar ise kamera vede mikrofon donanımları olarak bilinmektedir. iOS, yaşandıkları sorunlar ise bluetooth vede Wi-Fi donanımlarında görünmektedir. Android ile iOS arasında ki fark ise, android’in daha fazla cihaza sahip olması vede iOS sadece bir üretici tarafından, sınırlı sayıda standartlara bağlı olarak üretilen cihazlarda bulunurken, andorid ise geniş yelpaze şeklinde üretilmektedir.

En Çok Arızalanan Telefon Modelleri Nelerdir, hakkında en çok arızalanan telefon modelleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. İçlerinde sizin de telefon modeliniz varsa bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. En çok arızalanan telefon modelleri nelerdir yazımız hakkında sorularınızı bize yorum bölümünden yazmayı unutmayın. Sayfamızı arkadaşlarınızın da bilgisi olması için onlarla paylaşabilirsiniz.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Sağlıklı Saçlar İçin Ne Yenmeli?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed