Beni Benliğimle Bırak Ve Git Gidebildiğin Yere Duygusuz

Beni Benliğimle Bırak Ve Git Gidebildiğin Yere Duygusuz, Senin bu yaptıklarını kaldıracak kalp bırakmadın artık bende. Beni benden aldın. Duygularımla oynadın, vicdan yoktu senin yüreğinde vicdansız.

Beni Benliğimle Bırak Ve Git Gidebildiğin Yere Duygusuz

Beni Benliğimle Bırak Ve Git Gidebildiğin Yere Duygusuz
Beni Benliğimle Bırak Ve Git Gidebildiğin Yere Duygusuz

Hayatın içinde seninle güzel günlerimiz olsun diye dualar eden bir kalp vardı bende. Oysa ki o kalbi kirleten bir sen vardın yanımda gözlerimin göremediği. Sana adamış olduğum kalbe sahip çıkamadın, bitirdin bende ki sevgini, bende olan benliğini.

Herşeyimle senindim, seni sevmekten hiç vazgeçmedim sen benden vazgeçtin başkalarını seçtin. Başkalarının ellerini tutmakta aradın mutluluğu. Seni sarıp, saklarken yüreğimde, sen başkalarının gözlerinin içine daldın.

Herşeyimemle Senindim
Herşeyimemle Senindim

Dokunuşlarım, sonsuzluğum, hislerimdin sen benim dünyamda. Sebepsiz yere yıpratıp gittin bende olan aşkını. Aşkı gözlerinde bulmuştum, aşkı seninle tatmıştım sen ise o aşka çizik attın. Ebediyen sensizliğe kapadım kalbimin kapılarını, kilit vurdum artık sevgilere, sevdalara.

Mutluluk tohumu ekmiştim senin yüreğine, sen o tohumu susuz bıraktın, ellere gittin. Başka sevdalarda aradın huzuru, mutluluğu benimle mutluluk rüzgarındayken.

Yalanlarınla geçirmişiz hep bende ki olan aşkını, bende ki olan sevgini. Senin yalanlarına kaldım, seninle ömür geçirme yoluna girdim. Oysa sende olan yalanlar, sadece kendini kandırma adına kurulmuş olan düzensizliklerdi.

Geleceği seninle hayal ederken, umutlarımı kararttın. Kararan dünyamda, seni görmek istemez artık gözlerim. Sen başka diyarlarda, başka ellerde huzursuzken, ben sensiz mutluluk yolunda, kendi düşlerimde, kendimi sevmekteyim huzurumla birlikte. Yapayalnız bırakıp gittiğinde nasıl için acımadı ise, benimde artık seninle bir yuva kurma gibi düşüncelerim olmadığını anladım. Sen yoksun diye acılara sarılmadım, duygularımla yendim sensizliği, sensizliği gülücükler ile doldurdum. Huzura, mutluluğa bıraktım artık benliğimi, sensizlik bana zindan değil bir lütuf oldu.

Yarınlarım artık sensiz
Yarınlarım artık sensiz

Yarınlarım artık sensiz daha huzurlu, geçmişim nasıl seninle huzurlu geçiyor sanmışsam artık geleceğime karışacak senin gibi duygusuz biri olmayacak yarınlarımda, sensiz, seni anımsatmayacak yarınlar bana. Zamanım senden daha değerli olduğunu anladım, zamanımın kıymetini sen gittikten sonra çözdüm şimdi daha mutluyum dünyamın derinliklerinde elveda sana olan sevgime.

Bizleri facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza gitmek için TIKLA

Soru vede şikayetleriniz için bize yorum bölümünden yazabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dikkatinizi çekebilecek diğer tavsiye bağlantımız; En İyi 10 Navigasyon Uygulamaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kardesiz Blog Logo
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2014 - 2024 Kardesiz Blog Designed