En İyi 10 Navigasyon Uygulamaları

En iyi 10 Navigasyon Uygulamaları En iyi navigasyon uygulaması hangisi olduğunu merak eden insanlar için bu yazımızda sizlere güzel uygulama sunacağız. Araçların içinde bir çok kendine özgü navgisyon sistemi bulunmaktadır.

En İyi 10 Navigasyon Uygulamaları – En İyi Navigasyon Uygulaması Hangisi?

En iyi 10 Navigasyon Uygulamaları
En iyi 10 Navigasyon Uygulamaları

Araç kullanan insanların olmazsa olması navigasyon uygulamaları mobil cihazlar için en güzellerini sizler için paylaşacaz. Yolları bilmeyen dostlarımız için bu uygulamalar artık yön bulmanıza yardımcı olabilecek en güzel navigasyon uygulamaları’dır.

En İyi Navigasyon Uygulaması Hangisi?

1- Here Wego Uygulaması

Here Wego
Here Wego

Nokia yapımı olan bu navigasyon uygulaması, harita bakımından oldukça donalımlı. Bir çok kullanıcı tarafından forumlarda paylaşılan navigasyon, gerçekten nokia markası kalitesi taşımaktadır. Ücretsiz vede internet olmadan çalışmaktadır.

2- Sygic Uygulaması

Sygic
Sygic

Uygulama ücretsiz sunulmaktadır, yalnız uygulama içi satın almalar bulunmaktadır. Ses ile aktive etmek, hız limiti, şerit yardımı, daha hızlı trafik önerileri gibi bir çok özellikler için ücret vermeniz gerekmektedir. Ücretsiz olarak kullanmak isterseniz, internet olmadan kullanabilir, haritalara ulaşabilirsiniz. Harita güncelleyebilmenize olanak sunmaktadır.

3- Yandex Navigasyon Uygulaması

Yandex Navigasyon
Yandex Navigasyon

Ücretsiz sunulan uygulamalar arasında yerini almış yandex navigasyon bir çok kullanıcı kullanmaktadır. Türkiye haritası için en ideal, en iyi olacak şekilde ayarlanmış yol bilgisi vermesi ile popülerdir.

En İyi 10 Navigasyon Uygulamaları

4- Navigon Uygulaması

Navigon
Navigon

Navigon, navigasyon uygulaması ücretli olarak sunulmakta vede ücret konusunda biraz pahalıdır. Arayüzü ise dikkat dağıtmamak için basit görünüm sunmaktadır. Bu uygulamayı kullanır iseniz, bölge bölge satın almanız gerekmektedir.

5- Copilot Uygulaması

Copilot
Copilot

Copilot, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu uygulamayı kullanmanızda ki amaç vede listenizde durması açısından yazıyoruz uygulama içi satın almanız gerekli paketler bulunmaktadır. Vede arayüz konusunda değişik değişik edinmeniz mümkün.

6- Maps.Me Uygulaması

Maps.Me
Maps.Me

Bu uygulama sayesinde, etrafınızda ki yakın bulunan restoran, benzinlik istasyonlarını filan göstermekte ve daha interaktif bir deneyim sunmaktadır.

7- Waze Uygulaması

Waze
Waze

Waze uygulaması aslında gayet güzel bir navigasyon uygulaması, ayrıcalığı ise yolda yapılan çalışmaları, polisleri uygulamaya bildirerek, canlı bir harita sunmaktadır. Yalnız kullana bilmeniz için internetiniz olması şart.

En İyi Navigasyon Uygulamaları

8- Mapfactor Uygulaması

Mapfactor
Mapfactor

Mapfactor uygulaması, Açık sokak haritaları kullandığı için internet gerekmeden kullanmanız olağanüstüdür. Sesli uyarıları sayesinde hız limitlerinide aşmadan yolun tadını çıkaracaksınız.

9- Maps & Navigation

Maps Navigation
Maps Navigation

Bisiklet kullanıcıları içinde ideal olan, Maps & Navigation uygulaması internet olarak kullanılabilmektedir. Yalnız bisiklet sürücülerinin kullanabilmesi için, bisiklet yolu olması şart.

10- Tomtom Uygulaması

Tomtom
Tomtom

Yılların navigasyon uygulaması olan tomton, internetsiz olarakta kullanılmaktadır. Listenizde bu uygulamayada yer vermeniz sizi yolda ferahlatacak ve gideceğiniz yere rahat gideceksiniz.

En İyi 10 Navigasyon Uygulamaları hakkında siz değerli dostlarımıza 10 tane navigasyon yol yardımcı uygulaması sunduk. Eğerki yollarda çok zaman kaybetmek istemiyorsanız içlerinden bitanesini kullanmanızda fayda vardır. Siz değerli dostlarımızı düşünerek en iyi navigasyon uygulamalarını seçip, size sunduk. Sizde eğer ki bu yazımızın faydalı olduğunu düşünüyor vede bizlere destek olmanız açısından arkadaşlarınızla paylaşırsanız seviniriz. Siz değerli dostlarımızın desteğine her zaman ihtiyaçımız var.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; Kafa Derisinde Karıncalanma Nedenleri? Kafa Derisi Uyuşma Sorunları?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed